Тортура у Крагујевцу- силеџија претио дечаку и у болници

Берекин

Buduća legenda
Poruka
25.174
TORTURA U KRAGUJEVCU Siledžija pretio dečaku i u bolnici

N. Radišić | 11. 06. 2015. - 07:11h | Foto: N. Raus | Komentara: 230
Policija još traga za osobama koje su u noći između petka i subote otele maloletnog Đ. M. (17), a potom se satima iživljavale nad njim.


Đ. M. modar po licu i telu, ne seća se svega
On je otet kada je u školskom dvorištu igrao basket sa drugarima. Tri starija momka su zaustavila crveni „opel“, izvadila šipke i noževe, pretukla ga i stavila u gepek. Vozili su ga do Pivarskog parka, gde je počela prava tortura. Batinanje, prisiljavanje na oralni seks i uriniranje po njemu trajali su satima. Izbacili su ga posle ponoći stotinak metara od kuće u naselju Beloševac, gde živi sa majkom i dve sestre. Pozvao je u pomoć porodicu koja ga je odvela u bolnicu, ali su se i tamo pojavili nasilnici koji su im pretili.

Kako je juče za „Blic“ izjavila majka nastradalog učenika, njen sin se ne seća svega šta se događalo jer je dobio teške batine.

- Modar je po licu i telu. Od stresa ne može ni da priča. Ne mogu da verujem da se sve ovo desilo zbog neke devojke, zbog ljubomore. Koliko znam, ta devojka se požalila svome bratu da joj je moj sin pretio, da joj je stavljao nož pod grlo. A on to nikada nije radio, jer žene poštuje, živi sa nama u kući, sa majkom i dve sestre - priča majka pretučenog dečaka.

U bolnici im poručili da ne prijavljuju slučaj jer će se osvetiti celoj porodic
Njihovu kuću i dalje obezbeđuje kragujevačka policija.

- Šta su mu sve radili, to je stravično. Terali su ga da ih oralno zadovoljava, bilo je njih desetak u tom parku. Kada nije hteo, onda su ga tukli, i na kraju svi zajedno urinirali po njegovom licu. Da li su to normalni ljudi, pitam se... - kaže majka prebijenog dečaka, koji je posle torture zbrinut u Kliničkom centru.

Međutim, i tamo su nastavljene pretnje. Dok je maloletni Đ. M. bio na pregledu na Odeljenju neurohirurgije, došao je nepoznati mladić i poručio porodici i prebijenom dečaku da im je „bolje da povuku krivičnu prijavu jer će u suprotnom mnogo gore da prođe“.

Kamere nisu radile
Kamere za video-nadzor u školskom dvorištu iz kojeg je otet maloletni Đ. M. postoje, ali su odavno polomljene i uništene. Takođe, nema ni video-snimka koji bi pomogao u razotkrivanju otmičara.

- Taj momak, kojeg ne poznajem, ima oko 25 godina, ali je bio drzak, bezobrazan. Rekao je da će i ako neko bude uhapšen ostati bar 50 drugih koji će da se osvete celoj porodici. Odmah sam pozvala policiju da prijavim pretnje. Čula sam da su već i priveli neke ljude, ali da li je neko uhapšen, to ne znam - kaže majka dečaka.

U kragujevačkoj policiji su juče rekli da se „radi na privođenju ljudi koji su umešani u protivpravno lišavanje slobode maloletnika“ i da su „uglavnom identifikovana lica koja su to radila“.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/566745/TORTURA-U-KRAGUJEVCU--Siledzija-pretio-decaku-i--u-bolnici
Докле смо догурали. Сунце ти калаисано !
 
Тотално небитно због чега. Учињен је злочин и полиција уместо да насилнике стрпа у затвор и добро их испендречи она чува кућу испребијеног човека. :roll:Све наопачке.
 
Poslednja izmena:
zbog cega se to desilo

Ne mogu da verujem da se sve ovo desilo zbog neke devojke, zbog ljubomore. Koliko znam, ta devojka se požalila svome bratu da joj je moj sin pretio, da joj je stavljao nož pod grlo. A on to nikada nije radio, jer žene poštuje, živi sa nama u kući, sa majkom i dve sestre - priča majka pretučenog dečaka.

Dobro je još i prošao ako je ovo tačno.

- - - - - - - - - -

Temu preimenovati u siledžija pretio siledžiji u bolnici.
 
Poslednja izmena:
Dobro je još i prošao ako je ovo tačno.

