Call of Duty 4-5

Jelena Maricevic

Početnik
Poruka
49
Imam sledece pitanje. Imam konfiguraciju prikazanu na slici... Sad, redovno prikacinjem monitor LED monitor da bi mogla da igram igre preko laptopa, jer imam i tastaturu prikacenu za njega, i m takodje, tehnicki, netbook mi je kuciste. Pitanje glasi da li bi na ovoj konfiguraciji mogla na igram multiplayer navedenih igara, ako mogu, sta treba da uradim da bi igrala bez problema?
Untitled.jpg
 
Taj novi deo 5 warfare tako nešto je užasno zahtevan a i ostali delovi franšize praktično za tebe nemoguće. Traži se jak procesor, jaka grafika i 16GB rama minimum...
 
Imam sledece pitanje. Imam konfiguraciju prikazanu na slici... Sad, redovno prikacinjem monitor LED monitor da bi mogla da igram igre preko laptopa, jer imam i tastaturu prikacenu za njega, i m takodje, tehnicki, netbook mi je kuciste. Pitanje glasi da li bi na ovoj konfiguraciji mogla na igram multiplayer navedenih igara, ako mogu, sta treba da uradim da bi igrala bez problema?
Pogledajte prilog 353774

tvoje pitanje kljucno zavisi od te integrisane graficke kartice koju imas unutra. skini GPU-Z,pokreni i napisi nam ceo naziv kartice.
 

Back
Top