Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko znam on ima nekretnine u Beogradu , penthaus u "A bloku" , NBgd, ; a , to sto nece da placa porez u Srbiji , da li ga placaju srpski tajkuni kada preprodaju privatizovanu imovinu , "partijski crni fondovi " ( afera gradonacelnika Zrenjanina , ex clana DS) ...


Nole je mnogo bolji čovek od kriminalaca koje navodiš. Ne bi smeo da ih porediš u bilo čemu...a porez u Srbiji plaćaju i Janko i Jelena Janković i drugi manje poznati teniseri...da li to znači da su oni budale?
 
Konačna ATP lista prvih 10 za 2018 godinu:

wrbdqo.jpg
 
Drustvo, sin koji nesto mnogo i ne gleda tenis (zeza me kad izgubi Federer) rece mi da pogledam film - Borg.vs.McEnroe. Poceo i cini mi se da ce biti dobar. Bar pokusajte.

P.S. Kao da gledam Noleta. "Sve je u glavi" kazu Borgu. "Tenis nije prikladan svim slojevima drustva".
P.P.S. Ma original Nole.
 
Poslednja izmena:
Drustvo, sin koji nesto mnogo i ne gleda tenis (zeza me kad izgubi Federer) rece mi da pogledam film - Borg.vs.McEnroe. Poceo i cini mi se da ce biti dobar. Bar pokusajte.

P.S. Kao da gledam Noleta. "Sve je u glavi" kazu Borgu. "Tenis nije prikladan svim slojevima drustva".
P.P.S. Ma original Nole.

Dobar je film, gledao sam. Videcete od koga je Federer kupio fazone za ponasanje na terenu.
 
"SVI ZNAJU KAKVA SI OSOBA" Zverev se posle titule poklonio Novaku: Dozvolio si mi da i ja jednom pobedim

https://sport.blic.rs/tenis/svi-zna...e-poklonio-novaku-dozvolio-si-mi-da-i/z706v1z

Cini mi se da je ovo "kupio" od Noleta? Isto to rekao Nole Federeru posle Sinsinatija. Cini mi se cak istim recima. Vi koji pamtite pojedinosti ispravite me ako gresim.

- - - - - - - - - -

http://sport.blic.rs/tenis/federer-nece-vise-osvojiti-nijedan-grend-slem.../b92fzkp


To se, ipak, tako ne kaze. Ostavi se ti Federera i njegove starosti. Budi kulturan i lepo vaspitan. Pricaj o Noletu i svom, grubo je i nevaspitano sa moje strane reci, "raspalom" Nadalu. Slaba ce on Noletu biti konkurencija. A tek ovi mladi nece "ubosti" ni jedan G.S. Videli smo gde je sada Dimitrov.


http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1471587
Vest treba "otvoriti" klikom na naslov.
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da je ovo "kupio" od Noleta? Isto to rekao Nole Federeru posle Sinsinatija. Cini mi se cak istim recima. Vi koji pamtite pojedinosti ispravite me ako gresim.

- - - - - - - - - -

http://sport.blic.rs/tenis/federer-nece-vise-osvojiti-nijedan-grend-slem.../b92fzkp


To se, ipak, tako ne kaze. Ostavi se ti Federera i njegove starosti. Budi kulturan i lepo vaspitan. Pricaj o Noletu i svom, grubo je i nevaspitano sa moje strane reci, "raspalom" Nadalu. Slaba ce on Noletu biti konkurencija. A tek ovi mladi nece "ubosti" ni jedan G.S. Videli smo gde je sada Dimitrov.


http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1471587
Vest treba "otvoriti" klikom na naslov.

DPrk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkRjN01EQV8vMjc5YjZjYTgzOTNiNjk0MTYwNWRhYzc1OGFlOTdhNTEuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Zabole Federera za titule. Toliko ih je mnogo da mu je sve jedno.
Njavaznije da su mu sponzorski ugovori i dalje aktivni.
 
masters u londonu, finale

ZVEREV PROGUTAO ĐOKOVIĆA U FINALU LONDONA: Ne kaže se za džabe - teško je dva puta pobediti istog protivnika!

Sva dešavanja sa ovog finala mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 18.11.2018. 20:37h



Federeru je to uspelo 2011. Pobedio Tsongu.

Mozda i Nole u nekom od pet Zavrsnih Mastersa.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje i molba za sve. Pitanje: "Da li vam se cini da je "Zvanicna stranica ATP-a" obogaljena. Prvo nema vise uz renking listu onih datuma ko je kada bio na kom mestu!? Nekako "jedva" se moze doci do kostura. Nikako ne mogu da vidim prethodne pobednike po godinama iako pise "Past Champions"!?

Pomagajte.
 
Jedno pitanje i molba za sve. Pitanje: "Da li vam se cini da je "Zvanicna stranica ATP-a" obogaljena. Prvo nema vise uz renking listu onih datuma ko je kada bio na kom mestu!? Nekako "jedva" se moze doci do kostura. Nikako ne mogu da vidim prethodne pobednike po godinama iako pise "Past Champions"!?

Pomagajte.

Dule ...
Bas me briga cija je ATP lista obogaljena .
Ne bavim se tim podacima .Od mene imas odgovor a ne pomoc .
Ne mogu da skapiram kao Novak pobjedjuje pa gubi u finalu .
Dok se ja i pored guzve u kuci dovijam kako da gledam finale i vec zamisljam pehar vidim ga u rukama drugog tenisera.
Samo da nije neka sala mala uhvatila i tenis .A nije sala i nije mala ako jeste .
 
Dule ...
Bas me briga cija je ATP lista obogaljena .
Ne bavim se tim podacima .Od mene imas odgovor a ne pomoc .
Ne mogu da skapiram kako Novak pobjedjuje pa gubi u finalu .
Dok se ja i pored guzve u kuci dovijam kako da gledam finale i vec zamisljam pehar vidim ga u rukama drugog tenisera.
Samo da nije neka sala mala uhvatila i tenis .A nije sala i nije mala ako jeste .

Ma cuti Duskice. Za tebe je moglo biti i gore. Da ga podigne Federer, a objektivno ne bi bilo nepravedno jer lako je mogao da pobedi Zvereva, a onda i onakvog, potpuno bezvoljnog Noleta. Zar ne?

P.S. Rekose ti ljudi (novinari) da se to desava cesto i kod muskaraca i kod zena. Nole je to uradio Federeru, cini mi se, 2015.
Retkost je ono sto ti ja napisah gore. Federer pobedio Tsongu oba puta 2011.
 
Poslednja izmena:
Ma cuti Duskice. Za tebe je moglo biti i gore. Da ga podigne Federer, a objektivno ne bi bilo nepravedno jer lako je mogao da pobedi Zvereva, a onda i onakvog, potpuno bezvoljnog Noleta. Zar ne?

Nisi mi zaboravio Cilica i moje navijanje po osjecaju .
Mogao si bar iskrenost da mi uzmes u obzir .
Za mene nema gore nego kad Novak igra dobro a gubi u finalu.
Federer se nauzimao pehara sada treba da ih podizu ***Neki novi klinci ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top