Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    597

Podrazumevano Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

U cilju nedostatka ovakve teme i razmene mišljenja, otvaram raspravu na temu

Dakle fast fudovi za preporuku ili izbagavanje...

Preporučujem pohovani kačkavalj kod Mikana u Maršala Birjuzova, vrh je, pojedeš i rikneš.Naravno i sve od roštilja je tu dobro, al roštilj te smori nekad pa aj ovo...imaju u čorbe za poneti.

Iznad Arhitektonske škole piletina u raznim oblicima...Carski poh, tako se zove, vrhunska klopa.
    Poslednji put ažurirao/la Kroasan : 08.06.2015. u 18:44
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2003

Podrazumevano Re: Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

Cica za ćevape neprevaziđena,ja sam sa nbg-a pa kupujem kod novog merkatora ali znam da imaju poslovnicu u nekoj od onih uličica što seku Knez
    Giros je dobar na uglu Ivana Ribara i Jurija Gagarina gde sedmica skreće na početnu,zaboravio sam naziv i na pijaci iza Skadarlije sam jeo dobar mislim da je Smilja ili tako nešto.
    Goce Delčeva iza starog merkatora: Pončo,Jokić,Šiš,kineska stix,onaj turski doner pored...kad uđeš u tu ulicu ne znaš gde ćeš pre Jokić se nešto iskvario doduše,a šiš je više ime nego kvalitet ali 'ajde da kažem pošto ga ljudi vole.
    Stepin Vajat i njegova punjena i dalje su dobri ako imate živce da čekate jer je puno k'o oko kad god odem
    Poslednji put ažurirao/la fortes : 08.06.2015. u 19:14
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Podrazumevano Re: Brza hrana u Beogradu i okolini - meso, pizza, s nogu i za poneti - bez pekara

Stepin Vajat je bez greške, veliki promet i gužva garantuju sveže meso.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Pile i prase na bulevaru
    Bili su dobri kada su otvorili, nisam dugo kupovao tu..

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    491

Zanimljiva tema.

Citat Original postavio fortes Pogledaj poruku
    Cica za ćevape neprevaziđena
    Nisam iz tog kraja ali prolazim povremeno tuda, pa ću morati jednom da probam.

Giros je dobar na uglu Ivana Ribara i Jurija Gagarina gde sedmica skreće na početnu,zaboravio sam naziv i na pijaci iza Skadarlije sam jeo dobar mislim da je Smilja ili tako nešto.
    Goce Delčeva iza starog merkatora: Pončo,Jokić,Šiš,kineska stix,onaj turski doner pored...
    Goce Delčeva se s razlogom zove i bulevar gladi, jer stvarno ima svašta. Meni se sviđa taj doner, podseća na giros ali ima neki svoj šmek. Što se tiče Šiša, po nekom mom mišljenju on je malo precenjen. Jeo sam u mnogo ćevabdžinica u gradu, jeo sam i kod njih i to nekoliko puta, i nije mi jasno zašto je tamo non-stop red. Ne kažem da im šiš ne valja, daleko od toga, samo da je tražen kao da je za tri koplja bolji od svih ostalih, a nije. Po mom mišljenju, naravno; ne mora niko da se složi.

Hamburgerija? Pa ne znam, ima dosta dobrih. Meni se sviđa, recimo, Grill 51 u Vojislava Ilića, zatim Grill Uno koji je imao nekoliko radnji u gradu ali su se zatvarale, ne znam ima li još neka. Radnja Sarejevski ćevap & gyros, u Bulevaru kralja Aleksandra kod Pop Stojanove, ima sasvim dobre girose i ćevape.

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    Pile i prase na bulevaru
    Bili su dobri kada su otvorili, nisam dugo kupovao tu..
    Već neko vreme hoću da probam klopu kod njih, ali nikako da se nakanim.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2003

Citat Original postavio Dakyorlando Pogledaj poruku
    Zanimljiva tema.

Nisam iz tog kraja ali prolazim povremeno tuda, pa ću morati jednom da probam.

