НИКОЛИЋ ЈАХЈАГИ У ЛИЦЕ: Не умишљајте да сте држава!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Не умишљајте да предводите неку младу државу, јер Косово то никада неће постати – поручио је у понедељак председник Томислав Николић Атифете Јахјаги, која је на Самиту „Брдо-Бриони“ у Будви заступала привремене институције Приштине.

Уз то, Николић је рекао и да косовски Албанци не испуњавају договорено у Бриселу и да би требало да се промене на време и са Србима направе прави договор уместо што умишљају да су држава коју пола човечанства не признаје.

Саветник председника Иван Мркић каже, за „Новости“, да се Николић Јахјаги обратио поводом недавних дешавања у Македонији:

– Председник јој је рекао да је очекивао да се бар извини пошто су њени сународници, албански терористи, зверски поубијали у Куманову чуваре реда, а у Приштини им је приређиван погреб, практично уз државне почасти. После ове интервениције Јахјага је ућутала.

На маргинама скупа, Николић се састао са македонским колегом Ђорђем Ивановим, истакавши да ова земља, суочена са политичком кризом, има подршку Србије, а Иванов је узвратио да Македонији значи што на северу има пријатељску земљу. Истовремено, Николић је поручио:

– Свако ко се усуди да изазове било какву непријатну ситуацију у Србији може да рачуна на јединство војске и полиције. Србија има копнену зону безбедности и спремна је да одговори на сваку претњу.

Говорећи о европским интеграцијама, Николић је указао да се код многих чланица ЕУ осећа замор:

– Без западног Балкана, Унија није потпуна. ЕУ треба да се врати са нивоа добросуседства на ниво проширења. Ако треба да испунимо 35 поглавља, од којих је једно јако тешко, може и Европа озбиљније да размишља о нама, а не да нам шаље чиновнике који ће да гледају само за колико поглавља смо спремни и да ли је скрининг завршен… Чак ни та поглавља не можемо да добијемо иако смо у пет потпуно спремни.

Новости

http://iskra.co/srbija/nikolic-jahjagi-u-lice-ne-umisljajte-da-ste-drzava/
 
Barem joj ima muda to reci.. Vucko bi klimao glavom a onda srrao na tv-u kako je to u stvari nasa pobeda :roll:

Да има муда рекао би да не пристаје на било какве ултиматуме, да раскидамо све уговоре са еу и ммф, да укида невладине организације које раде против државе, да откаже гостопримство појединим амбасадорима. Е, то би била муда.
 
Да има муда рекао би да не пристаје на било какве ултиматуме, да раскидамо све уговоре са еу и ммф, да укида невладине организације које раде против државе, да откаже гостопримство појединим амбасадорима. Е, то би била муда.

па он би можда имао *храбрости* да то уради кад не би први такви анонимни *јунаци* као ти тада закукали на сав глас како нас *свађа са целим светом*...
 
па он би можда имао *храбрости* да то уради кад не би први такви анонимни *јунаци* као ти тада закукали на сав глас како нас *свађа са целим светом*...

Јесте, мене плаћају Пајтић и Мишковић да пишем против родољуба из СНС-а. Не тролуј без потребе.
Јер мађар урадио нешто слични и десило се шта? Ништа.
 
па он би можда имао *храбрости* да то уради кад не би први такви анонимни *јунаци* као ти тада закукали на сав глас како нас *свађа са целим светом*...

ми смо свакако посвађани са целим светом, плус са нама самима. где ћеш грђе :lol:
 
Јесте, мене плаћају Пајтић и Мишковић да пишем против родољуба из СНС-а. Не тролуј без потребе.
Јер мађар урадио нешто слични и десило се шта? Ништа.

не знам који је то мађар шта урадио?Мађарска је изашла из ЕУ?...ајде да не дрвимо много..нико данас никога не пита где би и шта хоће...то није избор држава већ додељена улога од стране владара света...онима који и једној Немачкој и Америци кажу шта да ради...ко то не разуме прође ко Украјина кад је Јанукович само наговестио да ће Украјина да сачека око уласка у ЕУ јер просто не добија од њих ништа осим тапшања по рамену....онда су га потапшали мало јаче.....лако је гузити се анониумно по форуму и глумити че геваре...преузми одговорност за нешто па то уради...ево видимо како ће и Грци са Сиризом да прођу....овај свет сер опасно ближи неком глобалном конфликту који неко озбиљно планира...немој да опет будемо први на листи за одстрел кад то крене...пустимо мало велике да се грувају без нас....а поготово овако обезбожене и умишљене има да нас згазе и да не трепну....
 
Ma vaš toma je junak! dere se na tetke
jel bi reko to nekom kršnom šitaru?


Ма питање је да ли је он смео уопште било шта и њој да каже :zper:. Иначе да јесте, већ би брујали шамари све од Будве до Београда. Тома бре не сме да писне ни пред Драгицом:mrgreen:
Он је једино смео да виче на мртваКе:rotf::zcepanje:
 
не знам који је то мађар шта урадио?Мађарска је изашла из ЕУ?...ајде да не дрвимо много..нико данас никога не пита где би и шта хоће...то није избор држава већ додељена улога од стране владара света...онима који и једној Немачкој и Америци кажу шта да ради...ко то не разуме прође ко Украјина кад је Јанукович само наговестио да ће Украјина да сачека око уласка у ЕУ јер просто не добија од њих ништа осим тапшања по рамену....онда су га потапшали мало јаче.....лако је гузити се анониумно по форуму и глумити че геваре...преузми одговорност за нешто па то уради...ево видимо како ће и Грци са Сиризом да прођу....овај свет сер опасно ближи неком глобалном конфликту који неко озбиљно планира...немој да опет будемо први на листи за одстрел кад то крене...пустимо мало велике да се грувају без нас....а поготово овако обезбожене и умишљене има да нас згазе и да не трепну....

