Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

Оригинал тесто за пицу и јесте танко...

После многих, поједених на извору, у Италији, помирих се с тим да овде баш то исто нигде не могу наћи... (Стога је најрадије правим код куће, без обзира на недостатак - електрична рерна).

Али, и овде има разлика (као, уосталом, и тамо)...

Карибик је подношљива, она у Краљице Марије је добра због праве пећи, али за мој укус с превише теста...

У Краљице Марије имаш још једну, бољу, пицерију - преко пута Технолошког, ближе раскрсници са Владетином.
 
U cilju nedostatka ovakve teme i razmene mišljenja, otvaram raspravu na temu

Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

Dakle fast fudovi za preporuku ili izbagavanje....

Izbegavaj sve one koji koriste stetne namirnice tipa meso jer sadrze nezdrave masti koje vode srcanom udaru, a pronadji fastfud koji pravi na bazama biljnih, zdravih masti. Moja preporuka je da gde god se nalazio u gradu, okrenes broj Fit stop i narucis sta ti treba, izmedju ostalog i picu ako ti se ona konzumira. Narudzbina jedino mora biti preko 600 dinara.
 
Izbegavaj sve one koji koriste stetne namirnice tipa meso jer sadrze nezdrave masti koje vode srcanom udaru, a pronadji fastfud koji pravi na bazama biljnih, zdravih masti. Moja preporuka je da gde god se nalazio u gradu, okrenes broj Fit stop i narucis sta ti treba, izmedju ostalog i picu ako ti se ona konzumira. Narudzbina jedino mora biti preko 600 dinara.

skupi su ovi ko vrag
 
Сморило ме је све, ал' увек могу нешто да препоручим...

ПОЗИТИВНА ИСКУСТВА

Миле на Славији (на окретници у Бирчаниновој) - Миле пљека (са помфритом) фазон 190 динара. Имају и точено пиво за 100 кинти. Миле има и кувана јела, чорба и сомун су 150 динара и можеш лепо да се наједеш.

Месара Златни Бик
. Ту сам у последње време најчешће јео. Ја знам за овај у Мекензијевој, али има на разним местима. Месо је свеже и није скупо. Пробати димљени батак, пуњено бело/вешалицу/пљеку/батак (све је у свињској марамици). Хигијена није баш на завидном нивоу, али нисам се ниједном до сада отровао.

Ћевап у Јерковићу. Петсто метара од Стадиона. Бум пуњена пљека, обавезно. Врло јефтино, а хигијена им је стварно на нивоу.

Видим да нико није написао, али обавезно значи Шиш у Гоце Делчева. Роловани или пуњени.

Такође Булевар мрскога имена, некада АВНОЈ-а, је постао нова долина гладних попут Гоце Делчева. Свашта можете наћи.

Е да Златиборац. Пробати сендвиче. Моја лична препорука је да узмете печеницу и качкаваљ и да рокнете ајвара. Мени увек позли од комбинације кајмак + печеница + качкаваљ.

А ако будете пазарили код мене у КФЦ, лично, моја препорука вам је кофица 11 стрипса + 11 крилаца, ако волите крилца, или само 15 стрипса. Рачунајте да ћете да пукнете паре, ал' оно, шта је ту је. Хехехе... И наравно, без конкуренције: ГРАНДЕР сендвич.

НЕГАТИВНА

Ја рецимо морам рећи да Цицом (ћевапи) нисам задовољан. Скупи су, а ништа специјално. Чак ми је лепиња једном приликом била препарена и бљутава. Степин вајат је реално гледано постао ку.јац обичан. Дафом сам се толико разочарао да не могу да вам опишем. Не видим уопште поенту оног кретенског менаџмента да промени визију фирме. Буквално су од доместик урбан фаст фуда постали ресторан домаће кухиње. То само може група дегенерика да уради.
 
jos bolji ima skupstina Srbije..i jeftiniji..:lol:

Никакав је био и остао. Заправо сад је гори него пре пар година. :lol:
Право да ти кажем то су порције величине да се наједем ја од 50 кила, али мушкарац тешко може тамо да се наједе од једне порције.
 
Сморило ме је све, ал' увек могу нешто да препоручим...

ПОЗИТИВНА ИСКУСТВА

Миле на Славији (на окретници у Бирчаниновој) - Миле пљека (са помфритом) фазон 190 динара. Имају и точено пиво за 100 кинти. Миле има и кувана јела, чорба и сомун су 150 динара и можеш лепо да се наједеш.

Месара Златни Бик
. Ту сам у последње време најчешће јео. Ја знам за овај у Мекензијевој, али има на разним местима. Месо је свеже и није скупо. Пробати димљени батак, пуњено бело/вешалицу/пљеку/батак (све је у свињској марамици). Хигијена није баш на завидном нивоу, али нисам се ниједном до сада отровао.