Goce Delčeva se s razlogom zove i bulevar gladi, jer stvarno ima svašta. Meni se sviđa taj doner, podseća na giros ali ima neki svoj šmek. Što se tiče Šiša, po nekom mom mišljenju on je malo precenjen. Jeo sam u mnogo ćevabdžinica u gradu, jeo sam i kod njih i to nekoliko puta, i nije mi jasno zašto je tamo non-stop red. Ne kažem da im šiš ne valja, daleko od toga, samo da je tražen kao da je za tri koplja bolji od svih ostalih, a nije. Po mom mišljenju, naravno; ne mora niko da se složi.
    Probaj nema greške sa Cicom

Potpuno se slažem za Šiš, što mi je najsmešnije dođu ljudi iz nekih drugih gradova i država i insistiraju da se ode tamo a meni ništa nije jasno. Ja sam se skoro na dnevnom nivou hranio u Goce Delčeva jer radim tu u blizini pa sam izgustirao skoro sve i dalje ne shvatam kako je tanko meso pečeno na električnoj plotni nekome bolje od full ćumura preko puta u Ponču i Jokiću? Ok lepo namoče somun sa onim bujonom ali ni prilozi (urnebes im je pavlaka sa alevom praktično) ni meso nisu ništa posebno. Ima specifični šmek ali uvek ću radije skočiti preko puta na gurmansku ili susam pljeskavicu sa pravog roštilja i (skoro)pravi urnebes . P.S. Jokić ima odlične somune ali otkako su krenuli da naplaćuju priloge eskiviram ih iz principa a i meso im je sumnjivo postalo prezačinjeno.
    Doner je pravo osveženje jer ima drugačiji šmek od standardnog gyrosa i onaj ezme baš dobro ide u toj priči,ni lahmadžun im nije loš ali falafel preskoči jer nemaju tahini pastu uz njega što je besmisleno ali tako je.
    Video sam i neke wurstove i novi gyros da su otvorili sa šiš strane ali nisam probao.
    Poslednji put ažurirao/la fortes : 08.06.2015. u 22:27
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3154

Citat Original postavio Kroasan Pogledaj poruku
    U cilju nedostatka ovakve teme i razmene mišljenja, otvaram raspravu na temu

Dakle fast fudovi za preporuku ili izbagavanje...

Preporučujem pohovani kačkavalj kod Mikana u Maršala Birjuzova, vrh je, pojedeš i rikneš.Naravno i sve od roštilja je tu dobro, al roštilj te smori nekad pa aj ovo...imaju u čorbe za poneti.

Iznad Arhitektonske škole piletina u raznim oblicima...Carski poh, tako se zove, vrhunska klopa.

Meni se ne sviđaju njegove pljeskavice

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Citat Original postavio sunchaya Pogledaj poruku

Meni se ne sviđaju njegove pljeskavice
    Uzmi gurmansku

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    491

Doner je pravo osveženje jer ima drugačiji šmek od standardnog gyrosa i onaj ezme baš dobro ide u toj priči,ni lahmadžun im nije loš ali falafel preskoči jer nemaju tahini pastu uz njega što je besmisleno ali tako je.
    Video sam i neke wurstove i novi gyros da su otvorili sa šiš strane ali nisam probao.
    Da, doner je specifičan i baš zato ima svoj šmek koga girosi nemaju.

Što se tiče picerija, i tu je stvarno velik izbor, a sve zavisi kakve pice ko voli. Probao sam ih na više mesta i istakao bih recimo Orao, zatim In & Out Pizza u Knez Mihailovoj, onda City Pizza u Žičkoj... Big Pizza je okej ali kaprićozi fale pečurke. Ima ih, ali premalo.

Od palačinkarnica definitivno preporučujem Amigo u Kraljice Natalije.

Rekao mi je ortak da vredi probati pljeske u Aberdarevoj, ali nikako da svratim tamo.

E, da, i probajte sladoled Ice Point u Caribic Pizza, vredi ga probati.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    294

PICCOLO pizza na ulazu u Borcu Gredu [na semaforu]

Mislim da su najbolje pizze u gradu ali jbga, periferija......
    Religija je nastala kad je prvi prevarant sreo prvu budalu - Mark Twain

Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3154

Citat Original postavio Dakyorlando Pogledaj poruku
    Da, doner je specifičan i baš zato ima svoj šmek koga girosi nemaju.

Što se tiče picerija, i tu je stvarno velik izbor, a sve zavisi kakve pice ko voli. Probao sam ih na više mesta i istakao bih recimo Orao, zatim In & Out Pizza u Knez Mihailovoj, onda City Pizza u Žičkoj... Big Pizza je okej ali kaprićozi fale pečurke. Ima ih, ali premalo.

Od palačinkarnica definitivno preporučujem Amigo u Kraljice Natalije.

Rekao mi je ortak da vredi probati pljeske u Aberdarevoj, ali nikako da svratim tamo.

E, da, i probajte sladoled Ice Point u Caribic Pizza, vredi ga probati.
    Caribic ima odlične pice, ali bedak je što je tanko testo i da bi se najela, trebalo bi mi barem 4 parčeta što mu dođe 320 dinara.
    A onda pođem od toga da za 320 din, može da se kupi npr. pola kila pasulja, kilo suvih kostiju i paradajza i to mu dođe barem 2 ručka za po 2 dana

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Citat Original postavio cleaner Pogledaj poruku
    PICCOLO pizza na ulazu u Borcu Gredu [na semaforu]

Mislim da su najbolje pizze u gradu ali jbga, periferija......
    Čuo sam za to, overiću čim pre.

