Perfekcionista

Cekam kuma

Ističe se
Poruka
2.706
Jutros idem iz prodavnice, a moj komsija glanca svog "lava"(Pezoa) iako izgleda kao da je sisao sa trake. Pitam se, odakle bre vise da mu izvlaci sjaj, kad mi iovako trebaju8-)...oslepecu. A on trlja i trlja i trlja.......do iznemoglosti.
Sta mislite o takvim tipovima i kakvi ste vi po tom pitanju i po ostalim?
 
Zenska analogija bi bila ona, koja svako malo uzima krpu i briska pašinu, pere sudove, riba pod, polira nameštaj, glanca sve oko sebe... Mozda oni ustvari, pokušavaju da naprave red u svojoj duši i svom zivotu? Hmmm..
 
etotako:
analni tip... to je ono što mislim o tom i sličnim likovima

i sta to znaci sto je analni tip? ti ga prezires? zar neces biti psihoterapeut? nije li to malo licemerno?? mada...neces onda imati uspeha
a ti si savrsena a? koji si ti tip......
sad si kuchk.a a na to si se zalila na ljude iz marketinga

e napisala sam lep tekst kao shto uvek napishem ali nece da se poshalje.....bash sam bila divno asmokritichna.....ali ebiga bog otac mi ne da da shaljem

ja u stvari ne verujem u boga na taj hriscanski nachin tako da je sve to na klimavim nogarama. ali se bolje osecam nekako lakshe
mada i nije
ne znam

???????? :I
 
uhh
upravo sam otkrila da mi icq kochi explorer

eto. ma
ovo su sad pogreshni politichki potezi ali ne znam mislim da bi trebalo da uginem ali danas nisam smela da pipam vrelo...znaci da ne zhelim da umrem samo se foliram.

eto tako mogla bi da umresh za koju godinu da odesh u legendu a, dok si josh zategnuta i tako ljupka. ja mislim da bi ti to bilo super za biografiju

aj pa razmisli
 
nije to perfekcionista....to je jedan od onih kojima je auto produzhetak penisa....il chega vetj....po pitanju auta sam nikakav....skroz je zapushten i briga me....a i inache nisam perfekcionist....dal ovdi ide a?....chak sam i totalno suprotan....al dobro....i leonardo je bio taki
 
A MOZHDA TI NE VIDISH MRLJE NA NJEGOVOM AUTU

jer prolazish brzo, slabo vidish, imash druga posla.....hmmm

mozhda je covek maher za sjaj auta...!!!

a mozda uopst enije glancao auto nego je sipao technost koja daje aerodinamichnost i auto brzhe juri

ma analni tip ja cu da se slihtam etotako ona je najbolja ebulja ovde. ja sam svinja :)

tta mi se gega mislim kad umru ne znam shta cu ebote...da se qrvam a bicu matora


da li se neko razume u 4. put da se malo qrchimo missssim. ovo ne treba da pishem ..sekta mi zabranjuje

vi ste moja sekta ali ne mogu bez krste zavisna sam
 
ali kako su svi krenuli da se brane!!! ahaha

pa enkad jesi perf nekad nisi majku mu, volela bih da sam stalno i uvek, ali poludim i prestanem!!!!!!
(eto sad me volite je l tako i ja vas)

ma bre...fuj pravim se vazhna pre nisam bila sam skromna

nego promenila sam crkvu pevanja...meni to ko sekta trbalo bi da bude isto
a i ne verujem bre stavili su za sveca milutina koji je bio ozenjen 5oodisnjm devojcicom i mozhda je silovao.....al nisam im to rekla

mada ima crkva psiholoshki efekat...

ali postho je ovo anarhija koju koristim ko vas ebe.....

pa stha silovao..ko da neko od vas nije drk.o sa 5 godian...ja jesam
e sada shta jos zelim da kazem.....sta mene to razdire...pa znam ja shta

ooooooooooooooooooooooooooooo
e tako ako sam uspela da ne jedem hleb u zadnjih sat i po mogu i da ne pishem poruke i da ne idem na krstaricu!!!
al onda sam agresivna

a u pi.ck.u materinu.
:( necu vishe... ili ocu
 
hahahah a bogoljub bi rekao:

shta mislim o njemu? dajte mi ga da mi glanca automobil !!!

e tako..a srbi kazhu

ne en ja ne glancam automobil tkao "NIKADA"

i ja sam se utopila u masu
ebiga tehsko je.....bez pojedinih sekti

toliko sada dosta mislim recimo bilo bi dobro meni ukinuti pisanje 20 mailova odjednom.
ali to bi mogao biti i akt nasilja

prema tome dabome osecam se lose ali jos uvek nisam jela.....to je dobro
 
Milim da je pogresan naziv topica. Taj tip je kao sto rece etotako analni ili mentalni idiot kad glanca svaki dan auto. E sad perfekcionista bi bio covek koji bi u taj auto ulozio celog sebe, oplemenio ga , ugradio mu kompresor, niklovao delove i sl. te mu on ne bio sluzio kao prevozno sredstvo vec kao kultni simbol kome bi se divio.
 

Back
Top