Ni ja ovo ne razumem

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Kako vam, mislim ljudima inače, ne dosadi foliranje i igranje kojekakvih uloga, zar nisu malo teške te maske na iovako teška nam tela? Kako ne pukntete od tih uloga fitnes yebachica, smernih supruga i majki koje čim pre beže na sex vikend kod ljubavnika, jakih majki koje se nadyebavaju s muškarcima koji su ih ostavili, ejakulatutora nekog mačizma i domicacije i zacvile pred cigančetom u mraku, urbanih otkačenih riba koje petkom posle doze foruma natapaju jastuk suzama ukišeljenim u alkoholu, menadžerki i doktorica koje bi platu dale čisto da imaju zagrljaj i kome da skuvaju ručak, opasnih zayebanata koji 2 decenije u svom ocvalom habitusu verglaju iste jeftine fraze... jel smori bre to u pichku materinu? Il se plašite, mislim ljudi inače, da ako skinu masku da će ono ispod TEK biti toliko neprepoznatljivo i prazno da tek onda neće moći da žive ni sami sa sobom a kamli neko da živi s njima? :confused::neutral:
 
svi smo prsli s mozgom. Meni najvise smeta sto svi nesto palamude i raspredali bi price o tome , a delanja slabo ... to mislim na ljude iz okruzenja koje poznajem , za ljude ovde ne mogu da kazem jer ne znam ih dobro . Ono sta sam primetila , oni koji najvise verglaju o tome , oni najmanje rade na izmeni .. promeni. Promeniti svet ...hm, tesko, ali proemniti sebe e to je vec nesto. Dakle, dosta price i vise rada . Eto rekla sam vam, a i sebi i odoh sada da nesto konkretno radim.
 
draga kumsinice vrago ja bi zbilja cenio da mi dadnete vase objektivno misljenje povodom utiska koji odajem vako stono kazu preko tazdadure

- - - - - - - - - -

svi smo prsli s mozgom. Meni najvise smeta sto svi nesto palamude i raspredali bi price o tome , a delanja slabo ... to mislim na ljude iz okruzenja koje poznajem , za ljude ovde ne mogu da kazem jer ne znam ih dobro . Ono sta sam primetila , oni koji najvise verglaju o tome , oni najmanje rade na izmeni .. promeni. Promeniti svet ...hm, tesko, ali proemniti sebe e to je vec nesto. Dakle, dosta price i vise rada . Eto rekla sam vam, a i sebi i odoh sada da nesto konkretno radim.

supersss jupika
 
ma jenda mi nesto rece neki dan kad smo pravili neki tal
pa sam metuo prst i razmisljao kakav to utisak odajem

- - - - - - - - - -

i skonto sam da ne znam kaki utisak odajem

- - - - - - - - - -

iz u to sam skonto da me boli kure za utisak jer o tem nisam ni razmisljo
 
jasta. a znas sta sam jos ukonto
da je jako mnogo puno debilan motiv i poriv pojedinca da shvati sve i svakog ponaosob

- - - - - - - - - -

sto bi reko neki mudri ucenjak

bolje u svoj ****** gledaj da ne upisas dasku
 
zar to moze
bez neke dramatichne zavrshnice tipa eksplodira ti glava ili predjesh, instant, u neku drugu astralnu ravan...ili tako nesto...
a i koga briga
90 posto vremena ni sama sebe ne razumijem
onih 10 posto je...
odo doruchkovat
 
Niko nece da se prikaze jadan, slab i ocajan. To je smrt za ego.
Sad ce neko posle razvoda da prica kako mu nedostaje zena, kako je ocajan, bedan i kako ga nece niko?

To ne biva. Niko ne zeli da se pokaze, slab, jadan i ocajan, zato je bolje lupati se u grudi, pokazivati kako smo jaki, fantasticni, zadovoljni, savrseni.
Pa ko zna, mozda i sami poverujemo u svoje lazi.
 
Niko nece da se prikaze jadan, slab i ocajan. To je smrt za ego.
Sad ce neko posle razvoda da prica kako mu nedostaje zena, kako je ocajan, bedan i kako ga nece niko?

To ne biva. Niko ne zeli da se pokaze, slab, jadan i ocajan, zato je bolje lupati se u grudi, pokazivati kako smo jaki, fantasticni, zadovoljni, savrseni.
Pa ko zna, mozda i sami poverujemo u svoje lazi.

nije to bash tako...za te profesionalne i poluprofesionalne ochajnike missim
 
Niko nece da se prikaze jadan, slab i ocajan. To je smrt za ego.
Sad ce neko posle razvoda da prica kako mu nedostaje zena, kako je ocajan, bedan i kako ga nece niko?

To ne biva. Niko ne zeli da se pokaze, slab, jadan i ocajan, zato je bolje lupati se u grudi, pokazivati kako smo jaki, fantasticni, zadovoljni, savrseni.
Pa ko zna, mozda i sami poverujemo u svoje lazi.

ubij ego i oseti slobodu nesputanosti da budes smiren i objektivno sagledavas sebe i svet oko sebe
 