Знао сам да ћеш да прошириш причу на гуштере и хазаре. :lol:
Ал, ај да пробам.

не знам који је то мађар шта урадио?Мађарска је изашла из ЕУ?.

Виктор Орбан. Није изашла из ЕУ али не дозвољавају да немци одлучују о мађарској како ће да воде државу.
http://www.smh.com.au/world/eu-struggles-to-curb-hungarys-dictator-viktor-orban-20150609-ghjftp
И могу само да лају.

.лако је гузити се анониумно по форуму и глумити че геваре
Колико видим и ти си анониман.

.ево видимо како ће и Грци са Сиризом да прођу.

Како ће да прођу?

.немој да опет будемо први на листи за одстрел кад то крене

Ако крене листа ће бити мало дужа тако да не бригај, нећемо бити први. Други, вероватно. И чега се бојиш ако и буде?

пустимо мало велике да се грувају без нас

Кад је то било грување без нас, мајка му стара.

.а поготово овако обезбожене и умишљене има да нас згазе и да не трепну....

Атеиста сам а ако бирам бога то је Сварог.
 
Nan Elmoth;30488956]
Знао сам да ћеш да прошириш причу на гуштере и хазаре. :lol:
Ал, ај да пробам.
Па ја нисам причао о дотичнима ништа-колико видим ти то причаш...поготово о тим небулозама са гуштерима...али као што рече Хенри Форд давно кад су га питали да ли верује да су *протоколи сионских мудраца* аутентични или подвала рекао је:*ја не могу да тврдим да ли су протоколи аутентини или не,али итекако видим да се све описано у њима заиста и дешава....*..а Хенри Форд свакако није био нека незналица и залуђеник...

Виктор Орбан. Није изашла из ЕУ али не дозвољавају да немци одлучују о мађарској како ће да воде државу.
http://www.smh.com.au/world/eu-struggles-to-curb-hungarys-dictator-viktor-orban-20150609-ghjftp
И могу само да лају
.
па и он само лаје...али земља не излази из ЕУ...ајде нек проба да је изведе...
Колико видим и ти си анониман.

Јесам..и зато не позивам никога да се урчи и прави хаос у мојој земљи само да би глумио шмекера


па ајде баш да видимо...ево полако се разрешава шта ће бити са Грчком...нешто се не чини да ће Ципрас испунити неко предизборно обећање...пре ће бити да ће их ЕУ пустити низ воду и бацити Турцима...

Ако крене листа ће бити мало дужа тако да не бригај, нећемо бити први. Други, вероватно. И чега се бојиш ако и буде?


па јесте...лако је у туђе жене децу правити..бојим се чињенице да обично они што бојне покличе у миру гласно певају-увек први,кад крењне срање,у тишини- бегају

Кад је то било грување без нас, мајка му стара.

неће бити ни сада...ал не морамо баш први метак да попијемо...

Атеиста сам а ако бирам бога то је Сварог.


није чудо да *атеиста* за бога изабере демона...
 
Poslednja izmena:
Па ја нисам причао о дотичнима ништа-колико видим ти то причаш...поготово о тим небулозама са гуштерима...али као што рече Хенри Форд давно кад су га питали да ли верује да су *протоколи сионских мудраца* аутентични или подвала рекао је:*ја не могу да тврдим да ли су протоколи аутентини или не,али итекако видим да се све описано у њима заиста и дешава....*..а Хенри Форд свакако није био нека незналица и залуђеник...

Господин Хенри Форд је био антисемита а твој Бог је јевреј.

па и он само лаје...али земља не излази из ЕУ...ајде нек проба да је изведе...

Човек има кичму за разлику од "српских" државника.

Јесам..и зато не позивам никога да се урчи и прави хаос у мојој земљи само да би глумио шмекера

Шириш дефетизам а то ти је ауто пут у издају.

па јесте...лако је у туђе жене децу правити..бојим се обично они што бојне покличе у миру гласно певају-увек први бегају

Обично јесте тако.

неће бити ни сада...ал не морамо баш први метак да попијемо...

Опуштено, баћушка је ојачао. Свиње ће да гледају у њега.

није чудо да атеиста за бога изабере демона...

Барем није јешуа. :confused:
 
Господин Хенри Форд је био антисемита а твој Бог је јевреј.



Човек има кичму за разлику од "српских" државника.



Шириш дефетизам а то ти је ауто пут у издају.



Обично јесте тако.



Опуштено, баћушка је ојачао. Свиње ће да гледају у њега.



Барем није јешуа. :confused:



да..како диван изум тај назив антисемитизам...чим се усудиш да критикујеш нешто што раде јевреји постајеш мрски антисемита...што би се рекло-Јевреји смеју да раде шта хоће?...ех,тај статус би волела да има свака нација на овом свету...ал га нема ниједна сем Јевреја...*чудно* зар не...
 

Back
Top