Proglasenje pobednika na temu - Znak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nemesis

Buduća legenda
Poruka
33.157
Hvala svima koji su glasali, evo i rezultata :)

Prvo mesto sa osvojenih 77 poena fotografija 6
05_zpsfe38ca6c-1.jpg

Nina

Drugo mesto sa osvojenih 65 poena fotografija 9
12_zpsqsb6x15z-1.jpg

Nemesis

Trece mesto sa osvojenih 58 poena fotografija 8
11_zpsas04vd3t-1.jpg

Brajan Koen

Cetvrto mesto sa osvojenih 48 poena fotografija 4
Arianna

Peto mesto sa osvojenih 44 poena fotografija 5
Miller

Sesto mesto sa osvojenim 31 poenom fotografija 11
tab503

Sedmo mesto sa osvojenih 26 poena fotografija 10
PerfectOne

Osmo mesto sa osvojenih 23 poena fotografija 13
BLAJBI

Deveto mesto sa osvojenih 22 poena fotografija 7
Kiki_GNR

Deseto mesto sa osvojenim 21 poenom fotografija 1
Karpoš11

Jedanaesto mesto sa osvojenih 13 poena fotografija 2
Poli46

Dvanaesto mesto sa osvojenih 11 poena fotografija 12
kisela bombona

Poslednje mesto sa osvojena 3 poena fotografija 3
Moghrion

Cestitke pobednici :klap:
i hvala svima na lepim fotkama :)


Sve fotografije mozete pogledati ovde
 
1. Честитам Нини, Немесис и Брајану! Свака част!

2. Улажем жалбу!

Наравно то не чиним ни из каквих принципијелних разлога, јер да се не лажемо баш мене брига за правила такмичења, правилник Крстарице, повељу УН или

кривични законик РС ( у животу их нисам прочитао), жалим се из дубоко личних разлога.

Наиме, кладио сам се у сладолед да ће фотографија бр. 8 (Две маце и БМВ) бити пласирана у прве две.

И сад кад напокон треба да осетим душевну сласт и духовно задовољство добијене опкладе након серије од осам изгубљених, Немесис продужава такмичење

за 24 часа, у којим фотографија број девет добија осам поена ( Фанданго -3, Жар птица - 5 ) и са трећег места и 57 бодова, прелази на друго место са 65 бодова, а

мог фаворита истискује на треће и ја због тога уместо душевне сласти и духовног задовољства доживљавам душевну горчину и духовно разочарење.

Апелујем да се у име Истине, Правде, фер-плеја и сладоледа пониште сви бодови додељени у нерегуларном продужетку и тим узвишеним чином ово уважено

такмичење врати у регуларне токове.

У крајњој линији Брајану и Немесис је потпуно свеједно јал су други јал` трећи, а мени толико много значи.

Хвала на разумевању.
 
1. Честитам Нини, Немесис и Брајану! Свака част!

2. Улажем жалбу!

Наравно то не чиним ни из каквих принципијелних разлога, јер да се не лажемо баш мене брига за правила такмичења, правилник Крстарице, повељу УН или

кривични законик РС ( у животу их нисам прочитао), жалим се из дубоко личних разлога.

Наиме, кладио сам се у сладолед да ће фотографија бр. 8 (Две маце и БМВ) бити пласирана у прве две.

И сад кад напокон треба да осетим душевну сласт и духовно задовољство добијене опкладе након серије од осам изгубљених, Немесис продужава такмичење

за 24 часа, у којим фотографија број девет добија осам поена ( Фанданго -3, Жар птица - 5 ) и са трећег места и 57 бодова, прелази на друго место са 65 бодова, а

мог фаворита истискује на треће и ја због тога уместо душевне сласти и духовног задовољства доживљавам душевну горчину и духовно разочарење.

Апелујем да се у име Истине, Правде, фер-плеја и сладоледа пониште сви бодови додељени у нерегуларном продужетку и тим узвишеним чином ово уважено

такмичење врати у регуларне токове.

У крајњој линији Брајану и Немесис је потпуно свеједно јал су други јал` трећи, а мени толико много значи.

Хвала на разумевању.

:zcepanje:
 
1. Честитам Нини, Немесис и Брајану! Свака част!

2. Улажем жалбу!

Наравно то не чиним ни из каквих принципијелних разлога, јер да се не лажемо баш мене брига за правила такмичења, правилник Крстарице, повељу УН или

кривични законик РС ( у животу их нисам прочитао), жалим се из дубоко личних разлога.

Наиме, кладио сам се у сладолед да ће фотографија бр. 8 (Две маце и БМВ) бити пласирана у прве две.

И сад кад напокон треба да осетим душевну сласт и духовно задовољство добијене опкладе након серије од осам изгубљених, Немесис продужава такмичење

за 24 часа, у којим фотографија број девет добија осам поена ( Фанданго -3, Жар птица - 5 ) и са трећег места и 57 бодова, прелази на друго место са 65 бодова, а

мог фаворита истискује на треће и ја због тога уместо душевне сласти и духовног задовољства доживљавам душевну горчину и духовно разочарење.

Апелујем да се у име Истине, Правде, фер-плеја и сладоледа пониште сви бодови додељени у нерегуларном продужетку и тим узвишеним чином ово уважено

такмичење врати у регуларне токове.

У крајњој линији Брајану и Немесис је потпуно свеједно јал су други јал` трећи, а мени толико много значи.

Хвала на разумевању.

Само опуштено, уместо тога што предлажеш, ево утеха стиже:mrgreen:

cokoladni-sladoled.jpg



Победнику честитам :klap: и наравно свим учесницима :klap::klap:
 
Meni je sve jedno koja sam, iz opravdanih razloga nisam stigla sinoc na vreme do kompa.
Al toliko, nema ponistavanja. :)

Па добро, ако нема поништавања онда нема поништавања.

Шта ћеш, тако је то, живот је неком позитив, неком негатив (што би рекли фотографи), а мени не преостаје ништа друго него јуначки да

понесем свој крст, чекам васкрсење мртвих и живот будућег вијека. Амин.

Бомбонице хвала ти! Твоја топла утеха у виду хладне порције сладоледа, подгрејала је моју захладнелу веру у људски род.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top