Америка се припрема за распад: Погледајте шта увежбава војска САД у Тексасу, Јути и К

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.848
Америка се припрема за распад: Погледајте шта увежбава војска САД у Тексасу, Јути и Калифорнији


Глумац, мајстор борилачких вештина и јунак из вицева, Чак Норис упозорио је америчку јавност да федерална влада спрема заверу да преузме државу Тексас.


У ауторском тексту на десничарском сајту Ворлд нет дајери (Светски интернет дневник), Норис се осврнуо на војну вежбу америчке војске под називом Џејд хелм (Кормило од жада) заказаном за jули и aвгуст 2015, која се по њему лако може претвориту у окупацију његове родне државе.
Вежбе ће бити одржане у Тексасу и још шест америчких држава, на приватном и државном земљишту. Вежбе су у фокусу десничарских теоретичара завере још од када је објављена мапа територије на којој ће се одржавати а на којој су Тексас, Јута и Калифорнија означене као „непријатељска територија“ коју војска треба да заузме.
Влада САД-а је изјавила да су то „само војне вежбе“ наводи Чак Норис који каже: „Нисам сигуран да термин ‘само’ може да се тумачи као истинит када то влада каже“.


Гуврнер државе Тексас, Грег Абот и Амерички сенатор и председнички каднидат за 2016. Тед Круз, оптужени су за оправдавање теорија завере због својих ставова о војној вежби Џејд хелм.
Абот је затражио од националне гарде Тексаса да надгледа војне вежбе док је Круз рекао да се његова канцеларија обратила Пентагону за додатне информације о вежби.
Норис се захвалио обојици због њиховог одбијања да поверују званичним наводима.

„Драго ми је да је Тед Круз поставио нека незгодна питања Пентагону“, Написао је Чак Норис „Нарочито јер се ‘вежбе’ оджавају недалеко до мог ранча… Прилично је тужно и лоше када се велика војна операција изводи у држави попут Тексаса а да ни гувернер ни сенатор не знају о чему се тачно ради“, рекао је Норис.
Током вежбе Џејд хелм, Специјалне операције америчке војске у Тексасу имају за циљ убацивање специјалних снага међу цивилно становништво како би усавршили тактику инфилтрације међу грађанством. Многе американце брине да би овакве вежбе могле да се искористе да олакшају преузимање неких савезних држава уколико се успротиве званичној политици Вашингтона.
Први који је почео да упозорава јавност о овим вежбама био је чувени амерички „алтернативни“ новинар Алекс Џонс, који се овом темом опширно бави већ неколико месеци због чега се нашао на мети свих водећих медија САД-а због наводног подбуњивања јавности против америчке војске.

http://www.pravda.rs/2015/05/24/ame...bava-vojska-sad-u-teksasu-juti-i-kaliforniji/

-------------------------

Hebeš ovakvu državu i vojsku kad ih se sopstveni narod plaši, uspeli su čak i Čaka da prepadnu!
:mrgreen:
 
Nakaradno sklepan naslov !
Ko se to i kako sprema za raspad ?
Raspad se dogodi, iznenada i bez značaja zakasnelih uticaja !

Šta ja znam, šuška se po AmeriKi, uš`o neki šejtan u narod :whistling:
Kažu da se republikanci više plaše Klempe nego Putina... :mrgreen:
 
Šta ja znam, šuška se po AmeriKi, uš`o neki šejtan u narod :whistling:
Kažu da se republikanci više plaše Klempe nego Putina... :mrgreen:

On će njih da proda !
Ipak je on garavko i zna vrlo dobro gde je crna Afrika.
Crna Afrika svojih korena i grobova predaka....
 
Istina je, ali ne znate čitavu priču. Zapravo se dogodilo to da je, dok je jedne večeri spavao, njegovu utonulu psihu napala emanacija entiteta koga smo svi ranije poznavali pod imenom Bruce Lee, i tokom epizode kolizije ovih dveju kolosalnih volja došlo je do epskog previranja ali niko nije dobio primat, jer je Čak godinama postao mnogo snažan, a grudi načinio čak i maljavijim. Te je i Bruce na kraju morao da ustukne. Tako da je sada kompleks njegove duše hibrid izmedju sveta Teksaškoga rendžera iz Gamburgerlandije i sveta-nakon-udarca-krana-uz-kontemplaciju-štiglice, kako se prevodi sa tog, stanovnicima tog nakon-sveta, urodjenog jezika. Po predanju, kada se Dejvid Karadin spusti niz mesec, koristeći laso mesečevih zraka, hibrid će poći u ostvarenje svojih zala.

