Veliki muskarac, veliki ljubavnik

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
U svoj mojoj opsesiji imaginarnim likom pocela sam da razmisljam kako nema takvih u realnom zivotu.
Kako ne spavaju na minus dvadeset... kako se ne bore sa alama... ma i monah Gavrilo od njih ispadne muzevniji... a dobro on u stripu krajnje poziva na vlazenje vagine. No pricam o knjizi... oziljcima isecen, starac, a opet bih mu i pored svih tih zaveta pre dala nego nekom hipseru koji fura bradu, jer ide uz kosulju.
Elem, sta je tema...
Koliko vas surova snaga ili ona intelektualna pali?
Koliko vas pali da bude u necemu poseban... uspesan??
Da li vam bude toplo oko srca, da ne kazem nekog drugog organa kada podigne nesto pretesko ili opravi usisivac? Balavite li na njega dok drzi skalpel u belom mantilu ili drzi predavanje sav dostojanstven?
Da li volite kad je castan, ponosan, drzi do principa??
Kapiram da se vecina zadovolji prosecnima, koji rade od osam do cetiri, koji zameni sijalicu... ali ni u cemu nije najbolji... kontam da cu i ja. Kontam da cu se kao i vi ubediti da je moj meni poseban i najbolji... jer ipak uistinu posebni takve zahtevaju. Utisak mi je da na kraju nismo sa onima koje zelimo vec sa onima sa kojima mozemo... no nije ni bitno... bitno sam ja zaboravila sta je tema...
E da... koliko ono sto muskarac zna i moze, utice na to koliko cemo ga voleti?? Valjda sam ovo htela da pitam... hebem li ga... mada sirite slobodno.. svejedno mi svaku temu ispamujete...
 
Poslednja izmena:
taj uspesni bi meni zakerao... mada naisao je bio jedan

- - - - - - - - - -

sta cu ja uspesnom, nemam ni rutinu u kuvanju ni u sredjivanju kuce a i ugojila sam se
mada ni neuspesan nije skroz neuspesan a nije ni zagarantovan
:sad2:

- - - - - - - - - -

pa da, ume da privuce paznju kad je zli i pushta jezicinu ali to moze i protiv mene da se okrene

sad i da se posvetim ucenju domacickih veshtina matora sam nekako, nesto ostaju samo neki okrajci a ni to nije bash lako
 
Poslednja izmena:
U svoj mojoj opsesiji imaginarnim likom pocela sam da razmisljam kako nema takvih u realnom zivotu.
Kako ne spavaju na minus dvadeset... kako se ne bore sa alama... ma i monah Gavrilo od njih ispadne muzevniji... a dobro on u stripu krajnje poziva na vlazenje vagine. No pricam o knjizi... oziljcima isecen, starac, a opet bih mu i pored svih tih zaveta pre dala nego nekom hipseru koji fura bradu, jer ide uz kosulju.
Elem, sta je tema...
Koliko vas surova snaga ili ona intelektualna pali?
Koliko vas pali da bude u necemu poseban... uspesan??
Da li vam bude toplo oko srca, da ne kazem nekog drugog organa kada podigne nesto pretesko ili opravi usisivac? Balavite li na njega dok drzi skalpel u belom mantilu ili drzi predavanje sav dostojanstven?
Da li volite kad je castan, ponosan, drzi do principa??
Kapiram da se vecina zadovolji prosecnima, koji rade od osam do cetiri, koji zameni sijalicu... ali ni u cemu nije najbolji... kontam da cu i ja. Kontam da cu se kao i vi ubediti da je moj meni poseban i najbolji... jer ipak uistinu posebni takve zahtevaju. Utisak mi je da na kraju nismo sa onima koje zelimo vec sa onima sa kojima mozemo... no nije ni bitno... bitno sam ja zaboravila sta je tema...
E da... koliko ono sto muskarac zna i moze, utice na to koliko cemo ga voleti?? Valjda sam ovo htela da pitam... hebem li ga... mada sirite slobodno.. svejedno mi svaku temu ispamujete...

Vidis malena curice, sve ovo sto si napisala je direktan produkt zenske promenjljivosti. Ti imas jednostavan problem, kako naci idealnog partnera, ali, moram da upotrebim rec kokoske, su te toliko zatrovale svojim frusrirajucim pricama, gde je svaka jedva zivu glavu izvukla. Pomislio bi covek zveri su oko vas ili jos gore gmizavci.
Ako u necemu treba poslusati muskarca to je da zena koju zeli da ozeni je ona koja bira najboljeg i ne zadovoljava se polovicnim. U prevodu to znaci da je on njoj najbolji i ona njemu. Koliko si sposobna da procenis sposobnosti muskarca, osim kako te zadovoljava, toliko ces dobrog naci, ako on bude hteo tebe. :) Igra je sasvim prosta. Trazi ono sto ti se svidja i nacices ono sto zasluzujes.
Ovde je neki kraj, ali kada budes pomislila da si pogresila, prvo proveri da li si ti bolja ili gora nego sto si bila kada si birala.
 
Nista privlacnije od muskarca koji ima obrazovanje, znanje i zvanje a opet mu nije tesko da odradi ono sto moze da plati. Koliko me privlaci ono sta muskarac ima da kaze toliko me privlaci i kada ume svasta rukama. Odbojne su mi seka Perse koje za svaku sitnicu zovu majstora.
Divno je kada ima neku umetnicku crtu. Samopouzdanje i dostojanstvo su ono sto posebno naglasava muzevnost.
Ja se i dalje drzim onoga da samo inteligentan muskarac moze biti dobar ljubavnik.
A mislim da mnogi nisu svesni koliko su vernost i posvecenost deci zapravo seksi.
 
Nista privlacnije od muskarca koji ima obrazovanje, znanje i zvanje a opet mu nije tesko da odradi ono sto moze da plati. Koliko me privlaci ono sta muskarac ima da kaze toliko me privlaci i kada ume svasta rukama. Odbojne su mi seka Perse koje za svaku sitnicu zovu majstora.
Divno je kada ima neku umetnicku crtu. Samopouzdanje i dostojanstvo su ono sto posebno naglasava muzevnost.
Ja se i dalje drzim onoga da samo inteligentan muskarac moze biti dobar ljubavnik.
A mislim da mnogi nisu svesni koliko su vernost i posvecenost deci zapravo seksi.

E ovaj moj je sav u tom fazonu dece... u stanju je da se igra sa njima dok se oni ne umore.. i ja umesto da pomislim da ce biti dobar otac jednog dana, bolje da ne kazem sta sam utripovala...
 

Back
Top