Ћевап у Јерковићу. Петсто метара од Стадиона. Бум пуњена пљека, обавезно. Врло јефтино, а хигијена им је стварно на нивоу.

Видим да нико није написао, али обавезно значи Шиш у Гоце Делчева. Роловани или пуњени.

Такође Булевар мрскога имена, некада АВНОЈ-а, је постао нова долина гладних попут Гоце Делчева. Свашта можете наћи.

Е да Златиборац. Пробати сендвиче. Моја лична препорука је да узмете печеницу и качкаваљ и да рокнете ајвара. Мени увек позли од комбинације кајмак + печеница + качкаваљ.

А ако будете пазарили код мене у КФЦ, лично, моја препорука вам је кофица 11 стрипса + 11 крилаца, ако волите крилца, или само 15 стрипса. Рачунајте да ћете да пукнете паре, ал' оно, шта је ту је. Хехехе... И наравно, без конкуренције: ГРАНДЕР сендвич.

НЕГАТИВНА

Ја рецимо морам рећи да Цицом (ћевапи) нисам задовољан. Скупи су, а ништа специјално. Чак ми је лепиња једном приликом била препарена и бљутава. Степин вајат је реално гледано постао ку.јац обичан. Дафом сам се толико разочарао да не могу да вам опишем. Не видим уопште поенту оног кретенског менаџмента да промени визију фирме. Буквално су од доместик урбан фаст фуда постали ресторан домаће кухиње. То само може група дегенерика да уради.

Једеш ли ти икада нешто кувано?
 
Никакав је био и остао. Заправо сад је гори него пре пар година. :lol:
Право да ти кажем то су порције величине да се наједем ја од 50 кила, али мушкарац тешко може тамо да се наједе од једне порције.

ako uzme dve porcije..još je uvek najjeftinije :)

- - - - - - - - - -

U Sarjevskoj ni u jednom restorančetu ili kioscima sa pljeskama i roštiljem (za pecivo tek nemam reči) niš spec nisam jela
niti ukusno..a vala liči na neke trovačnice sve :(
 
Видим да нико није написао, али обавезно значи Шиш у Гоце Делчева. Роловани или пуњени.

Ја рецимо морам рећи да Цицом (ћевапи) нисам задовољан. Скупи су, а ништа специјално.

Tebi sve obrnuto od mene :lol:

Kako nismo...eno ispljuvah Šiš na prvoj...;)

petica je 210 u cici...otkad je to skupo
 
[/SPOILER]

Једеш ли ти икада нешто кувано?
Ретко... али код Милета спуцам суљпа, грашак или то ме слично...
Tebi sve obrnuto od mene :lol:

Kako nismo...eno ispljuvah Šiš na prvoj...;)

petica je 210 u cici...otkad je to skupo
Чинило ми се да је скупље...

У Београдској, на углу са Булеваром Хумус Маркет, имате одличан фалафел за 200 кинти. Оно је толико укусно да бих комотно избацио месо у блиској будућности.

Преко пута њих налази се фаст фуд Бургер Гирос који има производе ове фирме:

http://www.burgerplus.rs/

Е тај бургер плус је нешто најсличније америчким ресторанима у унутрашњости. Нисам био у САД-у па не смем да тврдим, али тако ми делује.

Ја сам пробао бургер "гурман" у Сарајевској у фаст фуду Tex plus Mex . Налази се у истом локалу где је кафић Чопер. Е у Чоперу можете да једете ребарца, крилца, поховане колутиће лука... прави амерички трип. :lol:
 
Poslednja izmena:

Pun stomak za te pare, pa šta bi teo za 260 din.

- - - - - - - - - -

Nema u Beogradu kvaliteta, uvoze se robne rezerve iz drugih zemalja, zaledjeno meso je staro od 10 pa da 30 godina.

Ne znam zasto neki forumasi imaju potrebu da reklamiraju lokale trgovaca koji trljaju ruke od zarade.

Bavi se fotositenzom i hlorofilom, otvori temu Brza hrana - ostalo i preporuči nam šta i gde da jedemo veganski s nogu nešto umešto što prosipaš dezinformacije.
 
Bavi se fotositenzom i hlorofilom, otvori temu Brza hrana - ostalo i preporuči nam šta i gde da jedemo veganski s nogu nešto umešto što prosipaš dezinformacije.

Navucen si na meso, dokazala je nauka zavisnost coveka i svinje.

Nisu dezinformacije, raspitaj se koliko mesa carinici oduzmu a sto pripada sverc komercu, zatim koliko STR otkupljuje neprovereno meso (psi, macke), pa na to dodaj legalan uvoz mesa iz Argetine od strane drzave.
 

Back
Top