Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Istekla doping suspenzija, bedan žreb i iskoristio priliku. Smanjite doživljaj... :lol:

Novak je na putu do svih svojih trinaest titula morao da pobedi nekoga od članova tzv. "velike četvorke", ekipe koju čine Đoković, Federer, Nadal i Mari, što znači da mu put ni do jednog Slema nije bio lak.

Od ekipe koju čine Rodžer, Rafa i on srpski teniser ima najmanje osvojenih titula, jer Švajcarac ima 20, a Španac 17.

Međutim, Rodžer Federer je samo osam puta bio suočavan sa nekim od navedene četvorice igrača, tačnije samo 40 odsto puta je bio primoran da pobeđuje sam "crème de la crème" kako bi došao do titula.
 
6yjmle.jpg
 
Novak je na putu do svih svojih trinaest titula morao da pobedi nekoga od članova tzv. "velike četvorke", ekipe koju čine Đoković, Federer, Nadal i Mari, što znači da mu put ni do jednog Slema nije bio lak.

Od ekipe koju čine Rodžer, Rafa i on srpski teniser ima najmanje osvojenih titula, jer Švajcarac ima 20, a Španac 17.

Međutim, Rodžer Federer je samo osam puta bio suočavan sa nekim od navedene četvorice igrača, tačnije samo 40 odsto puta je bio primoran da pobeđuje sam "crème de la crème" kako bi došao do titula.

ovo je skroz tačno, ali je isto tako tačno da je ovaj povratak jako sumnjiv...jednako onoj čuvenoj 2012. godini
znači, dečko od potpunog gubitnika izgubljenog u prostoru i vremenu koga pobeđuje sparing partner, skupljač loptice i ne znam ko sve, odjednom, preko noći osvaja vimbldon...jeste bio malo lakši žreb, ali i da nije isto bi bilo...samo jednom sam ga gledao protiv edmunda i shvatio sam da će osvojiti trofej jer takvo kretanje, takvi udarci, neverovatna preciznost...ma daaaaj bre...onaj vajda je ladno diler nekih opakih supstanci...a to kad se otkrije izgubiće sve, i on i nolе
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovo je skroz tačno, ali je isto tako tačno da je ovaj povratak jako sumnjiv...jednako onoj čuvenoj 2012. godini
znači, dečko od potpunog gubitnika izgubljenog u prostoru i vremenu koga pobeđuje sparing partner, skupljač loptice i ne znam ko sve, odjednom, preko noći osvaja vimbldon...jeste bio malo lakši žreb, ali i da nije isto bi bilo...samo jednom sam ga gledao protiv edmunda i shvatio sam da će osvojiti trofej jer takvo kretanje, takvi udarci, neverovatna preciznost...ma daaaaj bre...onaj vajda je ladno diler nekih opakih supstanci...a to kad se otkrije izgubiće sve, i on i nolo
Da je tako ne bi ga otpustio.
 
Da je tako ne bi ga otpustio.

pa o tome se i radi...ko bi otpustio čoveka koji ti doneo gomilu titula!?
morali su da prekinu da se napravi pauza, da se telo očisti...sve je fora
nije to prvi put i drugi su to radili nego je teniski trener kod tenisera najuočljiviji i najpoznatiji...recimo, da li neko zna trenera ben džonsona? niko. ili trenera majka tajsona? lensa armstronga?

- - - - - - - - - -

Volela bih da gospodin Vajda da i meni malo toga, ako uopste nesto daje Novaku od tih supstanci.
Mozda bih uspela da se izlecim i da opet budem ona stara, da me ne lome bolovi svakog Bozijeg dana... da ne moram da kukam od bolova svakog jutra kad treba da ustanem...

raspitaj se šta je krvni doping
 
ovo je skroz tačno, ali je isto tako tačno da je ovaj povratak jako sumnjiv...jednako onoj čuvenoj 2012. godini
znači, dečko od potpunog gubitnika izgubljenog u prostoru i vremenu koga pobeđuje sparing partner, skupljač loptice i ne znam ko sve, odjednom, preko noći osvaja vimbldon...jeste bio malo lakši žreb, ali i da nije isto bi bilo...samo jednom sam ga gledao protiv edmunda i shvatio sam da će osvojiti trofej jer takvo kretanje, takvi udarci, neverovatna preciznost...ma daaaaj bre...onaj vajda je ladno diler nekih opakih supstanci...a to kad se otkrije izgubiće sve, i on i nolе

Ne stvaraj teorije zavera...nije lepo
 
ako nešto ne znamo odmah je teorija zavere:roll:
ovo je samo simpatična priča prema onome što se stvarno dešava u sportu

U tome nema ničeg simpatičnog. Naopak, ljigavo i podmuklo omalovažavanje dotičnog tenisera. Onda neukusne optužbe na račun njegovog trenera. Takve priče se radjaju u bolesnim i zavidnim glavama. Ponekad idu iz kuhinja konkurencije (što u ovom slučaju nije)
 
Evo me, valjda sam jedini stalno zaposlen pa ne stižem da sve prokomentarišem.

Gledao sam polufinale i finale, i moram da priznam da je Nole bio fantastičan.

Bez obzira na veoma loše izdanje Andersona u finalu, videlo se ko je bolji iz aviona.

Videćemo šta će se dalje dešavati.
 
Evo me, valjda sam jedini stalno zaposlen pa ne stižem da sve prokomentarišem.

Gledao sam polufinale i finale, i moram da priznam da je Nole bio fantastičan.

Bez obzira na veoma loše izdanje Andersona u finalu, videlo se ko je bolji iz aviona.

Videćemo šta će se dalje dešavati.

Više ne živiš roditeljima na grbači. :rtfm:
Prognoziram da će te isterati sa posla jer si neprikladan za društvo. :manikir:
 
Evo me, valjda sam jedini stalno zaposlen pa ne stižem da sve prokomentarišem.

Gledao sam polufinale i finale, i moram da priznam da je Nole bio fantastičan.

Bez obzira na veoma loše izdanje Andersona u finalu, videlo se ko je bolji iz aviona.

Videćemo šta će se dalje dešavati.

:cepanje:!!!

- - - - - - - - - -

Više ne živiš roditeljima na grbači. :rtfm:
Prognoziram da će te isterati sa posla jer si neprikladan za društvo. :manikir:

Naravno da zivi samo je sada nasao prvi posao u zivotu :rotf:

- - - - - - - - - -

auuu bre, pa kakav dokaz ti treba više od onoga što vidiš svojim očima...ako hoćeš da vidiš, naravno

Pa vidjesmo i mi da Fedja sa 36 dodje skoro do polufinala :rotf:... ako moze on, moze i NOLE ( :

- - - - - - - - - -

Ljudi sta je sa Mackonijem. Je l' preziveo nedelju.

Nije, osjedio je sa punih 20.

- - - - - - - - - -

pa o tome se i radi...ko bi otpustio čoveka koji ti doneo gomilu titula!?
morali su da prekinu da se napravi pauza, da se telo očisti...sve je fora
nije to prvi put i drugi su to radili nego je teniski trener kod tenisera najuočljiviji i najpoznatiji...recimo, da li neko zna trenera ben džonsona? niko. ili trenera majka tajsona? lensa armstronga?

Au decko al si ti glup... tenis se ne zaboravlja igrati preko noci :malav:

- - - - - - - - - -

raspitaj se šta je krvni doping

:rotf: sta to njemu ima lose?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top