- - - - - - - - - -

Temu preimenovati u siledžija pretio siledžiji u bolnici.
Samo me zanima razlog, jer su njega trazili? Mozda je bio u poslu sa njima, mozda se zakacio sa nekom osobom? Ne kazem da je zasluzio batine, mi ovde ne znamo pravi razlog. U svakom slucaju ovi ga nisu samo tukli, vec i ponizili na jedan strahovito surov nacin i obelezili do kraja zivota.Da li je on pretio nekoj devojci ili je ta sve to izmislila, a postoje ljudi koji cekaju i samo najmanji povod da nekog pretuku, ostaje da policija izvrsi istragu i saopsti javnosti rezultate
 
Poslednja izmena:
Samo me zanima razlog, jer su njega trazili? Mozda je bio u poslu sa njima, mozda se zakacio sa nekom osobom? Ne kazem da je zasluzio batine, mi ovde ne znamo pravi razlog.

Eno boldovao sam i ofarbo u crveno pšto vidim da ti je opet promaklo.

Dečak je pretio sestri jednog od ovih koji su ga premlatili.

Ostatak priče je verovatno novinarsko kićenje
 
Negde sam pročitao da joj je stavljao nož pod grlo. Mada ja mislim da je postojala samo verbalna pretnja a da su mozda sama devojka ili novinari dodatno preuveličali razlog svega ovoga. Al opet ako je tačno ovo oko noža, mnogi u Srbiji bi reagovali slično da je to uradjeno njihovoj sestri ili majci, mozda se ne bi toliko izivljavali al uzeli bi mnogi pravdu u svoje ruke. Al opet, trebalo je onda zvati policiju da ga privede a ne tražiti ličnu pravdu. Ipak pretpostavljam da se zakačio sa sestrom problematičnog dečka koji ima gomilu sličnih takvih drugova.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je po sredi novinarsko preterivanje.

Terali ga da ih oralno zadovoljava, ajte molim vas.

Ko da se zakačo sa gej kubom a ne sa drugarima maltretirane devojčice.

Majstor je samo maltretirao pogrešnu devojčicu i imaće vremena u gipsu da razmišlja o tome kako je njoj bilo u poziciji žrtve.

Izjavu o maltretiranoj devojci nije dala sama devojka nego majka pretučenog dečaka siledžije.

Tako bar piše u uvodnom postu
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je to bilo preko fejsa, razmena poruka. U danasnjoj stampi je bilo nekih detalja, ali ne previse. Klasicna prica, odranije poznati policiji i da je prebijanju ucestvovalo njih osmorica. Izgleda da je ovde bilo stvarno preterivanja u batinama, medjutim pravi detalji su jos nekako zamagljeni. Moguce da je neko od ucesnika sin ,,uticajne" osobe
 
Mislim da je po sredi novinarsko preterivanje.

Terali ga da ih oralno zadovoljava, ajte molim vas.

Ko da se zakačo sa gej kubom a ne sa drugarima maltretirane devojčice.

Majstor je samo maltretirao pogrešnu devojčicu i imaće vremena u gipsu da razmišlja o tome kako je njoj bilo u poziciji žrtve.

Izjavu o maltretiranoj devojci nije dala sama devojka nego majka pretučenog dečaka siledžije.

Tako bar piše u uvodnom postu

Види се да си остарио.

Терати некога да ти "пуши к" је знак тоталне доминације и понижења над жртвом. То нема везе са сексуалним уживањем.

То се примењује у разрачунавању најнижих људских слојева у којекаквим Харлемима, Крагујевцима, ДР Конгу и Ираку још одавно.

Чињеница да су Београд, Крагујевац итд. део тог друштва говори само о менталном, моралном и сваком другом суноврату наше драге родине, која је сада најјаднија држава континента.
 
"TIPOVALA" GA DEVOJKA Silovali mladića zbog poruka na Fejsbuku

Nebojša Radišić 12. 06. 2015.
Policija je juče uhapsila N. K. (21) zbog sumnje da je oteo, tukao i seksualno zlostavljao maloletnog Đ. M. (17).

Mučen: Maloletnik preživeo neviđenu torturu
On je uhapšen po poternici Višeg suda, a policija traga i za ostalim osobama zbog kojih je sedamnaestogodišnji momak iz Kragujevca završio na bolničkom lečenju. Maloletni Đ. M. je i juče bio u bolnici, gde mu je previjena rana na ruci, koja mu je zadata nožem. Kako saznajemo u kragujevačkom zdravstvenom centru, dečak je još uvek u teškom psihičkom stanju.

