Krajnje neobicne price koje su istina, a da su sa sela...

___BOZO 88 _

Obećava
Banovan
Poruka
61
To stavljajte.

Idem ja sa prijateljom, mislim vozi me da mu pravim drustvo, do doktorice koja zivi u pi.cku materinu ali je jedina u tom selu doktorica. Ustvari je mozda samo vjesta u davanju injekcija, mogu mislit... Ali dobro. Elem, stizemo tamo, on je stariji covjek koji treba da primi injekciju i uopste mi ne lici na partnera za nju, jer je ruzan (oprosti brate) i ona je u crvenoj haljini sa cipkastim vezovima, dekolte (ono da vidi se pocetak uzizduzenja sisa, da otkriva liniju izmedju i malo sa strane, ali dubok), a lice kao u andjelice neke, mlada koliko treba da bi bila najbolja sto se sa nekim godinama moze za seks, znaci idealne godine za to, i intelektualka... Ima sto da se uhvati u tom dekolteu da ruka bude puna, onda kratka je malo haljina pa je jos i nasminkana... ja stao gledam je i ne mogu da vjerujem. Pricam joj da ja trenutno dok cujem kako dise imam toliku uzbudjenost da je molim da mi dozvoli da je zamislim golu, i ona daje dozvolu da je zamislim tako. Onda je pitam za dozvolu da mi oci iskreno lete po njoj a ne pristojno, jer iskrenost je vrlina, znaci da joj buljim dok prica u dekolte i da to nije lose jer to ne znaci da smo imali seks/// Ona pohvali kao da sam ja strastven na bogu ugodan nacin, a ne na ruzan nacin, jer, kaze, na svadbe kad se pojavi svi govore "vidi kakvo meso", "ovo treba u glavu j.ebat vidisi samo kakvu ima glavu". I sad mislim da li da odem na selo a da se prije toga (ozbiljno pricam) inficiram necim da bi morala da mi (a reko bi da sam se zato inficirao) daje injekcije... Prije 20 dana zamalo nisam otiso. I sad mislim da se svo selo prehladjuje, bar muski dio i lezbejke, sjedi na mokre peskire da dobije grip da bi isli da je apsolutno muce da im daje inekcije, jer to onda i jeste tako. Pitao sam da li se ljudi izlazu bolestima da bi isli kod nje i nisam dobio odgovor, to je bilo "ne znam, ali nije daleko od pameti", pa ispada kako je ona ustvari kriva za visi broj bolesti nego sto je zasluzna za izlecenja. Posto ja po sebi znam da bi se razbolio da tamo odem jer to nisam nikad probao: livade, sume, kruske, cvekla, ona gola lezi i onda........onda piknik.
 
Poslednja izmena:

Back
Top