I tako...

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?
 
Da znas da jeste. Kad god sam nesto "planirala" nikada mi nije uspelo. Pogotovo kada pokusam da zbudzim vise stvari odjednom, e tek onda bude raspad sistema. Sada radim jednu po jednu stvar, a sto se planiranja tice sve to radim u hodu.
 
rados_bajic2.jpg

Pročitao naslov i odmah mi ova slika proletela kroz glavu

Nadam se da ću za dve godine početi da zarađujem :neutral:
Posle mogu da planiram koliko hoću.
Šta znam - za početak da se ekonomski osamostalim.
Kad nađem devojku koju ću ženiti, neka montažna kućica u obližnjoj varošici.
Ako bude prilika i neka manja vikendica na jezeru ili Dunavu.
I Bog da te vidi.
 
a ne , mashta je neodredjena..kao volela bih da budem astronaut.
a planiranje, to je konkretno.
malyem da nisam sotvarila
jesam bre. ono sto je zavisilo samo od mene:)
 
definitivno imam vise srece nego pameti,a i kockice su se nekako same poslozile
po svemu delovalo je da me ceka prilicno mucna buducnost,ali zivot me je demantovao
inace od zivota nemam prevelika ocekivanja,tako da ...plivam u maloj bari i tu sam carica:mrgreen:
 
aman zaman nije tema o planovima, samo
prosto jeste ostvarili način života i životnu poziciju o kojoj ste maštali pre iks vremena?

- - - - - - - - - -

inace od zivota nemam prevelika ocekivanja,tako da ...plivam u maloj bari i tu sam carica:mrgreen:

simptomatično je da ljudi koji ne očekuju bogznašta ostavre mnogo više od onih koji očekuju čuda luda :confused:
 
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?

Ma jok...nekako mislim da sam od malena bila sazidana za neki institut, muzej, nesto mumificirano sa malim krugom odabranih prijatelja, jakim porodicnim vezama i izlascima u pozoriste i bioskop sa osobama koje toplo volim i dobro poznajem.
Zivot me je naterao da zivim izlozena, sa velikim brojem ljudi koji se poput Kineza smenjuju i do kojih mi nije stalo, daleko od neznih prijatelja i sa izlascima koji su...pa potpuno drugaciji od pozorista.
Moze se reci da plivam ali i da zivim drugacije od svoje karakterne i emotivne baze. Mozda ste vi normalniji deo mog zivota u ovom momentu. Neka slamka koja me drzi kakva sam bila i kakva treba da budem.
 
Ma jok...nekako mislim da sam od malena bila sazidana za neki institut, muzej, nesto mumificirano sa malim krugom odabranih prijatelja, jakim porodicnim vezama i izlascima u pozoriste i bioskop sa osobama koje toplo volim i dobro poznajem.
Zivot me je naterao da zivim izlozena, sa velikim brojem ljudi koji se poput Kineza smenjuju i do kojih mi nije stalo, daleko od neznih prijatelja i sa izlascima koji su...pa potpuno drugaciji od pozorista.
Moze se reci da plivam ali i da zivim drugacije od svoje karakterne i emotivne baze. Mozda ste vi normalniji deo mog zivota u ovom momentu. Neka slamka koja me drzi kakva sam bila i kakva treba da budem.
e da su mene pitali da te opisem, bash bih te ovako opisala.
upravo te tako vidim.
 
Ma jok...nekako mislim da sam od malena bila sazidana za neki institut, muzej, nesto mumificirano sa malim krugom odabranih prijatelja, jakim porodicnim vezama i izlascima u pozoriste i bioskop sa osobama koje toplo volim i dobro poznajem.
Zivot me je naterao da zivim izlozena, sa velikim brojem ljudi koji se poput Kineza smenjuju i do kojih mi nije stalo, daleko od neznih prijatelja i sa izlascima koji su...pa potpuno drugaciji od pozorista.
Moze se reci da plivam ali i da zivim drugacije od svoje karakterne i emotivne baze. Mozda ste vi normalniji deo mog zivota u ovom momentu. Neka slamka koja me drzi kakva sam bila i kakva treba da budem.
:) :zag:
Sve što sam zamišljala kao devojka sve mi se i desilo i ostvarilo...sad mi se to manje svidja al ebiga, nisam pazila šta želim...

ovo mi je tako poznato...
 
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?

Ништа нисам замишљала.

И каква кућица у цвећу, какви пси... :confused:
 
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?
u sustini zivim OK. ali sve sto sam ocekivala da ce biti problem ispalo je odlicno, a ono za sta sam mislila da ce ici glatko ne ide uopste

i tako...:D
 
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?
Putovati, putovati i samo putovati.
To mi je bio jedini plan odmalena. Tata me je "zatrovao" putovanjima. Samo što me je on ložio na GB i USA, punio mi glavu o bogatstvu i moći. Dok nam govna nisu udarila sankcije i sve naše detinje planove oduvali. Posle toga očima ne mogu da ih vidim, mogu samo da im se poserem na te njihove usrane države i rezon gde ljudi samo gledaju novac i ništa više im nije sveto.
Elem, putovanja su mi i dalje u fokusu, samo što su želje i mogućnosti ipak u velikom raskoraku. Ali ja se ne predajem, snove ne dam!
 
Kako ste zamišljali da ćete živeti i kako živite?
Onako neki životni stil, ideja, šira slika? Ne mislim sad kućica u cveću, mužić i pas; dobro možda je neko i to zamišljao, ali u nekom trenutku
tipa sa 18, 20 ili malo više, manje... kako ste zamišljali svoj život? Gde ste, s kim ste, kako živite? I jeste li tu ili bar blizu? Ili je to bilo nešto potpuno pogrešno?
Ili je bolna istina da se "Bog" smeje dok mi pravimo planove?
teo sam na moru sad vise i ne toliko,naci samo neka brvnara prostrana unutra drvo kamin i ladovina,i ne treba mi puno do toga samo da se slozi magicna kockica
 
Kad god sam mislio da mi je sreća nadohvat ruke nahebao sam žestoko a kad sam mislio da sam pao na dno
i da nema izlaska situacija se nekako preokretala u moju korist a ponekad i bez moje ikakve zasluge .
Mislim da je ipak jedna moja odluka presudila da na kraju dobro prodjem a to je da ne koristim alkohol niti bilo kakve opijate
bez obzira u kakvu ću tešku situaciju upasti .
Ovih dana berem višnje i uživam . Imam i psa i kućicu u cvijeću a ni višnje nisam brao sam .
 

Back
Top