Iz ugla jedne Begiš devojke (copy paste)

gost 369478

Primećen član
Poruka
951
IZ UGLA JEDNE BEOGRAĐANKE: Evo zašto nemam dečka već dvije godine
Živim u Beogradu, imam 27 godina, samostalna sam, pametna, atraktivna i u skladu sa najnovijim trendom „singl”. Zahvaljujući dobrim genima mojih roditelja nemam problema da privučem mušku pažnju, ali nakon samo par „dejtova” izgubim interesovanje za njih.

Svi iz mog okruženja, uključujući naravno i moje roditelje mi govore da su mi očekivanja prevelika i kako bih trebala da spustim kriterijume. Ja se na slažem sa njima. Moja „šolja čaja” je tamo negde i ja ću tačno na vreme stići do nje, a do tada, hajde da razrešimo misteriju: „Zašto sam singl?”

Sama sam zato što odbijam da sa partnerom gledam filmove koje ne volim i slušam muziku od koje mi se diže kosa na glavi.

Zato što mi je jezik duži od pameti pa na prvom sastanku pitam:
„Koji prašak koristi tvoja mama?”
Začuđeno mi odgovara:
„Kako znaš da mi mama pere stvari?”
Prećutno odmahujem rukom i prelazim na dugu temu dok mu nečujno u sebi odgovaram:
„Tako što mi miris tvoje majce štipa oči i tako što je opeglana kao da si je upavo skinuo sa vešalice iz ekskluzivnog butika.”

Sama sam zato što ne mogu da klimnem glavom kada muškarac kaže: „Ti ćeš da me čekaš kod kuće sa spremljenim ručkom, a ja ću posle posla da gledam fudbal i pijem pivo.”

Zato što mislim da je „Sonny” devojka sa kojom me vara. Jer, ni na kraj pameti mi ne bi bilo da bi „odrastao” čovek bio u stanju da igra igrice do pola noći.

Zato što nemam strpljena da sačekam tri meseca da „muškarac” skupi hrabrosti da me pozove na „dejt”.

Sama sam zato što mi kaže: „Zovem te sutra”, a onda se javi posle tri dana kao da sam ova dva provela u komi ili imala demenciju.

Zato što izađem na prvi sastanak, a on počne da nabraja imovinu koju poseduje kao da radim u Poreskoj upravi.

Zato što mi je drugarica kreativnija u smišljanju predloga zajedničkih aktivnosti, nego on. On iznova postavlja pitanje: „Smisli gde želiš da idemo.”
Smislila sam! Idem kući. Sama.

Zato što mi postavi pitanje: „Da li znaš da kuvaš?” Najradije bih prevrnula očima, ali ga ipak počastim šakom razočaranja pa kažem/slažem: „Ne znam, hoće li to biti problem?”
Kaže: „Neće.”
Izgleda da je i on slagao.

Zato što sam jednom na njegovo pitanje: „Da li znaš da kuvaš?” odgovorila: „Da li znaš da zaradiš novac kako bih ja imla šta da skuvam?”. Odgovor nisam dobila, ali nije ni on.

Zato što smo izašli na piće prvi put. Poziva konobara i odlazi do toaleta. Konobar donosi račun, ja plaćam. Izašli smo na piće drugi put. Konobar donosi račun, on je ispred telefonira. Ja plaćam, drugi put. Treći put stiže račun. Gledamo se. To je bio i poslednji put kada sam izašla sa njim.

Zato sam sama, ali ne zadugo!

(magazin.ba)
 
Zašto je uobražena ?

Jer zna šta želi i sta očekuje ? Jer zbog tog što nema namjeru da pristaje na sve i svašta i da završi ipak u ulozi da mu kuva pere i mooda ljulja ? Zarad čega i sta dobije zauzvrat ?

Мени делује надрндано и досадно.

- - - - - - - - - -

E, iskreno ja pola stvari na blicu ne uzimam za ozbiljno.
Čim ne vidim ime i prezime sve mi to izgleda žućkasto i izmišljeno.

Па то ти кажем. Причам ти причу...

Мора да се кревеље од смеха читајући коментаре.
 
Kakvo je ovo pro*eravanje?
Sama je zato što je džangrizalo

E, iskreno ja pola stvari na blicu ne uzimam za ozbiljno.
Čim ne vidim ime i prezime sve mi to izgleda žućkasto i izmišljeno.

Mislim da novinari mnogo jedu gomna



Mislim da ste i vi samo muskarac

Još jednom da pitam

S jedne strane hoćete da čujete sta misli sta razmišlja želite da je prirodna da nije pod velom neke tajne s druge strane ako je bas takva onda je dzangrizalo ili vam novinari idu na živce
 
Sad sam video na nekom sajtu to pismo i odmah sam pomislio da ce od ovoga biti tema na forumu.
Budalastine dokonog/e novinara/ke koji prima platu da lupeta gluposti i nista drugo.

Ali recimo da je ovo pismo napisala stvarno neka tamo,umisljena,naduvana,singl,dvadesetsedmogodisnja singl mamina i tatina maza i posvetila ga...pa...nikom,moglo bi se sasvim jasno zakljucit zbog cega je sama.
 
