Cafe "Žedna kobila"

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
S kim od forumaša biste pili piće?
I ne msilim da je ovo jedna od onih drkatorskih tema, nego zaista koga biste pozvali na piće
Šta bite naručili, gde biste ga odveli, šta biste ga pitali :rumenko:
I isto ne mislim na one kojima biste da se zavučete u gaće.
Onako ljudski, intelektualno :mrgreen:
 
S kim od forumaša biste pili piće?
I ne msilim da je ovo jedna od onih drkatorskih tema, nego zaista koga biste pozvali na piće
Šta bite naručili, gde biste ga odveli, šta biste ga pitali :rumenko:
I isto ne mislim na one kojima biste da se zavučete u gaće.
Onako ljudski, intelektualno :mrgreen:

Jao pusti me tih seoskih fora "da se nadju na intelektualnom planu"
to znači - opipava krava puls bikonji dal može da ga zavlači ko bolesnog majmuna dok su zajedno

O čemu da pričamo?
O smislu upotrebe zeolita u procesu pročišćavanja vode.
Struktura materiajala, temperatura od koje kreće reakcija i slične neobavezne teme

- - - - - - - - - -

na kraju krajeva jel bolje imati XP ili Windows 7
 
ih sad, pa ima ih bas dosta sa kojima bih volela da popijem pice i sa kojima to i planiram da uradim.
ali hajde, onako funjarski, sad cu samo tebe da imenujem.
odvela bih te u neki bircuz, ali kulturiska fazon bircuz, narucila bih nam domacu ljutu i neko mesiste i onda bismo lokali do zore i palamudili o smislu zivota. i ogovarali forumase. i muskarce.
 
Ja sam ranije bio sa nekima ...al nije da imam vremena bas i nije blizu .
Vise smo se nekako nsli na fizickoj osnovi pa onda i na intelektualnoj kasnije:mrgreen:

Imam sad par poziva , gledacu da ispostujem kada mi vreme dozvoli ...Smatram da kada te neko pozove na pice odavde ( a i generalno ) da je to neki gest postovanja , i covek ako je u mogucnosti treba da ispostuje naravno ako je sa tom osobom ovde dobar ...
 
A, realno ne mogu da ispostujem ni ove u rl koji su mi kao braca ...stalno dobijam primedbe tipa `´brate ti nikad nemas vremena ´`
Ali najzalije mi kad moram zenske da odbijem jer ne mogu taj dan ili kad sam negde u tri pm ...to mi srce lomi svega mi :sad2:
 
sa dive
prvo bi pesacile kroz pustinju i prasumu (naravno da bih ja nju pratila,mrzim kad se od mene ocekuje da vodim) a posle bi sele pred neku brvnaru,digle noge na ogradu,pile sveze cedjene sokove caskale i uzivale u pogledu na prirodu
to bih bas volela
 
Ja bih sa svakim ko je za šegu i zezanje.

- - - - - - - - - -

sa dive
prvo bi pesacile kroz pustinju i prasumu (naravno da bih ja nju pratila,mrzim kad se od mene ocekuje da vodim) a posle bi sele pred neku brvnaru,digle noge na ogradu,pile sveze cedjene sokove caskale i uzivale u pogledu na prirodu
to bih bas volela
I ja sam se nadala zovu prirode sa Dive, da ćemo ronjati po morskim dubinama, ali ništa od toga. :aha:
 
Ja bih sa svakim ko je za šegu i zezanje.

:srecna:

šta misliš o trčanju kroz polja maslačka i lizutanje čupa čupsa :)))

- - - - - - - - - -

ti bi samo da se drapas :neutral:
Nista neki produhovljeni razgovori , eventualno neke stvari koje poboljsavaju kognitivne funkcije , nist ...samo drapanje :(

ma bih
al da se ne lažemo svi te gledamo kao sexualni objekat
slatko treputavo čudo
o čemu da pričamo, o teoriji relativnosti :)))
 
Sa par njih sam već kafenisala, a imam bogami i par njih za koje imam konkretne sličice u glavi šta bih sa kim.... od pristojnog kapućina i vesele ness, preko lascivne moka kafe sa šlagom i čokoladom, pa sve do pelinkovca, vina i ostalih alkohola uz pomoćenu svest i pamet :)

Sa Mazohistom bih se rado našla za nekim okruglim stolom sa kariranim stolnjakom ispod nekog drveta, uz neizostavno meze, pa bismo nakon više redova alkohola presečenih sa klopom prepričavali jedno drugom seksi istorije, uz sve moguće lascivne detalje!
 
Poslednja izmena:

Back
Top