Trudnoca 15.dana nakon kiretaze.

Imala sam mised ad u 10.nedelji.Omaklo se 15.dana posle ostala sam trudna opet.Sada sam treca nedelj.Zanimaju me slicna iskustva.

Ne verujem da ih ima. Pitaj lekara da li je sigurno da nosis tu trudnocu, msm ne znam, znam da se posle abortusa lako zatrudni i da lekari upozoravaju da se vodi racuna. Da li je to zbog toga da do drugog abortusa ne dodje ili jer se ne moze izneti trudnoca tako brzo posle njegam ne znam. Ne znam nikoga kom se desilo to tako brzo.
 
Dragi Igore i Ana,

znači prvo se omaklo, pa abort.
Onda je prošlo dve nedelje, pa vam se ''omaklo'' opet.
Jedva mesec dana prošlo od prethodne odluke, a vi je sad menjate i odlučujete da ste za roditelje.
I na kraju, umesto konsultacije sa lekarom, dolazite na forum na kom se priča o ludačkim manijama, ribetinama, kućnim ljubimcima i noktima.

Ja vas molim, u ime Čovečanstva, da odustanete od razmnožavanja, zauvek.
Unapred hvala.
 
ja nisam skapirao šta je ''mised ad''. I ostatak posta je zeznut za dešifrovanje.
Pretpostavljam da je mislila na "missed ab" (missed abortus) - kada plodu prestane da kuca srce, pa pošto ga telo ne izbacuje, mora se ići na kiretažu, tj. abortus, s tim što je to onda abortus mrtvog ploda.

Edit: tema za dr u svakom slučaju, ne znam kako takva pitanja uopšte iko može postavljati na nespecijalizovanim forumima.
 

Back
Top