Android igrice
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Android igrice

Moderator хероина (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Podrazumevano Android igrice

toliko igrica na Google Play-u.. a koje su to koje vi trenutno igrate?

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Podrazumevano Re: Android igrice

evo ja ću da počnem...

ona koju ubedljivo najduže igram je Clash of Clans..

zanimljiva strateška multiplayer igrica... izgradnja baze, pravljenje vojske, napadi na druge igrače, krađa resursa i ratovi između klanova.. možda zvuči poznato i nalik nekoj od mnogobrojnih strateških igrica, ali nećete znati šta je to tako posebno ako ne počnete da je igrate i ne nađete dobar klan...
    ono što je za svaku pohvalu je to što je igrica dosta stabilna i nema bagova...
    Google play link: Clash of Clans
    igrica je besplatna za download, ali kao i gotovo svaka druga ima mogućnost bržeg napredovanja uz keš...

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Worms 3

arkadna igrica u kojoj imate tim koji se sastoji od 4 crva i borite se protiv drugih timova, kako u single kampanji tako i u multiplayer bitkama... igra je potezna, čak i na multiplayeru i vreme koje imate da odigrate svoj potez počinje tek kada vi to potvrdite, što vam daje mogućnost igranja više multiplayer mečeva odjednom... crvi se kreću po raznim random terenima sa nekim preprekama i poseduju različite vrste oružja...
    Google Play link: Worms 3
    download se plaća oko 1$(ne vidim sada tačnu cenu)...

Veoma poznat BLANKED (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    451

Ne igram nesto cesto igrice na telefonu ali evo jedne zanimljive pod imenom MUSIC inc, u ulozi ste producenta ciji je zadatak da od potpunog pevackog anti talenta napravi svetsku zvezdu. :

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.aardman.musicinc
    Where there's no emotion, there's no motive for violence.

My art.

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Trenutno igram ovu igricu : Subway Surfers ,
    Ime:  unnamed.png
Pregleda: 43
Veličina:  115,1 KB
    Meni je ona onako solidna igrica ,jednostavna za igranje a naravno da zahteva i veštinu neku koja se stiče vremenom ...

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Citat Original postavio Aleksa_Kalajdzic10021998 Pogledaj poruku
    Trenutno igram ovu igricu : Subway Surfers ,
    Ime:  unnamed.png
Pregleda: 43
Veličina:  115,1 KB
    Meni je ona onako solidna igrica ,jednostavna za igranje a naravno da zahteva i veštinu neku koja se stiče vremenom ...
    igrala sam je ranije, pa mi je dosadila jer je beskonačna.. i onda sam prešla na sličnu igricu koja ima nivoe, pa je malo zanimljivija.. a to je ova:

Despicable me

isto je running igrica, obilaženje i preskakanje prepreka, s tim da svaki nivo ima neki određen zadatak koji treba ispuniti da bi se prešlo na sledeći.. ima dosta power up-ova koji olakšavaju zadatke..
    igrica je besplatna...
    Google Play link: Despicable me

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Citat Original postavio BLANKED Pogledaj poruku
    Ne igram nesto cesto igrice na telefonu ali evo jedne zanimljive pod imenom MUSIC inc, u ulozi ste producenta ciji je zadatak da od potpunog pevackog anti talenta napravi svetsku zvezdu. :

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.aardman.musicinc
    ova nema baš nešto pozitivne komentare... ali mislim da ću je ipak uskoro isprobati..

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Flick Shoot 2

vrlo zanimljiva i zarazna sportska igrica... u pitanju su slobodni udarci i ima nekoliko različitih modova igre.. za razliku od prve verzije ove igrice, sada postoji i multiplayer koji se svodi na to ko će za određeni vremenski period postići više golova... igrica je, mogu slobodno da tvrdim, bolja od svih ostalih igara te vrste...

