sex bez ljubavi?

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
Jel vam bolje kad u samom chinu vodjenja ljubavi zaista i postoji ljubav izmedju partnera ili kad ne postoji ljubav (naravno tada to nije vodjenje ljubavi vec...chist sex)

iiiiiii ne mislim na zaljubljenost vece na pravu i istinsku ljubav!!!!



nadam se da ste razumeli sta sam hteo rec'
aj zdr.
 
pitanje je glupo....al mozhda nekom nije....kad nema ljubavi onda nije ni sex....to ti je sex koliko je sex da zavuchesh tuki u rupu u zidu i guslash....shto ponekad mozhe biti fino....ako je zid od pihtija il necheg vlazhnog....al prilichno besciljno i prazno
 
Pitanje uopste nije glupo. Cak je ozbiljno. Do pre tridesetak godina sex je bio cin nastavka ljubavi ili produzetak duhovnog odnosa. Sa emancipacijom zena situacija se okrenula, sto ne kazem da je lose i muskarci pocinju da postaju sexualni objekti do neke mere. Sad emancipacija vise nema veze sa tim, ostaje status quo gde je modus ponasanja mladih i malo starijih, prvo sex, a ono drugo ako dodje kasnije. Naravno retko kad dodje ako ide tim redom.
 
marlon:
Pitanje uopste nije glupo. Cak je ozbiljno. Do pre tridesetak godina sex je bio cin nastavka ljubavi ili produzetak duhovnog odnosa. Sa emancipacijom zena situacija se okrenula, sto ne kazem da je lose i muskarci pocinju da postaju sexualni objekti do neke mere. Sad emancipacija vise nema veze sa tim, ostaje status quo gde je modus ponasanja mladih i malo starijih, prvo sex, a ono drugo ako dodje kasnije. Naravno retko kad dodje ako ide tim redom.

ja sam napisao mozhda nekom nije....bash da bi se ogradio od dalje priche na tu temu....a vid ovo....dakle meni je TOTALNO GLUPO...meni je....a dal ima veze s emancipacijom il nedostatkom nechega u nechemu to me ne zanima....pitanje ***** ass
 
Ljubav ili ne,ali SEX uvek. Mada logično bi bilo da je bolja varijanta kada nekog voliš ali i to je dvosekli mač. Obično ona prava ljubav dolazi posle mnogo godina i to proteklo vreme je prepreka dobrom SEX-u, naime dolazi do zasićenja.
 
Seks&ljubav. I ona patetika/maženje/izležavanje i sve tako posle seksa, to valjda ne možeš da radiš sa nekim koga ne voliš.

I onaj osećaj da je najbolje biće na svetu zaista tvoje. Uh.

A zašto pitanje isključuje zaljubljenost, nisam razumela?
 
AntunTun:
ja sam napisao mozhda nekom nije....bash da bi se ogradio od dalje priche na tu temu....a vid ovo....dakle meni je TOTALNO GLUPO...meni je....a dal ima veze s emancipacijom il nedostatkom nechega u nechemu to me ne zanima....pitanje ***** ass

Tun uopste nisam citao tvoj post. Koincidencija. I dalje mislim da nije glupo pitanje.
 
:-(
d4ch4:
Jel vam bolje kad u samom chinu vodjenja ljubavi zaista i postoji ljubav izmedju partnera ili kad ne postoji ljubav (naravno tada to nije vodjenje ljubavi vec...chist sex)

iiiiiii ne mislim na zaljubljenost vece na pravu i istinsku ljubav!!!!



nadam se da ste razumeli sta sam hteo rec'
aj zdr.

Naravno da je bolje, ali........................................
:-(
 
Pa ne vidim ja tu nista spektakularno.Koliko ja to kapiram sex bez ljubavi mu dodje kao kres kombinacija,a? Sto uopste nije lose,ako je tako!
Ja sam kao jako mlad i zelen mislio da to ne ide jedno bez drugog,ali kad sam prastao :) shvatio sam da to,generalno,ne mora da ima veze jedno s drugim.
Mogucnost izbora...kako se kome svidja...
 
Ala si ti Gazadrice neka kompromisna osoba?! :D Interesantno je ovo tvoje stanoviste.
Alyona,sex bez ljubavi ne mora da bude ni brz,ni agresivan...ali svaki sex mora da bude znojav...mislim, znoj je posledica fizickog naprezanja,uglavnom.:) I bas je super kad se onako dodirujemo potpuno znojavim telima.:D
 
*smajli koji lupa glavom o tastaturu*
Nije bitno zaista!
Pogresno sam se izrazila,ok?
OK??????
devil-smiley-010.gif

Za ime sveta,...kako sam se spetljala.
Vise se ni ne secam poente svog prvog posta na ovoj temi.
confused-smiley-015.gif
 
PLESsitnihDEMONA:
Ala si ti Gazadrice neka kompromisna osoba?! :D Interesantno je ovo tvoje stanoviste.
Alyona,sex bez ljubavi ne mora da bude ni brz,ni agresivan...ali svaki sex mora da bude znojav...mislim, znoj je posledica fizickog naprezanja,uglavnom.:) I bas je super kad se onako dodirujemo potpuno znojavim telima.:D
Ja bih rekla da je dobitna kombinacija... :lol:
 

Back
Top