Imam problem?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Imam problem?

Veoma poznat
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    387

Podrazumevano Imam problem?

Znak pitanja posle naslova znaci da mi se cini da imam problem, a mozda samo treba jos malo da sacekam.

Naime pre petnaestak dana sam registrovao domen www.malaprivreda.ba
    Kako sma pre toga imao u vlasnistvu i sajt www.malaprivreda.rs, na kojem je pedesetak firmi iz BIH imalo svoje stranice, ja sam da bi smanjio svoj posao prebacivanja uradio sledece.
    Kopirao sam ceo sadrzaj sajta www.malaprivreda.rs na sajt www.malaprivreda.ba
    Onda sam na sajtu .ba iskljucio prikaze firmi iz Srbije a na sajtu .rs iskljucio prikaze iz BIH.
    Ono sto mi je problem je sto google veoma sporo indeksira novi sajt malaprivreda.ba jer je proslo vec petnaestak dana, a to nije uradjeno za veliki deo sajta.
    Sajtovi su u joomli, i pitanje je da li sam mozda pogresio, i mozda postoji neki kod u novom sajtu koji mi "smeta"?
    Kopiranje sma obavio tkao da su svi linkovi stranica unutar sajta malaprivreda.rs samo postali isti takvi linkovi sa ekstenzijom .ba.
    Takodje moj google nalog, na kojem proveravam statistiku poseta isl. sva tri sajta u mom vlasnistvu( malaprivreda.com, malaprivreda.rs i malaprivreda.ba tretira kao jedan sajt, i prikazuje mi smao zbirne rezultate.

Ako mislite da sam pogresio kada sma sadrzaj kopirao , recite mi sta da uradim

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Imam problem?

Napravi Google Plus grupu za novi sajt i tamo postavi linkove stranica, sve isplusuj i ispokreci linkove, sajt ce ti biti za par dana kompletno indeksiran ako ne zelis da cekas par meseci.

Google odlicne prepoznaje dupikate.

Aktivan član
    Učlanjen
    20.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sacekaj 3 meseca da se indexira

Aktivan član
    Učlanjen
    20.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam menjao domen pre 4 meseca i tek nakon 3-4 meseca se Rank vratio u normalu i sve stranice su ponovo indexirane za novi domen

- - - - - - - - - -

Uradi Sitemap i posalji na Google Webmaster i na Bing onda prijavi domen na sve Search Engine

- - - - - - - - - -

Redirektuj stari Domen na novi

Napravi Google Webmasters tools nalog. Prijavi oba sajta i verifikuj vlasništvo.
    Odaberi stari sajt. U meniju sa leve strane nađi link za uklanjanje url-a i i pošalji zahtev za uklanjanje svih url-ova koji ti smetaju.
    Sad odaberi novi sajt. Nađi u meniju opciju sitemaps. Kad je odabereš imaćeš polje da upišeš link ka mapi sajta. Ako si je uploadovai u root, link ce biti tvojdomen.com/sitemap.xml
    Ako uopšte nemaš mapu sajta ukucaj na Googlu "create sitemap" pojavice se 10 sajtova na kojima to mozes uraditi za minut.

Ako se ne snađeš pošalji poruku, pomoćiću ti

Slične teme

1. Softwerski problem
    Autor Dynamite u forumu Humor
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.04.2007., 09:53
  2. problem
    Autor jasna u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.04.2004., 22:26
  3. problem sa "Rise of the nations"
    Autor shayca u forumu Strategije