Draga moja Lyli. Sve ovo sto si napisala,susta je istina.Ti si sa neverovatnom preciznoscu,opisala jednog beogradskog debila.taj debil.To je proizvod,koji na veliko u beogradskim
porodicama,odgajaju beogradske mame,koje od svojih sinova,prave kretene.Beogradski mladici,to mogu slobodno da kazem,los su proizvod,losih roditelja.Naravno,njihovi roditelji misle,
da sve sto je u vezi sa njihovim "detetom" (od tri banke),da je to sve u redu."dete ne sme samo,ni casu vode sebi da donese.Ne. To ce njihova "mamica",svom "sincicu" doneti'

Sasvim si u pravu,draga nepoznata devojko,kada kazes,da ti se svaki momak zgadi,zbog svog debilnog ponasanja.Vi devojke,koje zivite u beogradu,na velikoj ste muci,da nadjete
samo NORMALNOG mladica,sa NORMALNIM pogledima na zivot.
 
Па то ти кажем. Причам ти причу...

Мора да се кревеље од смеха читајући коментаре.

E a to je sve počelo od onih "Ispovesti" gde je gomila idiota počela anonimno da izmišlja životne situacije i gomila još većih idiota da kometariše sa nekom kvazi-empatijom.
Pa videli mediji - ako narod guta te gluposti tamo - zašto ne bi i oni počeli da izmišljaju slične scenarije. :bum:
 
Zašto je uobražena ?

Jer zna šta želi i sta očekuje ? Jer zbog tog što nema namjeru da pristaje na sve i svašta i da završi ipak u ulozi da mu kuva pere i mooda ljulja ? Zarad čega i sta dobije zauzvrat ?

a sta tacno ocekuje? pitam posto mi nije jasno iz ovog "njenog" teksta
i na kraju krajeva, dok nismo dobili dijete i ja sam ponekad igrala igrice po citavu noc...missim, Skyrim, ej...Skyrim...to da propustim, shanse nije bilo...
zmu me, normalno, podrzao u tome s vremena na vrijeme dobacujuci - dovahkiin i fus ro dah...:rumenko:
 
Poslednja izmena:
Tema je maluomna.Opet BG devojke, gnusne "drolje" .Zamolio bih autorku teme koja živi u nekoj treš državi zapadne Evrope , nemam pojma kojoj je i ne zanima me da obuzda svoj jezik.Jezik je preblag izraz.Patološka mržnja prema lepšim i mlađim.
Sestro pusti naše BG devojke koje su najlepše na svetu, imam jednu ako ti se ne sviđaju samo se rokneš u svojoj zlobi koja ključa i to je sve.:lol:
 
kontradiktorna je u par navrata i ne zna sta hoce .
Msm da je onaj tip osobe koja mrzi ceo svet ...Oce pare nece pare , oce plati nece plati ...ajde bezi bre .

Znas kad bi se javio , ne posle 3 dana , nego posle 7 .

Uredu je da plati ali nije uredu da se njemu baš pripiskilo u to vreme
Ili da ga sledeći put čeka hitan poziv koji mora da obavi ispred kafića

A treći put sedi i čeka
 
a sta tacno ocekuje? pitam posto mi nije jasno iz ovog "njenog" teksta
i na kraju krajeva, dok nismo dobili dijete i ja sam ponekad igrala igrice po citavu noc...missim, Skyrim, ej...Skyrim...to da propustim, shanse nije bilo...
zmu me, normalno, podrzao u tome s vremena na vrijeme dobacujuci - dovahkiin i fus ro dah...:rumenko:

Očekuje modernog samostalnog muškarca
 
Tema je maluomna.Opet BG devojke, gnusne "drolje" .Zamolio bih autorku teme koja živi u nekoj treš državi zapadne Evrope , nemam pojma kojoj je i ne zanima me da obuzda svoj jezik.Jezik je preblag izraz.Patološka mržnja prema lepšim i mlađim.
Sestro pusti naše BG devojke koje su najlepše na svetu, imam jednu ako ti se ne sviđaju samo se rokneš u svojoj zlobi koja ključa i to je sve.:lol:



kad sam video naslov teme očekivao sam neki doživljaj sa splava kad ono zanovetanje, idi begaj

- - - - - - - - - -

Očekuje modernog samostalnog muškarca



kako neko ko ne ume sebi da spremi da jede sme da zahteva samostalnog muškarca?
 
Uredu je da plati ali nije uredu da se njemu baš pripiskilo u to vreme
Ili da ga sledeći put čeka hitan poziv koji mora da obavi ispred kafića

A treći put sedi i čeka

Pa pre toga nije valjao ni onaj sto je placao i pricao o parama itd msm alo bre devojko :lol:
Kako bi ta meni fasovala , a posle naravno 7 dana nejavljanja i kad pita sta je , pa ja sam mislio da je bilo samo za vece :lol:
Klasika:cool:
 

Back
Top