DA LI STE OSETILI PO DŽEPU VUČIĆEVU POSETU?

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
DJES BA RAJA ŠTA IMA HA?
Evo stiglo 10 tona urmi u Beograd, al će se neko ofajdi - snaš'o se...
srećna li mu majka, nije se džaba mučila na porodjaj


Nego, mene zanima ono Vučićevo obećanje, a on je izgleda prvo koji kad obeća to i ispuni.
Prvo obećo smanjenje penzija i plata, pa obećo da će u godinama koje dolaze da radimo kako do sada nismo naučili,
bila čak ona reklama u USA na CNN, e obećao i da se neće bavi politikom par puta al narod ima slabo pamćenje...

E sad mene zanima da li ste osetili po džepu ovu posetu u Austriji?
Jel mnogo porez na imovinu i struja ili ne osećate više ništa?

pipirevka OLE!
 
134516_sns-miting-beta_f.jpg


OLE! Ihaaa!
 
porez na imovinu skocio u nebesa
zali mi se veterinar da su mu lokal u kome je ordinacija, koji je u yubc na nbg i koji je pored garaze, koji je placao 1250eu po m2 obracunali kao da vredi 3000eum2
poludeo je i rekao - evo vam odmah ga otkupite od mene za te pare!
jbt kupio sam lokal pored garaze, a ne penthaus!

meksikanske narodne i nisu mnogo komplikovane,
ali vlaško kolo ako zaigramo ....

- - - - - - - - - -

to je cika vriska treska...
 
Prosto mi je neprijatno koliko nam dobro ide :D :D

Prosto mi je prijatno koliko nam dobro ide, uživam, bez posla sam već dve godine, iako sam završio fakultet. Ma kome trebaju danas ljudi sa fakultetom kad se od njih ionako traži da budu prodavci, a to se može biti i bez gubljenja tolikh godina na fakultetu, tj. sa srednjom školom :D :D
 
Prosto mi je prijatno koliko nam dobro ide, uživam, bez posla sam već dve godine, iako sam završio fakultet. Ma kome trebaju danas ljudi sa fakultetom kad se od njih ionako traži da budu prodavci, a to se može biti i bez gubljenja tolikh godina na fakultetu, tj. sa srednjom školom :D :D

Pa ti si ranije pričao da je SNS baš dojajna partija.

Tako da zaslužuješ da budeš nezaposlen i narednih 70 godina
 
Meni je isto, redovna dnevnica, hamburger, sokić ... :klap:

Znači, sendviči, pa sada hamburgeri...

Ništa dobra stara tradicionalna srpska pljeskavica?

Pu, izdajnici, strani plaćenici i zapadni agenti...pu, pu, pu! :zper:

- - - - - - - - - -

Ti ces uskoro koracati Stiroporaskim krugom dvojke koji ce Balsa Bozovic izgubiti u decembru.

Zar nije stiropor naprednjački patent?
 
Zna Dzegi zasto joj to besedim. U opstinama koje pokrivaju krug dvojke i dalje vlada Balsa Bozovic.

По андерграунд политичкој сцени се прича како ће након локалних избора стечајни управник да преузме општине које покријаву круг двојке.
 
Радуле може да има већину само у научним фантастикама.

Наравно, његово регуларно право је да замоли Балшу Божовића за помоћ у обарању партократије.

Neće on sam, ali imaš nekoliko opozicionih stranaka.

To je idealno za novi Dos; s tim da ovog puta hoće biti revanšizma.
 

Back
Top