Zapad poručuje: srpski nacionalizam umiriti, albanski potpaliti

PartizanBeograd

Veoma poznat
Poruka
10.918
ANALIZA Amerikanci, Nemci i Britanci kroje novi Balkan

Za sve zemlje zapadnog Balkana to podrazumeva približavanje i, naposletku, ulazak u EU, sa razvijenom vladavinom prava i tržišnom ekonomijom. Ali i forsiranje procesa sa kojima će se Srbija teže pomiriti, kao što su, kako to zapadne sile vide, „pacifikacija srpskog nacionalizma“, ulazak u NATO, ukidanje Republike Srpske i „zadovoljni Albanci“ u svim državama u kojima žive.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/566396/ANALIZA--Amerikanci-Nemci-i-Britanci-kroje-novi-Balkan

Pošteni demokratski zapad :worth:

Ako se ovako ne kroji mir, kako onda ?

Jedan narod uništavati iz korena, a drugi da bude "zadovoljan"

Malo im je što su organizovali Oluju, oteli nam Kosovo, proterali Srbe iz Federacije, sveli Srbiju na banana državu, ne, to nije dovoljno, srpski nacionalizam treba još uništavati

A Albanci da budu zadovoljni...
 
Već 25 godina trabunjate o mrskim zapadnim zlikovcima, i čekate "promenu snaga u svetu."

Niste je doživeli, vreme je da se penzionišete.


Ako vam je neka uteha, vaše premise o zapadnim zlikovcima su bile pogrešne to begin with.

Ceo svoj vek na forumu kenjaš o propasti Rusije, nisi je doživeo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
u ime vlade banana/papaja drzave potpisati blanko obrazac/dokument pa nek nasi prijatelji iz EU/NATO nek popune po zelji sta god im padne napamet
recimo od 2020 godine na teritoriji Pashaluka ukinuti Srpski jezik i simbole i ubaciti samo Albanski jezik po skolama,univerzitetima,na novcanicama,postanskim markama,uplatnicama,naziva ulica
Mada mislim da siptari ni tada nece biti zadovoljni a nece ni NATO/EU cak i kad prodje taj uslov za utvaranje xy poglavlja za prikljucenje Pashaluka u EU
 
Чини ми се да ће пре бити уништен енглески фашизам и амерички нацизам.

За 25 година директне агресије на Србију успели су да направе тек 25% напредњака и демократа. А они се овде осећају као залутале овце на пољанчету.

Џаба сва сила, новац, плаћеници и квислинзи кад су још на самом почетку.
 
...Mi Srbi kao narod im smetamo(bez obzira koje na vlasti) i to se provlači već vekovima,imperije se menjaju ali ciljevi ostaju isti...
..oni jednostavno ne žele da imaju Srbiju kao nacionalnu državu Srba,već neka kvazi jevropska banana državica..

- - - - - - - - - -

koliko je sad 2015 godine izvesna i realna potpuna okupacija NATO trupama R.Srpske i Srbije
rasformiranje vlada , vojske, policije i drzavne uprave i razmestanje istih od strane NATO zemalja
gauleiter za R.Srpsku recimo iz Britanije a gauleiter iz Srbije iz Nemacke
...pogledaj scenario u Ukrajini,Libiji itd. oni mogu brzo da naprave haos,ubacivanjem raznih elemenata i da izazovu raspirivanje nacionalne mržnje i eto njima veselja a nama okupacija...
 
Pošteni demokratski zapad :worth:

Ako se ovako ne kroji mir, kako onda ?

Jedan narod uništavati iz korena, a drugi da bude "zadovoljan"

Malo im je što su organizovali Oluju, oteli nam Kosovo, proterali Srbe iz Federacije, sveli Srbiju na banana državu, ne, to nije dovoljno, srpski nacionalizam treba još uništavati

A Albanci da budu zadovoljni...

Sad mi je krivo što sam se makar i privremeno "ložio" na demokratiju, saradnju sa Zapadom itd
 
smatram da sada 2015 god pripremaju plan i program koji za krajnji cilj imaju potpuno unistenje Srba u Srbiji,R.Srpskoj,Crnoj Gori..ukidanje prava na drzavnost,religiju,obicaje,pismo,kulturu,istoriju...
..oni svoj plan i program prave za deceniju unapred minimum ako ne i duže...
..to je kao šahovska igra gde oni tačno znaju šta ćemo mi odigrati u određenom momentu...
...projekat jevropeizacije je de fakto ukidanje prava na svoj indentitet u svim oblastima...
 
smatram da sada 2015 god pripremaju plan i program koji za krajnji cilj imaju potpuno unistenje Srba u Srbiji,R.Srpskoj,Crnoj Gori..ukidanje prava na drzavnost,religiju,obicaje,pismo,kulturu,istoriju...

