Teslina urna

sasasta

Buduća legenda
Poruka
33.998
crkva pokusava da prisvoji posmrtne ostatke Nikole Tesle vec neko vreme.

posto joj to prvom prilikom nije uspelo pre par dana su objavili slike * sektasenja * http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=08&nav_category=12&nav_id=1002014

sada posto je jasno da ovi ljudi nisu sekta http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=10&nav_category=12&nav_id=1002584 postaje jasno cime se crkva sluzi.

verovatno su joj takve stvari u proslosti uspevale zbog toga sto su ljudi bili neobrazovani seljaci koji su verovali * bozjim glasnicima * ali u eri tehnike svaka *sala* se brzo otkrije.
 
I šta je sad tu dokaz da ovo nisu sektaši? Ovaj što nosi repić - sektaš. Svi sa repićima su sektaši
osim ako nisu popovi jal monasi.
Onaj preko puta bradati - sektaš. Ima previše čudnu boju kože da bi bio srbin und pravoslavac.
Takvi sumnjivi likovi dolaze u našu zemlju da nam truju decu i omladinu.
Svi sede kao sektaši. Već je poznato da su to opasne poze za meditaciju. Dovoljno je samo da
sedneš tako pa da te meditacija savlada i izdemoniše načisto.

Eto, tri dokaza da su sektaši.
 
nisi ti svesna glista ti si besna glista :hahaha:

- - - - - - - - - -

NN
Sreda, 10. 06. 2015. 01:00h
neregistrovan korisnik
A meni kad sam bila u Teslinom muzeju dali neonku u ruke i sve vrcale varnice. Ko zna, mozda je i to neki ritual, a onda pocelo neko jaje da se vrti u krug....pu,pu. Sto li i odoh tamo.
Preporuka:
345
55
Odgovori


ovo je jedan od komentara sa http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/56...lika-iz-Teslinog-muzeja-i-ko-su-ljudi-na-njoj

- - - - - - - - - -

Mile
Sreda, 10. 06. 2015. 00:36h
neregistrovan korisnik
A to što ljudi idu na groblje i nose jelo za mrtve, to je sve normalno. Normalno je da tamo odeš i da pričaš sa blagopočejšima. Nenormalno je samo sesti u muzeju.
Preporuka:
251


ili ovaj
 
nek uzme maminu urmu p mu materina pa nek djipa oko nje..:)

Ovi na slici ne đipaju, oni mirno sede - što je mnogo opasnije kad su u pitanju satanski rituali.
Patrijarh to najbolje zna.:per:

5011334495577c97e886c4487183103_v4%20big.jpg

Kažu da je i sam Tesla izvodio satanske rituale, imaju i slike o tome...
Zanimljivo je da i on na slici mirno sedi dok satana okolo divlja - opasno je izgleda mirno sedeti :mrgreen: :lol:


tesla_lightning1_lg.jpg
 
samo jos ovo da napisem . znaci i struja je satanska

kao i elektricni , djavolji uredjaji .gasim komp i iskljucujem struju , necu ja to satansko vise , nece mojom kucom da vlada satana . :p
 
Ovi na slici ne đipaju, oni mirno sede - što je mnogo opasnije kad su u pitanju satanski rituali.
Patrijarh to najbolje zna.:per:

5011334495577c97e886c4487183103_v4%20big.jpg

Kažu da je i sam Tesla izvodio satanske rituale, imaju i slike o tome...
Zanimljivo je da i on na slici mirno sedi dok satana okolo divlja - opasno je izgleda mirno sedeti :mrgreen: :lol:


tesla_lightning1_lg.jpg


pa nek i ebu po cilmcetu niko im ne brani ali ne u muzeju...raspistoljila se bagra jedna ko u svojoj kuci..:bljak:
 
Naravno da je struja satanska - skupa ko đavo. :mrgreen:

"Ko ga ne zna skupo bi ga platio",
te se pesnik vrlo zainatio,
da ga blati - rimom a i šalom,
da ne vozi, on, okolo, slalom!

Sad, sa lalom, JA :-) baš vozim slalom,
a ta lala jeste zadovoljstvo,
kada ala stvara nespokojstvo,
pulenima, samim kretenima,

(demonima, pride masonima),
koji vide da joj uši bride,
sve na kub, te ću, za Jutjub,
i da je uslikam (a nek' vrati - čikam)!
 
"Ko ga ne zna skupo bi ga platio",
te se pesnik vrlo zainatio,
da ga blati - rimom a i šalom,
da ne vozi, on, okolo, slalom!

Sad, sa lalom, JA :-) baš vozim slalom,
a ta lala jeste zadovoljstvo,
kada ala stvara nespokojstvo,
pulenima, samim kretenima,

(demonima, pride masonima),
koji vide da joj uši bride,
sve na kub, te ću, za Jutjub,
i da je uslikam (a nek' vrati - čikam)!