U noći između petka i subote grupa mladića je otela učenika Đ. M. iz školskog dvorišta a zatim ga vozila u gepeku automobila, tukla, i iživljavala se nad njim na najbizarnije načine. Predvodnik nasilnika bio je, kako se veruje, uhapšeni N. K, ali glavni mučitelj još uvek nije uhapšen, mada je identifikovan.

Devojka s kojom se dečak dopisivao tipovala maloletnika
Kako saznajemo u porodici nastradalog maloletnika, Đ. M. je posle otmice odvezen u gepeku crvenog „opela“ do ambulante u naselju Bresnica. Već u vožnji je ubadan nožem, ali su ga nasilnici pogodili u mobilni telefon, koji mu je tada, verovatno, spasao život.

- Kod ambulante su otvorili gepek i pokazali ga nekoj devojci. Ona i dopisivanje preko Fejsbuka su verovatno i bili razlog svog tog užasa. Pitali su je: „Da li je to taj?“, a ona je kratko odgovorila: „Jeste“ - prepričavaju jezivi događaj u porodici maloletnog Đ. M.

Sproveden u zatvor
Uhapšeni N. K. je odmah sproveden u Okružni zatvor. Poternica je za njim bila raspisana ranije zbog više krivičnih dela koja je počinio. On je ranije osumnjičen za nasilničko ponašanje i za ugrožavanje života.
Nakon toga su ga opet zatvorili u gepek „opela“ i odvezli u Pivarski park. Tada je krenula nezapamćena tortura nad nesrećnim dečakom.

Osim što je dobio surove batine, maloletnik je te noći prisiljavan, kako stoji u prijavi koja je podneta policiji, i na oralni seks, a kada nije pristao, više mladića je uriniralo po njemu. Odvezli su ga, gotovo onesvešćenog, nadomak kuće Beloševac, izbacili iz automobila i ostavili kraj pružnog pelaza.

Porodica je dečaka odmah odvela u bolnicu, ali i tamo im je jedan od mučitelja zapretio da će se, ukoliko prijave slučaj policiji, „tek tada svetiti“. Zbog tih pretnji maloletnik koji je pretučen i njegova porodica su, kako saznajemo, pod neprekidnom zaštitom policije.

- U strahu smo, policija nas čuva od kriminalaca, ali mi znamo na šta su oni sve spremni - kaže jedna od rođaka postradalog mladića.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/567071/TIPOVALA-GA-DEVOJKA--Silovali-mladica-zbog-poruka-na-Fejsbuku
 
Eto vidiš, od ranije ugrožavao živote a šeta se slobodno.

Treba to po američkom principu. Nasilnike koji su povratnici u nasilju fino osuditi na 30 godina pa nek razmišljaju o svemu u ćeliji. Ljudska glupost je dobrovoljna, znači ne može te neko natjerati da budeš glup ili da se rodiš pametan. To je stvar izbora. I zbog takvog izbora, jako je loše što neki moraju da ispaštaju iako nemaju veze sa drugim ličnim izborom.

U Americi ako 3. put obiješ trafiku dobiješ 20 godina, a da ne govorim o napadu na nekog.
 
Eto vidiš, od ranije ugrožavao živote a šeta se slobodno.

Treba to po američkom principu. Nasilnike koji su povratnici u nasilju fino osuditi na 30 godina pa nek razmišljaju o svemu u ćeliji. Ljudska glupost je dobrovoljna, znači ne može te neko natjerati da budeš glup ili da se rodiš pametan. To je stvar izbora. I zbog takvog izbora, jako je loše što neki moraju da ispaštaju iako nemaju veze sa drugim ličnim izborom.

U Americi ako 3. put obiješ trafiku dobiješ 20 godina, a da ne govorim o napadu na nekog.
tako je

- - - - - - - - - -

To zamišljaju gikovi koji svet poznaju iz holivudkih propagandnih filmova.

Gej je gej i tu nema cilemile.


Kad cvetka turiš u bilo šta muško tu dileme nema, gej je gej.
tako je
 
Крагојевац је баш постао дизелашко место, прави Детроит, мада се не сећам да је некад бијо другачији.

Добре ствари које су се у граду догодиле су оснивање филолошко уметничког факултета и арсенал фест, они ће макар мало допринети ширењу урбаног духа, али слаба вајда, шабанија је дубоко укорењена и ушанчена.
 

Back
Top