Morate shvatiti, Gamburgerička vojska je tu da bi nas zaštitila od Chuck Lee hibrida. A šta ste vi teoretičari kadavera mislili da oni tu rade?
 
a što se Jade Helma tiče, pa, Čak Noris je u Teksasu...i mislim da je rekao šta je imao...

Rekao da se plaši svoje vlade i vojske kao i većina građana USrA, policije, predsednika... Ja bi mu preporučio da se preseli u Merilend, Baltimor tamo je stanje izvanredno :mrgreen:
 
Što sam stariji, sve više shvatam da se pametan čovek treba plašiti svoje vlade, ma u kojoj zemlji živeo...vide li ovog premijera danas? psihopata kog se treba bojati....

Veliki Vođa Vu će nas iščupati iz gomana uz pomoć zapadnih prijatelja :whistling:
Narod je uz njega voli ga i poštuje a njemu nije ništa smešno...
 
Njihova policija,se vec par poslednjih godina ponasa ko vojska,imaju neretko vojnu opremu i taj tip uniformi,i vrlo su agresivni...nesto ce tu biti...ono sto ja osecam je,da njihova vlast vidi,da im ekonomija tone,i definitivno gube,ne samo prvo mesto kao najjaca vojska i ekonomija sveta,vec sa 1 idu pravo za 3 ili 4. mesto....i kina i rusija a bogami i Nemacka su ekonomski jace od nje,ove prve dve i vojno

Mislim da ocekuju velike talase pobuna na ulicama,nereda,onoga trenutka kada budu morali da ozvanice kraj americkog sna i pocetak stezanja kaisa,ovo ko sto Gospodar radi po Srbiji sa platama i penzijama...te je moguce da hoce da imaju spreman odgovor,da jakim policijskim snagama odrze to stanje u normali...agreesivnim razbijanjem svake pomisli o demosntracijama tj,nekom ustanku...jer su tamo svi tesko naoruzani i dugim cevima
 
Njihova policija,se vec par poslednjih godina ponasa ko vojska,imaju neretko vojnu opremu i taj tip uniformi,i vrlo su agresivni...nesto ce tu biti...ono sto ja osecam je,da njihova vlast vidi,da im ekonomija tone,i definitivno gube,ne samo prvo mesto kao najjaca vojska i ekonomija sveta,vec sa 1 idu pravo za 3 ili 4. mesto....i kina i rusija a bogami i Nemacka su ekonomski jace od nje,ove prve dve i vojno

Mislim da ocekuju velike talase pobuna na ulicama,nereda,onoga trenutka kada budu morali da ozvanice kraj americkog sna i pocetak stezanja kaisa,ovo ko sto Gospodar radi po Srbiji sa platama i penzijama...te je moguce da hoce da imaju spreman odgovor,da jakim policijskim snagama odrze to stanje u normali...agreesivnim razbijanjem svake pomisli o demosntracijama tj,nekom ustanku...jer su tamo svi tesko naoruzani i dugim cevima

Hoćeš da kažeš da je Koka-Kola izlapila, da je donac krofna obajatila? :sad2:
Ne pričaj tako, hoćeš da USrofili izvrše kolektivno samoubistvo? :rida:
 
Nakaradno sklepan naslov !
Ko se to i kako sprema za raspad ?
Raspad se dogodi, iznenada i bez značaja zakasnelih uticaja !

Ne mora da znaci ali cini mi se da americki oligarski polako ali sigurno svoj kapital sele na istok u Kinu. A kako je sistem napravljen da sve funkcionise po principu stamparije i dolara jasno je zakljuciti da ce Amerika riknuti cim se Rusi i Kinezi (i ko zna jos ko uz njih) otkace od USD kao petrodolara. Onda ce biti rokenrol u Americi. Do tada oni ce svoj dolar braniti i na marsu ako treba samo da ostane nesto vise od papira.
 
Глумац, мајстор борилачких вештина и јунак из вицева, Чак Норис упозорио је америчку јавност да федерална влада спрема заверу да преузме државу Тексас.
Ne znam gde je Čak bio u međuvremenu, al' to se već desilo, i to pre 150 godina, sad je gotovo osim ako on ne odluči drugačije..... :mrgreen:
 

Back
Top