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2003

Citat Original postavio sunchaya Pogledaj poruku
    Caribic ima odlične pice, ali bedak je što je tanko testo i da bi se najela, trebalo bi mi barem 4 parčeta što mu dođe 320 dinara.
    A onda pođem od toga da za 320 din, može da se kupi npr. pola kila pasulja, kilo suvih kostiju i paradajza i to mu dođe barem 2 ručka za po 2 dana
    za 320 ne možeš nikako 4 parčeta u caribic-u da dobiješ
    Dva parčeta kaprićoze su toliko

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    294

Primera radi, i ovoj Piccolo pizzeriji su pizze 80 din parce. Ja koji sam bas gurman ne mogu vise od dve da omlatim, nema sanse
    Religija je nastala kad je prvi prevarant sreo prvu budalu - Mark Twain

Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3154

za 320 ne možeš nikako 4 parčeta u caribic-u da dobiješ
    Dva parčeta kaprićoze su toliko
    Primetila sam da mi nešto malo zvuči ali mrzelo me da prepravljam U svakom slučaju, razumeli smo se.a to mu onda dođe još 2 ručka
    U svakom slučaju, super su pice ali skupo a malo. Sladoled još nisam probala. Ja jedem samo beli mačo i to je to

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Pizze na početku 27. marta, debele, domaćinske, uvek gužva

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2003

Verovatno je stvar ukusa ali po meni testo za picu i treba da bude tanje
    Mada u caribicu je malo pretanko to stoji.
    Poncho mi je ok pizza, a dobra je i pizza haos gore iznad zeleznicke ispod stefan brauna...preporucujem ih i za narudzbine.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Ta u 27. marta je šljakerska prava

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pizze na početku 27. marta, debele, domaćinske, uvek gužva
    Зато што је јефтина, иначе није прошла поред пице.

Лебурина са надевом, то је све.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku
    Зато што је јефтина, иначе није прошла поред пице.

Лебурина са надевом, то је све.
    Srpska pizza

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2003

Uvek se setim onih koje se prodavali u pekari ispred škole,davno davno...pogača sa kečapom u principu ali navikne se čovek i posle kada probaš pravu negde...bude.. "wtf bre?kakva je ovo prevara?"

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    597

Uvek se setim onih koje se prodavali u pekari ispred škole,davno davno...pogača sa kečapom u principu ali navikne se čovek i posle kada probaš pravu negde...bude.. "wtf bre?kakva je ovo prevara?"
    Mi smo u osnovnoj davno dobijali pizze, četvorougao prekriven kečapon a ko zabode šunku ili kulen na istom kao da je zabo loto

Preko puta Tašmajdan, pizzeria Vladimir, kakve su po pizze bile, broj 1 u gradu.

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mi smo u osnovnoj davno dobijali pizze, četvorougao prekriven kečapon a ko zabode šunku ili kulen na istom kao da je zabo loto

Preko puta Tašmajdan, pizzeria Vladimir, kakve su po pizze bile, broj 1 u gradu.
    Осамдесетих је "Попрет" у 29. новембра био закон што се тиче пице и итал. пирошки. Несрећно затворен почетком деведесетих, јбг.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1014

Оригинал тесто за пицу и јесте танко...

После многих, поједених на извору, у Италији, помирих се с тим да овде баш то исто нигде не могу наћи... (Стога је најрадије правим код куће, без обзира на недостатак - електрична рерна).

Али, и овде има разлика (као, уосталом, и тамо)...

Карибик је подношљива, она у Краљице Марије је добра због праве пећи, али за мој укус с превише теста...
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2490

pice-uzasavam se debelog testa. to nije pica.
    ako kaniš pobediti, ne smeš izgubiti

Slične teme

1. Komarci seju smrt po Beogradu i okolini!!!
    Autor aeolus u forumu Hronika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.09.2012., 02:10
  2. ZABAVA u Beogradu (i okolini Bg-a)
    Autor shhh u forumu Beograd
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.01.2012., 15:21
  3. Crvena Pirana - gde moze da se kupi u Beogradu ili okolini?
    Autor crazy13 u forumu Divlje životinje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.03.2011., 13:36
  4. RIBOLOV U BEOGRADU I OKOLINI
    Autor speed_serb u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 20:34
  5. Brza hrana
    Autor stevce u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.03.2007., 01:33

Pravila za slanje poruka