Kako vam, mislim ljudima inače, ne dosadi foliranje i igranje kojekakvih uloga, zar nisu malo teške te maske na iovako teška nam tela? Kako ne pukntete od tih uloga fitnes yebachica, smernih supruga i majki koje čim pre beže na sex vikend kod ljubavnika, jakih majki koje se nadyebavaju s muškarcima koji su ih ostavili, ejakulatutora nekog mačizma i domicacije i zacvile pred cigančetom u mraku, urbanih otkačenih riba koje petkom posle doze foruma natapaju jastuk suzama ukišeljenim u alkoholu, menadžerki i doktorica koje bi platu dale čisto da imaju zagrljaj i kome da skuvaju ručak, opasnih zayebanata koji 2 decenije u svom ocvalom habitusu verglaju iste jeftine fraze... jel smori bre to u pichku materinu? Il se plašite, mislim ljudi inače, da ako skinu masku da će ono ispod TEK biti toliko neprepoznatljivo i prazno da tek onda neće moći da žive ni sami sa sobom a kamli neko da živi s njima? :confused::neutral:
pa bas i nije stivo tesko za razumeti: rezultat modela roditeljskog vaspitanja bez pokazivanja ljubavi su pojedinci niske samosvesti koji izgibose pokusavajuci da dokazu i drustvu i sebi da i njihovi zivotici ipak imaju neku vrednost.
 
pa bas i nije stivo tesko za razumeti: rezultat modela roditeljskog vaspitanja bez pokazivanja ljubavi su pojedinci niske samosvesti koji izgibose pokusavajuci da dokazu i drustvu i sebi da i njihovi zivotici ipak imaju neku vrednost.

nije tacno. to nema veze sa modelom vaspitanja vec sa proizvodom frustracija koje pojedinac dozivljava i kompleksima koje one ostavljaju a to napada ego koji se brani projekcijom slike koju rezira i scenariom u koji ubedjuje pojedinca
tako djoka veruje da je najbolji ***** fatalan smeker ovo ono a u biti je mizerno govance
 
nije tacno. to nema veze sa modelom vaspitanja vec sa proizvodom frustracija koje pojedinac dozivljava i kompleksima koje one ostavljaju a to napada ego koji se brani projekcijom slike koju rezira i scenariom u koji ubedjuje pojedinca
tako djoka veruje da je najbolji ***** fatalan smeker ovo ono a u biti je mizerno govance

Onda kada se pomire sa time da su mizerna govanca ... Tada nastaje smrt, nemaju zasta da zive sem da sebi prekrate zivot. A nemaju herca za to på se drze za lazan ego kao pijavica. To je jedino sto ih jos uvek cini zivim.
 
ne foliram, mrzi me, osim tamo gde moram da ispostujem vaspitanje koje mi je dato i konvencionalne norme ponasanja; ali zato odlicno prikrivam samodestruktivnost.disciplina u kojoj mogu da ponesem titulu velemajstora;
te valjda i to znacida sam mizerno *****.

svidja mi se izraz, koristicu ga cesto.

les miserables :heart:
 
Onda kada se pomire sa time da su mizerna govanca ... Tada nastaje smrt, nemaju zasta da zive sem da sebi prekrate zivot. A nemaju herca za to på se drze za lazan ego kao pijavica. To je jedino sto ih jos uvek cini zivim.

e bravo ti ga za zakljucak
bravotiga dvared

jer lakse je negirati nego suociti se
a onaj lik koji se suocava na kraju i ne dolazi na dvoboj projekcije i realnosti
i tu zatvaramo krug konstatacijom kaki si taki si' cast izuzetim mrvicama

ajmo lock prica resena
 
nije tacno. to nema veze sa modelom vaspitanja vec sa proizvodom frustracija koje pojedinac dozivljava i kompleksima koje one ostavljaju a to napada ego koji se brani projekcijom slike koju rezira i scenariom u koji ubedjuje pojedinca
tako djoka veruje da je najbolji ***** fatalan smeker ovo ono a u biti je mizerno govance

pa kako sad da ne ponovim da je ganethepresvetli uvek u pravu. hvala na odgovoru.
 
na stranu to sto bi te krstavo bukovom stafnom po grbini 8 sati
ova tvrdnja ti je na mestu

na stranu to što bi me to i napalilo
lepo je što se se identifikaovao :heart:

- - - - - - - - - -

Niko nece da se prikaze jadan, slab i ocajan. To je smrt za ego.
Sad ce neko posle razvoda da prica kako mu nedostaje zena, kako je ocajan, bedan i kako ga nece niko?

To ne biva. Niko ne zeli da se pokaze, slab, jadan i ocajan, zato je bolje lupati se u grudi, pokazivati kako smo jaki, fantasticni, zadovoljni, savrseni.
Pa ko zna, mozda i sami poverujemo u svoje lazi.

jel to to? i ja na to sumnjam.
jel čitvo nečije biće, snagu i život čini na primer
onaj ko mu je upisan u bračnom listu kao supružnik?
i kad neko nekoga šutne, jer shvati s kolikom se govnetom uhvatio
onda ***** ostaje to što jeste *****?
pa relativno je razumljivo da neće reći da je *****
već da se pospe šećerom i pokuša da zavara nekog drugog
... na primer ...

- - - - - - - - - -

nije tacno. to nema veze sa modelom vaspitanja vec sa proizvodom frustracija koje pojedinac dozivljava i kompleksima koje one ostavljaju a to napada ego koji se brani projekcijom slike koju rezira i scenariom u koji ubedjuje pojedinca
tako djoka veruje da je najbolji ***** fatalan smeker ovo ono a u biti je mizerno govance

a što je na primer teško prihvatiti da si ***** pa možda kad to prihvatiš
od proliva evoluiraš u jedno čvrsto masno ***** pa od njega i u nešto čvršće...
mislim svako uglavnom ima neki oklop za preživljavanje
al što malo ne izađe napolje, čisto da se vidi kako je, čudim se ja
jel taj strah od opekotina i od toga da neko prozre masku toliki?
šta je to, maskiranje slabosti, komplexa, trauma čisto da se preživi?
kakav je to život?
 

Back
Top