Google Play link: Flick Shoot 2

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

koja korist od igrica uopšte pogotovo na malom ekranu, samo dokone osobe se time bave

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    koja korist od igrica uopšte pogotovo na malom ekranu, samo dokone osobe se time bave
    a koja korist od besmislenih komentara kojima miniraš svaku temu na kojoj se pojaviš?

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio хероина Pogledaj poruku
    a koja korist od besmislenih komentara kojima miniraš svaku temu na kojoj se pojaviš?
    Šta je ovde besmisleno to što se igrate na SMART-u ili što ćete nositi naočare za 10 godina ili što će Vam život proći u igricama, ili što živite u virtuelnom svetu pa kad Vas neko zamli da uradite nešto ispada da je ta osoba neprijatelj jer je prekinula "nešto jako važno". Naravno da se ljutite kad nečete da priznate da ne umete umereno da koristite komp, skupa igračka ti mobilni i kompjuteri. Pretpostavljam da dotična persona ima manje od 30 god

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    438

Šta je ovde besmisleno to što se igrate na SMART-u ili što ćete nositi naočare za 10 godina ili što će Vam život proći u igricama, ili što živite u virtuelnom svetu pa kad Vas neko zamli da uradite nešto ispada da je ta osoba neprijatelj jer je prekinula "nešto jako važno". Naravno da se ljutite kad nečete da priznate da ne umete umereno da koristite komp, skupa igračka ti mobilni i kompjuteri. Pretpostavljam da dotična persona ima manje od 30 god
    a što ti ne izađeš iz istog?
    i ko je to tebe tako gadno nasekirao, da ne kažem naguzio, u onom drugom, realnom svetu.. pa nas ovde gnjaviš svojim frustracijama?

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

izašao odavno zato i znam o čemu pričam ali ne vredi ne ide u glavu drugima to će tek kasnije za 10-tak možda i više godina kad izađete iz virtuelnog u realni svet da se ne gnjavimo previše
    p.s. sorry što nisam ranije odgovorio bio sam mnogo zauzet ne igricama nego drugim ozbiljnijim radnjama

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

izašao odavno zato i znam o čemu pričam ali ne vredi ne ide u glavu drugima to će tek kasnije za 10-tak možda i više godina kad izađete iz virtuelnog u realni svet da se ne gnjavimo previše
    p.s. sorry što nisam ranije odgovorio bio sam mnogo zauzet ne igricama nego drugim ozbiljnijim radnjama
    pa da, rekoh da te neko guzi u rl.. obaveze su to...

Početnik mali genijalac (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

-Čoveče , opusti se . Znaš onu narodnu da je čovek uvek u sebi dete ? Ne razumem te , ali osećam neki totalni prezir prema telefonima uopšte . I meni moj ćalac zabranjuje igrice , govoreći da su to gluposti , ali ga ponekad zhvatim da igra neku Samo napiši neku igricu i kraj jer jedan je život , nije sve u parama i nalaženju žene za život , ljubavi , poštenju ... Bla, bla . Ovo su naravno glavne stvake ali čoveče švrljaj nekad

- - - - - - - - - -

- Tri igrice : Head Soccer - Ne zahteva wifi i iskreno je bolja u singleplayeru , osvajaš igrače na zanimljiv način , zaludiš se ponekad .
    Subway Surfers - ekstra igrica kad je dosadno , izgovor za roditelje : razvija motoriku kažiprsta !
    Car Town Streets - igrica u kojoj vodiš svoja kola, trkaš se , ali evo iskreno : sve što stvarno možeš da radiš je da tražiš kola i ostavljaš ih satima , i onda se zadovoljiš kad dobiješ dobra Ide sjajno u kombinaciji sa ove dve .
    - Može i Zombie Cunami , Zombi Sweeper , Pivo i skidanje

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2015.
    Reputaciona moć
    0

Hay day, najbolja igrica na marketu!

Slične teme

1. Sifre za igrice
    Autor vlastimi u forumu Video igre
    Odgovora: 16