Da li je sadomazohizam normalan zavisi od toga iz kakvog se razloga radi. Od psihe!!!

___BOZO 88 _

Obećava
Banovan
Poruka
61
Svi znamo - i meni je stidno sto moram da pominjem nesto sto bas zna svako - to da pokoji (ne svaki) sadista zna da osvoji djevojku kao djevojku u vecoj mjeri od decka, te da ga ona i (javno) vise voli od decka sa kojim je u vezi. Ali da li je to dobro (normalno) ili zlo? (Za mene je normalno samo dobro, a "normalno a zlo" ne postoji - ali ja sam sad nebitan, tema koju mi ruke kucaju je glavna stvar ovdje.)

Elem

pojava da djevojka vise voli u seksu istu stvar sa jednim nego istu tu stvar sa drugim je itekako moguca: onda kada neko da na dar djevojci odlicno objasnjenje za to sto je razlog te radnje koju zeli od nje, i to bolje od drugih. Isto je i sa tim takozvanim "bolesnim sadizmom" muskim. (Iako se zenski mazohizam ne smatra nikad "bolesnim mazohizmom").

Jedan od mnogo opravdanih razloga (a ako Bog da dacu ih jos na temi) je to sto dobija priliku djevojka kojoj momak nudi da se ponizava radi njega za to da dokaze jednu mozda i (ima vise najvaznijih pojava) najvazniju od stvari, a to je da je ona sposoba da voli cak i ako voljeni hoce da je muci. On to ne radi bez njenog pristanka, ako je normalan. To je dokaz velike ljubavi zene prema muskarcu, ali i muskarca koji rizikuje da zbog toga bude ozloglasen (prema zeni).

Pisite o sadomazihizmu psiholoske stvari, ili filozofske.
 
Ali ali ali ali alibi mi je dala ona sto pjeva o alibiju, Milica Pavlovic, a ona je vaznija od vas nekih sa foruma, mnogo veci uticaj ima na narod:

Pa, koji si onda kur'ac doš'o na forum ?
Kakvu satisfakciju tražiš ?
I od kojih to ljudi, ako nisu važni...?
Valjda ti je dovoljan stav ove Milice !?
I šta ona misli.
 
Pa, koji si onda kur'ac doš'o na forum ?
Kakvu satisfakciju tražiš ?
I od kojih to ljudi, ako nisu važni...?
Valjda ti je dovoljan stav ove Milice !?
I šta ona misli.
Pa ti ne shvatas nista. Ja ucim narod da radi ono sto treba, nisam doso da mi neko ispravlja misljenje o sadomazohizmu. Opste je poznato da niko ne smije da me dira kad pricam nesto za sto bi druge dirali. Bar u mom gradu je to poznato.
 
Pa ti ne shvatas nista. Ja ucim narod da radi ono sto treba, nisam doso da mi neko ispravlja misljenje o sadomazohizmu. Opste je poznato da niko ne smije da me dira kad pricam nesto za sto bi druge dirali. Bar u mom gradu je to poznato.

A, ti si, kao, neka faca u svom gradu ?
Ajde !
Sad je meni jasno.
Zato je tebi batinanje važnije od jebačine, kao takve.

A, kakav je Miličin stav po tom pitanju ?
Rita li se kad sanja (ako sanja) ?
 
Poslednja izmena:
A, ti si, kao, neka faca u svom gradu ?
Ajde !
Sad je meni jasno.
Zato je tebi batinanje važnije od jebačine, kao takve.

A, kakav je Miličin stav po tom pitanju ?
Rita li se kad sanja (ako sanja) ?
Ja nisam radio nista sa Milicom, nisam ni pricao sa njom. Mada je istina da znam neke koji su vise nego obicno popularni u muzici. To mi je i posao - to da znam kcerku Zlatka Hodnika koja je u prijateljskoj vezi sa Vajtom, koja zna kakv je onaj Goran Bregovic (Zlatko Hodnik je pjevac, odnosno jedan od pjevaca nekadasnje grupe Jutro koju su vodili Goran Bregovic i Ismet Arnautalic) bio u nekim situacijama koje nisu javne, onda to da dobijam na slusanje ploce ili CD-ove nekih grupa koje to nisu objavljivale. Imam plocu od grupe Jutro, a koja ne moze da se nadje bas nigdje. Znam covjeka koji je znao licno Megi iz EKV... Onda, znam neke od najboljih gitarista Crne Gore, te clanove crnogorske grupe Perper i grupe Crvena Jabuka, Tanju Savic. Maji Marijani sam hvalio glas i izgled dok je ona bila sama u separeu do moga, a ja sam u mome. Znam neke zene koje znaju Gorana Bregovica, znam neke cure koje su se pojavljivale na spotovima ili televiziji, bio sam drug sa jako uticajnim svestenim ljudima (svestenici i monasi), znam zene koje su doktorke nauka, znam neke umjetnice, dizajnerke, slikara veoma poznatog u Beogradu, ljude koji su unosili tone kokaina u crnu goru, i heroina... Znam i vazne duhovnjake i teologe. Profesore, magistarke, pojavljivane na televiziji psihologe i psihijatre. Filozofe...
 
