Krimo rad

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Da li bi bile u vezi sa kriminalcem??
Da li bi bile kriminalac??
Da li bi nosile TT jer dobro izgleda ili bi izabrale pistolj sa normalnom zaustavnom moci? Koji bi to bio?
Jel bi se oblacile u crno i kozu ili bi nosile podvezice??
Kako zamisljate svoj luk krimi ljibavnice ili krimi heroine?
I da, jel mislite da je Kit sladak??
 
Da li bi bile u vezi sa kriminalcem??
Da li bi bile kriminalac??
Da li bi nosile TT jer dobro izgleda ili bi izabrale pistolj sa normalnom zaustavnom moci? Koji bi to bio?
Jel bi se oblacile u crno i kozu ili bi nosile podvezice??
Kako zamisljate svoj luk krimi ljibavnice ili krimi heroine?
I da, jel mislite da je Kit sladak??
Pocetno pitanje ti je lose, a ostalo je bas odlicno. Jer ne postoji onaj covjek koji sve radi u skladu sa ustavom, pa su onda svi kriminalci. Ponajvise crkva, jer uopste je ne interesuje ustav. Nosio bi FN FIVE-SEVEN, 5.7x28mm, Single-action, 20 metaka u sarzer.
Five-Seven.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li bi bile u vezi sa kriminalcem??
Da li bi bile kriminalac??
Da li bi nosile TT jer dobro izgleda ili bi izabrale pistolj sa normalnom zaustavnom moci? Koji bi to bio?
Jel bi se oblacile u crno i kozu ili bi nosile podvezice??
Kako zamisljate svoj luk krimi ljibavnice ili krimi heroine?
I da, jel mislite da je Kit sladak??
daaaw 200/h u krivinu obozavam tu brzinu:heart:
 
Da li bi bile u vezi sa kriminalcem??
Da li bi bile kriminalac??
Da li bi nosile TT jer dobro izgleda ili bi izabrale pistolj sa normalnom zaustavnom moci? Koji bi to bio?
Jel bi se oblacile u crno i kozu ili bi nosile podvezice??
Kako zamisljate svoj luk krimi ljibavnice ili krimi heroine?
I da, jel mislite da je Kit sladak??

:eek::eek::eek:
ladno si nas sve katapultirala u 90 e ... :(
 
A što u devedesete el danas kao nešto drugačije od tih devedesetih

- - - - - - - - - -

Sladak je Kit. Mutav al sladak. Ne znam baš dal mi se sviđa.
 
Misliš na njega konkretno ili na Džona Snežnog?
Ako je Snežni u pitanju, jedna stvar mi je tu čudna :think:.
Naiime - on je, sudeći po seriji tek skoro sazreo.
Ja mislio forumašice ne vole te neiskusne piliće :mrgreen:
:lol:

Ajde Dzon... Kit je malo feget... a ja ga volim iz knjige od pocetka... u seriji mi je simpatican tek od pre tri epizode... ma sta simpatican... volim ga... od kako se nesto dernjo sa onim svojim isforsirano dubokim glasom koji skoro nije pukao... steta sto ce sad da ga roknu...
 
Ti mali nabildovani, nesigurni da sutis... da ne bih prijavila Blekiju stvar... a Bleki zlostavlja verbalno... i seksualno... forumase... o da...

Ti nemoj meni da pretis u zivotu , na osnovu cea zakljucujes da sam u bilo kom kontekstu mali to nek bude tvoja fikcija , a sto se tice mog sukoba sa blekijem iz razloga sto ja ne aminujem gej je okej , vidim ti si se uhvatila toga kao pijan plota i smaras sa time ono opasno .

trece , ovde jedino ja mogu da zlostavljam fizicki i psihicki ako mi je volja ...mada jos me niko nije do te mere iznervirao da bi se bas upustio u avaturu da ga potrazim :)
 
Da li bi bile u vezi sa kriminalcem??
Da li bi bile kriminalac??
Da li bi nosile TT jer dobro izgleda ili bi izabrale pistolj sa normalnom zaustavnom moci? Koji bi to bio?
Jel bi se oblacile u crno i kozu ili bi nosile podvezice??
Kako zamisljate svoj luk krimi ljibavnice ili krimi heroine?
I da, jel mislite da je Kit sladak??

Koja si ti ludača....
Ko te pustio ovde ?
 
Ti nemoj meni da pretis u zivotu , na osnovu cea zakljucujes da sam u bilo kom kontekstu mali to nek bude tvoja fikcija , a sto se tice mog sukoba sa blekijem iz razloga sto ja ne aminujem gej je okej , vidim ti si se uhvatila toga kao pijan plota i smaras sa time ono opasno .

trece , ovde jedino ja mogu da zlostavljam fizicki i psihicki ako mi je volja ...mada jos me niko nije do te mere iznervirao da bi se bas upustio u avaturu da ga potrazim :)

Buhaaaa... ovo su strasne i opasne stvari...:eek:
 
Ajde Dzon... Kit je malo feget... a ja ga volim iz knjige od pocetka... u seriji mi je simpatican tek od pre tri epizode... ma sta simpatican... volim ga... od kako se nesto dernjo sa onim svojim isforsirano dubokim glasom koji skoro nije pukao... steta sto ce sad da ga roknu...

Jesi ozbiljna. :eek:
Ovo je spoiler veka ako ne troluješ :lol:


Malo je bolesno sto u prvoj knjizi ima samo 14 godinica a ja se nalozila k'o mlad majmun...

Jeste malo :lol:
 

Back
Top