Pazi, ne mogu oni ništa da unište ako ne primene brutalnu silu Dakle klasičan genocid itd a to se neće desiti.
Da će nas saplitati na svakom koraku, instalirati svoju žgadiju, hušhati susede da nas potkradaju itd - to hoće sigurno, ali to nije dovoljno da se narod i država unište. A nije dovoljan ni njihov rok trajanja koji je na isteku

Tu su savršeno nemoćni ali samo ukoliko mi budemo imali želju da opstanemo kao narod i država. Biće ovo test i za nas i treba mirno prihvatiti rezultate - ili smo ozbiljan narod vredan opstanka ili nismo. Kraj
 
Pazi, ne mogu oni ništa da unište ako ne primene brutalnu silu Dakle klasičan genocid itd a to se neće desiti.
Da će nas saplitati na svakom koraku, instalirati svoju žgadiju, hušhati susede da nas potkradaju itd - to hoće sigurno, ali to nije dovoljno da se narod i država unište. A nije dovoljan ni njihov rok trajanja koji je na isteku

Tu su savršeno nemoćni ali samo ukoliko mi budemo imali želju da opstanemo kao narod i država. Biće ovo test i za nas i treba mirno prihvatiti rezultate - ili smo ozbiljan narod vredan opstanka ili nismo. Kraj
...jel znaš šta je održalo Srbe kao narod od uništenja pod viševekovnim turskim ropstvom,jedino vera u svoju pravoslavnu crkvu..
..onda kada ti unište koren kao narodu to je onda kraj ti gubiš nacionalni indentitet i budeš samo deo kulturne baštine jevrope i ništa više..
 
...jel znaš šta je održalo Srbe kao narod od uništenja pod viševekovnim turskim ropstvom,jedino vera u svoju pravoslavnu crkvu..
..onda kada ti unište koren kao narodu to je onda kraj ti gubiš nacionalni indentitet i budeš samo deo kulturne baštine jevrope i ništa više..

Jeste, i tu je problem. Danas je malo ko religiozan i tu "pomoći" nema. Ja ( iako Srbin, patriota) prvi ne bih prihvatio da glumim nekakvog vernik i šta ti ja znam. Kad nešto veliko treba da uradiš treba ti i iskrena vera a religija to više nije ( ne samo kod nas) i gluma tu ne pomaže.

Ranije, iako su Turci kontrolisali teritoriju, nisu kontrolisali narod. Narod je imao svoj sistem vrednosti, svoju veru, svoje ideje. A danas se deca vaspitavaju gledajući tv, sistem vrednosti i idealizovani životni stil su iz uvoza ( američka roba za naivčine).
 
Već 25 godina trabunjate o mrskim zapadnim zlikovcima, i čekate "promenu snaga u svetu."

Niste je doživeli, vreme je da se penzionišete.


Ako vam je neka uteha, vaše premise o zapadnim zlikovcima su bile pogrešne to begin with.
gde si moderatoru djavolcicu? ovo kloniranje dozvoljavas, a mene banujes za najmanju sitnicu? yyebem mamu i TEBI i ovoj jaguarki. sad mene kazni za stalno kad nju neces
 
Poslednja izmena:
Već 25 godina trabunjate o mrskim zapadnim zlikovcima, i čekate "promenu snaga u svetu."

Niste je doživeli, vreme je da se penzionišete.


Ako vam je neka uteha, vaše premise o zapadnim zlikovcima su bile pogrešne to begin with.

već 25 godina menjaš imena i nikove i trabunjaš o nekim glupostima i čekaš da ćeš uspeti da ovde nekom promeniš svest i mišljenje . Misliš ako imaš 100 nikova da će neko pomisliti da vas ima mnogo .....nema vas mnogo nego par boles'nih

Nisi je doživela , vreme je da se pemzionišeš ....... MORAŠ priznati da i ne možeš uspeti ni ti ni oni iz jednostavnog razloga ......zato što te ideje treba da sprovedu oni koji imaju vrlo vrlo loš IMAGE u svojoj okolini , kao da biraju najgore i najgluplje .....ti si jedan od takvih primera .
Kao elita je izabrana mala grupa pedera , travestita i narkomana ......neko ko je normalan takvim neće poverovati .
 
ja kad sam vam pricao da zapad mrzi Srbe i da zeli da nas bioloski zatre pricali ste da to nije tako.

A evo vam potvrde , idioti i glupaci jedni.

Mislite da sam ja za Rusiju zato sto sam ludo opsednut njome? Ne ja sam za Rusiju zato sto za razliku od vas znam da nam je to jedini spas za bioloski opstanak na ovim prostorima i da smo sami suvise slabi da se odupremo koaliciji srpskih neprijatelja koju cine Nemci, ENglezi, Amerikanci, Albanci, Hrvati i Bosnjaci.
 

Back
Top