Jel gledate Sanju Tigricu?

sta reci osim >amateri<...
takodje ta sanja mi se uoste ne svidja(mislim bi ja nju ali...;-) )telo joj je ok ali faca malo izradjena takodje grudi su joj previse napumpane dok ona tetovaza mora da je bolela svaka joj cast sto je to istrpela....
 
njene grudi mnogo napumpane? :-? a kakve su onda cecine ili tek od one karleuse.... dobro, jesu silikonske, ali su normalne velicine, mislim nije preterala, kao neke....Kao sto rekoh vec, telo joj je stvarno fenomenalno, ali faca...mislim, deluje malo matoro......i mnogo je, bre, usporena.....
 
Utorkom i cetvrkom na SOS kanalu od 1-3 h posle ponoci (mislim da je negde u to vreme), Skida se u studiju, a mozes i da razgovaras sa njom....Sad je dobila i drugaricu.....Miu Barbiku (haha Barbika, a izgleda ko pobegla grobaru s lopate).. :)
 
cu gledo........organizovo.........takve su dewojke iz prostog razloga, jer su jedine koje oce to da rade......ako neka ima zelju da postane swetski poznata......posalji mi pp8-)

usput sada i zavsavam njen sajt pa cete moci da gledate swe i swasta, a do tada>

 
ma slatko celjade, inace striptizeta, a na tv-u ucestvuje u emisijama sos utorak + cetvrtak uvece, i na mostu nedelja uvece.........

nista sto bi dewojka poput tebe morala da gleda......

inace nadimak je dobila po tatoo-u na zadnjici.

nego jel neko video reklamu za njenu emisiju, ja sam je radio.....:razz:
 
sanja marinkovic ili sanja tigrica?ja sam shvatila da su to dve osobe :shock:
a za ovu sanju sa tetovazom na dupetu mozda cak i znam ko je....imala sam (ne)srecu da naletim na most dok sam stelovala tv.a sada da li je to ta teta,ili neka druga nisam upucena.
 
5.gif

znaci niko nije gledao reklamu koju sam ja radio..........pih......i vi ste mi neki tv-manijaci........:evil:
 

Back
Top