KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*

DELIJE*staro sajmiste*
    Guest

Podrazumevano KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*

ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA ZA OVU TEMU I ZBOG OGRANICENOG BROJA PORUKA PROSIRUJEMO MESTO ZA VASE KOMENTARE... NASTAVITE

@Profesionalac
    Guest

Podrazumevano jadan sam

ugasio nas je smrdljivi bari 10 godina mi slavimo bari a dogurali smo da toliko dugo ni ne prismrdimo ligi sampiona,sramota je... ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops:

Hamush
    Guest

Podrazumevano

ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: Kako je lepo videti partizan u lugi sampiona ,pitam se da li je moguce da mi toliko dugo nemozemo da napravimo tim koji moze da udlje u lugu sampiona,pitam se dik kad cemo crveneti,muka mi je vise od gistroa,mistro kako li se vec zove i nizerazrednih ekipa koje gostuju na marakani,a zao mi je kada neko kaze da je rozenburg dosta jak ,jedno je sto smo dozvolili da se mi tako nisko srozamo i zapadnemo u tolike dugove i time budemo primorani da prodajemo najboje igrace ,nenem nista protiv piksija i dzaja ali moraju da shvate koliko ljudi zivi i voli zvezdu i da nemaju pravo da se igraju sa njom,isto su tako srozaji i Fudbalsko Savez Srbije i Crne Gore,ej ljudi otreznite se vise... Pozdrav ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops: ops:

serif
    Guest

Podrazumevano

Dragan Stojkovic i Dejan Savicevic

ubiyen
    Guest

Podrazumevano

ugasili smo jer nemamo pare

GROBAR
    Guest

Podrazumevano PA PARTIZANOVCI

grobari , grobari , grobari smo mi

Guest

Podrazumevano Re: KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*

Citat Original postavio DELIJE*staro sajmiste*
    ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA ZA OVU TEMU I ZBOG OGRANICENOG BROJA PORUKA PROSIRUJEMO MESTO ZA VASE KOMENTARE... NASTAVITE

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: PA PARTIZANOVCI

Citat Original postavio GROBAR
    grobari , grobari , grobari smo mi
    MNOGO SMO JAKI

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

MNOGO SMO JACI

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Kenny
    MNOGO SMO JACI

Da da samo sanjaj.

Guest

Podrazumevano

ugasio vas je muslin debil nad debilima uaaa zvezda

Guest

Podrazumevano AJ STE GLIPI CIGANI

E zvezdo,zvezdo koliko vam je ostalo u kasi,pa jel je vama jasno debili glupi da od prodaje igraca nemoze da se zivi somovi jedni glupi...

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

treba nam jedan trener moze i po koji dojaja igrac i onda busi!!

@profesionalac
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Admiral
    treba nam jedan trener moze i po koji dojaja igrac i onda busi!!
    i netreba nam takav navijac kao sto si ti,DEBIL!!!!!

Zvezdas
    Guest

Podrazumevano 123

1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i sjebali nas.
    2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
    3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
    Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.

Mr. Lova
    Guest

Podrazumevano

AKO ZVEZDI TREBA PARE JA SAM TU. A I GROBARI NISU NAS UGASILI NEGO SLOBA. MI SMO JOS CRVENI I SJAJIMO A GROBARI SU CRNI I ONI NE. NIKAD NISU NE SJAJILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guest

Podrazumevano Re: 123

Citat Original postavio Zvezdas
    1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i * nas.
    2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
    3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
    Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.
    E cigani jel ste culi da gradimo novi stadion,a kad cete vi u ligu sampiona,tu vise nikada necete moci da prismrdite, a za sve delije jedna lepa vest kroz koju godinu zvezda se privatuzuje i obavijena plastom privatizacije za koju godinu se gasi kao klub u celini ,zivi bili pa videli,a da ironija bude veca tim parama ce se finansirati projekat izgradnje partizanovog stadiona,e moji zvezdasi sta docekaste... 8) 8) 8)

grobari
    Guest

Podrazumevano

CIGANI PRIMITE NASE SAUCESCE

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano partizan

partizan vas je ugasio i Muslin

Guest

Podrazumevano

ceca i binic

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Mr. Lova
    AKO ZVEZDI TREBA PARE JA SAM TU. A I GROBARI NISU NAS UGASILI NEGO SLOBA. MI SMO JOS CRVENI I SJAJIMO A GROBARI SU CRNI I ONI NE. NIKAD NISU NE SJAJILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nije nam Sloba kriv sto Dzaja i Piksi imaju komplekse,pitaj nekoga u klubu kako se odnose prema onima koju zele da budu bolji od njih,some jedan glupi...

Guest

Podrazumevano

Djordjic

Guest

Podrazumevano

E moji cigani sta docekaste,tek cete vi da crvenite...

BIBER R.S.P.U.
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio grobari
    CIGANI PRIMITE NASE SAUCESCE
    Mi nema sta da ulazimo u ligu sampiona,mi smo je osvojili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kada vi to uradite,tek onda mozete nesto da pricate!

termos
    Guest

Podrazumevano

trebaju novci,,velika svota treba da se igraci drze par godina u domacim timovima,treba koncepcija kao nekada pre 27 godine niko ne sme vani da igra jer svi trce za parama a zaboravili za loptu..ljubav prema domovini ...........teska situacija!!!! jos jedno sta mrzim je ti nadmetanje grobara i delija na seljacki nacin navija se na stadionu a ne na compu

Slične teme

1. Bajević na klupi Crvene zvezde!!!
    Autor tab503 u forumu Fudbal
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.06.2006., 14:28
  2. Novi kapiten Crvene Zvezde
    Autor malena_nbg u forumu Košarka
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.07.2005., 17:54
  3. KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE
    Autor u forumu Fudbal
    Odgovora: 1