Čuj pesniče lude glave
Kako se nosiš sa teretom slave
Da li ti slava počiva na strahu
Da će Bog čeljad vratiti prahu

Ili zavidiš dok kompjuter pališ
Što nisi naučnik oduvek žališ
Jer Teslina slava - tu uzdah se ote
Ne izvire iz straha već iz lepote
 
Ovi na slici ne đipaju, oni mirno sede - što je mnogo opasnije kad su u pitanju satanski rituali.
Patrijarh to najbolje zna.:per:

5011334495577c97e886c4487183103_v4%20big.jpg

Kažu da je i sam Tesla izvodio satanske rituale, imaju i slike o tome...
Zanimljivo je da i on na slici mirno sedi dok satana okolo divlja - opasno je izgleda mirno sedeti :mrgreen: :lol:
kakvi satanski. videla žaba de se konji kuju.
te tako nastade inteligencija.
 
Poslednja izmena:

dugorocno se to radi i misli.

nakon nekog vremena bi bilo da je podrzavao veru , zatim da je izricito zeleo da bude sahranjen u crkvi i za 100 godina.

*nikola tesla najveci srpski um i naucnik je bio veliki vernik , podrzavao je crkvu i redovno ucestvovao u crkvenim praznicima. posto je on svojim velicnstvenim umom shvatio da je pravoslavlje istina ko si ti da sumnjas*

mnoge poznate licnosti se uvlace na slican nacin u veru jer joj dizu kredibilitet.
 
Sta kaze "Zakon o sahranjivanju i grobljima" :


"...Član 2.
(1) Sahranjivanje umrlih može se vršiti samo na groblju.
(2) Van groblja se može izvršiti pokopavanje samo u slučajevima predviđenim posebnim zakonom ili na zakonu zasnovanom odlukom skupštine opštine.
Član 3.
(1) Sahranjivanje se vrši u skladu sa odgovarajućim sanitarnim propisima, a na način koji odgovara pijetetu prema umrlom, dostojanstvu mesta na kojem on počiva i uz poštovanje osećanja srodnika umrlog i drugih osoba koje su bile bliske sa umrlim.
(2) Pod sahranjivanjem, u smislu ovog zakona, smatra se pokopavanje posmrtnih ostataka
umrlog, odnosno spaljivanje posmrtnih ostataka iostavljanje pepela na određena mesta i druge radnje koje se u tom cilju preduzimaju..."...


Sa:
http://www.pks.rs/SADRZAJ/Files/Kom...ogrebno/Zakon o sahranjivanju i grobljima.pdf
 
crkva pokusava da prisvoji posmrtne ostatke Nikole Tesle vec neko vreme.

posto joj to prvom prilikom nije uspelo pre par dana su objavili slike * sektasenja * http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=08&nav_category=12&nav_id=1002014

sada posto je jasno da ovi ljudi nisu sekta http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=10&nav_category=12&nav_id=1002584 postaje jasno cime se crkva sluzi.

verovatno su joj takve stvari u proslosti uspevale zbog toga sto su ljudi bili neobrazovani seljaci koji su verovali * bozjim glasnicima * ali u eri tehnike svaka *sala* se brzo otkrije.

Teslin otac je bio pravoslavni svestenik,a po pravoslavnom obicaju, Tesla je krsten u pravoslavnoj crkvi, pa je normalno da pravoslavno svestenstvo, zeli njegove posmrtne ostatke.
 
Teslin otac je bio pravoslavni svestenik,a po pravoslavnom obicaju, Tesla je krsten u pravoslavnoj crkvi, pa je normalno da pravoslavno svestenstvo, zeli njegove posmrtne ostatke.

Ali sam Tesla se izjasnio kao nereligiozan (ne kao ateista, nota bene).
S posmrtnim ostacima Tesle se postupilo prema Teslinoj želji, što je normalno.

- - - - - - - - - -

MIslim, i moj ćale je kršten, ali je ateista, mamu je baba krišom krstila (da deda ne zna, jer je dedina familija tradicionalno ateistička) pa je mama ateista - ne može crkva sahranjivati ljude koji ne žele da ih sahrani crkva.
 
a ono ćilimče zaista deluje sumnjivo, majkumu, ima gomilu sauronovih očiju po sebi.
Doduše, to često imaju i pirotski ćilimi.
Ali to samo ceo Pirot dovodi u opasnu sumnju.
 
Nа сликама се види „медитација“ са евидентним присуством спиритизма па и некромантије (које у контексту источњачких религија често представљају „пожељне“ или макар „уобичајене“ „духовне праксе“). На профилу на који је слика изворно постављена догађај је назван „Guided fantasy interview "passing trough Zero"“ (Разговор вођен фантазијом – пролазак кроз „нулту тачку“), а затим су наведена имена учесника. Савремено секуларизовано друштво често не познаје и не признаје „границе духовности“ – практично, у складу са речима светог апостола Павла „све ми је слободно, али ми није све на корист“. Нажалост, секуларни свет се понаша у складу с првим делом Павлове изјаве, док други део исувише често заборавља.

Има ли места оваквим „духовним подухватима“ у нашим музејима? Може ли се у оквирима било које државне институције оправдати ова некромантија („магијско обожавање мртвих“) и спиритизам („покушај комуникације с душама преминулих“)? Какве везе имају езотерија и источњачке медитације са српским научником Николом Теслом и његовим посмртним остацима који су, крајње непримерено, изложени као својеврсни „музејски експонат“?

http://www.spc.rs/sr
 

Back
Top