Poslednja izmena:
Pa, što se onda dotičeš nje ?
Sa 27 godina mogao bi malo zrelije nastupati !
Kad si prest'o da sisaš ?
Onda kad si ti poceo sam prestao da sisam....dijete jedno si ti obicno, ja to vidim. Kako mozes da kazes da ne treba pominjati (doticati u razgovoru) licnost koja pjeva "Pakleni plan" i "Alibi" i "Seksi senjorita", da li si ti glup pa zato pricas tako? E da, i Mile Kitic mi je bio frend na fejsbuk.
 
Ti ne razumijes te pjesme, jer nisi pametan.
OBJASNJENJE ZA "SEKSI SINJORITA" od Milice Pavlovic
Ona drugoj djevojci kaze da igra za momka kojeg smatra simpaticnim ali sa kojim nije u vezi, jer njena drugarica zna da se ona ne bi prevarila u procjeni kvaliteta momka, ali usput njena grupa ide po gradu i prebija lose ljude, a dobrima daje pare.
OBJASNJENJE ZA "PAKLENI PLAN"
Ona i taj decko oce da dignu u vazduh jednu firmu koja ustvari prodaje otrovnu vodu za pice, ili nozeve za mucenje, ili plinske boce koje su loseg kvaliteta pa mogu da eksplodiraju, ili tako nesto, jer je istovremeno pozitivno agresivna i napaljena.

OBJASNJENJE ZA "ALIBI"
Svi znaju da se puca u venu ali je toliko harizmaticna i arogantna da joj se svi dive pa nece da je dira ni policija. To shvata samo onaj ko se pucao u venu sa heroinom, a ja jesam. To postoji, ti dogadjaji.
 
Ti ne razumijes te pjesme, jer nisi pametan.
OBJASNJENJE ZA "SEKSI SINJORITA" od Milice Pavlovic
Ona drugoj djevojci kaze da igra za momka kojeg smatra simpaticnim ali sa kojim nije u vezi, jer njena drugarica zna da se ona ne bi prevarila u procjeni kvaliteta momka, ali usput njena grupa ide po gradu i prebija lose ljude, a dobrima daje pare.
OBJASNJENJE ZA "PAKLENI PLAN"
Ona i taj decko oce da dignu u vazduh jednu firmu koja ustvari prodaje otrovnu vodu za pice, ili nozeve za mucenje, ili plinske boce koje su loseg kvaliteta pa mogu da eksplodiraju, ili tako nesto, jer je istovremeno pozitivno agresivna i napaljena.

OBJASNJENJE ZA "ALIBI"
Svi znaju da se puca u venu ali je toliko harizmaticna i arogantna da joj se svi dive pa nece da je dira ni policija. To shvata samo onaj ko se pucao u venu sa heroinom, a ja jesam. To postoji, ti dogadjaji.

Ako nemaš krpenu, uzmi papirnatu !
Nisu loše ! :hahaha:
 
Svi znamo - i meni je stidno sto moram da pominjem nesto sto bas zna svako - to da pokoji (ne svaki) sadista zna da osvoji djevojku kao djevojku u vecoj mjeri od decka, te da ga ona i (javno) vise voli od decka sa kojim je u vezi. Ali da li je to dobro (normalno) ili zlo? (Za mene je normalno samo dobro, a "normalno a zlo" ne postoji - ali ja sam sad nebitan, tema koju mi ruke kucaju je glavna stvar ovdje.)

...

Da ti čika objasni,
dobro si ti provalio da devojke vole sadiste
eno u "Parovima" sve proganjaju pravog Džeka Trboseka !

Ali zašto sam počeo tako nabusito sa "da ti kaže čika" ?

Zato što mali broj muškaraca zna da
ženski rod ne možeš odbraniti od autodestruktivnog ponašanja !


Ok je da pokušaš
( i ja se nerviram kad ih gledam kako se pokoravaju Gadskrozu )
ali znaj :
nikoga ne možeš zaštiti od njega samog !
 
Ako nemaš krpenu, uzmi papirnatu !
Nisu loše ! :hahaha:
Ja ovo ne razumijem. Sto si ovo nepismenikologijom napisao?

- - - - - - - - - -

Da ti čika objasni,
dobro si ti provalio da devojke vole sadiste
eno u "Parovima" sve proganjaju pravog Džeka Trboseka !

Ali zašto sam počeo tako nabusito sa "da ti kaže čika" ?

Zato što mali broj muškaraca zna da
ženski rod ne možeš odbraniti od autodestruktivnog ponašanja !


Ok je da pokušaš
( i ja se nerviram kad ih gledam kako se pokoravaju Gadskrozu )
ali znaj :
nikoga ne možeš zaštiti od njega samog !
Ja ih bas stitim. Jedna od 15 godina me napalila bila, i posto sam vec prije znao da ne mrzi sadomazo kod mene ali mrzi kod manje vjestih sadomazohista, reko da cu da joj lupim samar nevezano za to ljutiti da li ce se ili ne, a mala umetnica je rekla, ponosna sto je takva riba da je neko iz strasti samara: "ti si super". Poslije se naljutila sto joj tad nisam trazio da mi...
 
Poslednja izmena:

Back
Top