pomoc virtua tennis 2009

Može biti svašta. Možda sada koristiš neki noviji OS. Možda hardverski nešto ne štima ili si promenio u medjuvremenu. Možda je loš bio install igre. Možda je sama kopija koju si skinuo falična. Možda ti je antivirus nešto autofiknuo iz dl foldera, detektujući nešto, znaju tako da se ponesu sa vremena na vreme. Možda virtualna memorija nešto koči. Možda grafička nešto koči.

Ako je OS, napravi emulaciju starijeg (podržavaju i Win Vista, 7 i 8) uz odgovarajuć program. Ima ih freeware par. Probaj prvo compatibility da reckaš, da vidiš možda upali (run this program in compatibiliy mode for win x).
Ako si menjao hardver, onda je situacija specifična. Ako ne planiraš da vratiš stariji komad opreme u kućište, a verovatno to i jeste slučaj, probaj igru na nekom starijem kompu koji imaš po kući.
Ako misliš da je falična kopija, a to možeš proveriti tako što ćeš pročitati komentare sa torenta ili sajta gde si skinuo, nadji drugu. Skini i drugi crack, za svaki slučaj. Probaj gamecopyworld.
Ako je loša instalacija, to je barem lako, obriši sa diska, obriši iz registra ako umeš i reinstaliraj. Možda je problem što nisi instalirao na C:\. Neke igre se zglupe ako ne odu na C:\ ali obično su puno starije od 2009-te.
Ako je antivirus, onda reinstaliraj ali suspenduj antivirus na 10 minuta.
Ako je virtuelna memorija, podesi je u my computer opcijama pod advanced/performance.
Ako je grafička onda je malo zeznuto. Opet bih ti u tom slučaju rekao da predješ na drugi komp.
 
Može biti svašta. Možda sada koristiš neki noviji OS. Možda hardverski nešto ne štima ili si promenio u medjuvremenu. Možda je loš bio install igre. Možda je sama kopija koju si skinuo falična. Možda ti je antivirus nešto autofiknuo iz dl foldera, detektujući nešto, znaju tako da se ponesu sa vremena na vreme. Možda virtualna memorija nešto koči. Možda grafička nešto koči.

Ako je OS, napravi emulaciju starijeg (podržavaju i Win Vista, 7 i 8) uz odgovarajuć program. Ima ih freeware par. Probaj prvo compatibility da reckaš, da vidiš možda upali (run this program in compatibiliy mode for win x).
Ako si menjao hardver, onda je situacija specifična. Ako ne planiraš da vratiš stariji komad opreme u kućište, a verovatno to i jeste slučaj, probaj igru na nekom starijem kompu koji imaš po kući.
Ako misliš da je falična kopija, a to možeš proveriti tako što ćeš pročitati komentare sa torenta ili sajta gde si skinuo, nadji drugu. Skini i drugi crack, za svaki slučaj. Probaj gamecopyworld.
Ako je loša instalacija, to je barem lako, obriši sa diska, obriši iz registra ako umeš i reinstaliraj. Možda je problem što nisi instalirao na C:\. Neke igre se zglupe ako ne odu na C:\ ali obično su puno starije od 2009-te.
Ako je antivirus, onda reinstaliraj ali suspenduj antivirus na 10 minuta.
Ako je virtuelna memorija, podesi je u my computer opcijama pod advanced/performance.
Ako je grafička onda je malo zeznuto. Opet bih ti u tom slučaju rekao da predješ na drugi komp.

Ne znam sta da ti kazem osim svaka cast na ovolikom znanju i razumevanju , hvala ti za ovo, e sad os nisam menjo stari je vazda bio winxp, hardver nisam menjao , sto se tice falicne kopije komentare sam citao i vecinom su pozitivni na thepiratebay.am/ , dalje probao sam dosta krekova ali opet nista, sto se tice ove 3 pretposlednje stavke mislim da nemaju veze s ovim jer pre vec sam rekao mi je moglo, znaci da je instalacija, i to sam probo pobriso i reinstall ali bez pomaka, e sad svaki koji skinem instalira se na isti nacin , prvo se arhivira 7zip programom zatim montira daemon toolsom i instalira normalno. Da li bi ti ili neko mogao da mi posalje drugi neki link da probam skinuti da znaci samo kad skinem extraktujem i instaliram a ne da burnujem i ovo radim 100% je do toga , ako nije problem. Ako ni to ne uspe necu ni instal, zapikalo mi je za ovu igru jer je prejaka a moze i u dvoje , a imao sam je pre i igrao. Eto koji sam maler imam DVD od igre a ne moze mi da ucita, eto toliko od mene kometa brate svaka cast na dosadasnjoj pomoci i hvala. Znaci link pravi bez mounta samo extract bi mi trebo ako neko zna. Hvala kometa jos 356 puta :D
 
Kako to misliš, burnuješ. Pa ne moraš da režeš na disk, samo mountuj image sa hard diska. Trebao bi biti, kada se otpakuje, u .nrg ili .iso formatu. Ako je xp onda compatibility ne treba. A jesi probao da nadješ crack na gamecopyworld.com?
Ukoliko ništa ne upali probaj ovde drugu kopiju da nadješ https://torrentz.eu/search?q=virtua+tennis+2009 ili ovde http://www.rutor.org/torrent/214375.

Aha ok brate hvala , samo na copyworld ja ne znam kako skinut crack? tamo mi otvori 10 razlicitih stvari, uopste ne znam gde treba upreti da se skine :), a i ne moze nigde? a ruski skidam evo.
 
Poslednja izmena:
Aha ok brate hvala , samo na copyworld ja ne znam kako skinut crack? tamo mi otvori 10 razlicitih stvari, uopste ne znam gde treba upreti da se skine :), a i ne moze nigde? a ruski skidam evo.

Evo brate isto nece ni ruski ista stvar, nista ne moze ni sa copyworl crack isto je sve ne moze , nema veze bez obzira, hvala na dosadasnjoj pomoci. ;)

moze lock teme ili delete , svejedno :), nema leka
 
Poslednja izmena:

Back
Top