Bracni par penzionera umro od gladi

У овом тренутку се не зна да ли су умрли од глади, то ће обдукција показати, али се зна да им је Александар Вучић смањио пензију и да им је дуг за хлеб у пекари био 4.000 динара.
 
Toliko mi je tesko kada procitam ovako nesto,da me je sramota u kojoj zemlji zivim.http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/565207/STRAVICNA-SUDBINA-Bracni-par-penzionera-preminuo-od-gladi
a meni se povraća od toga blic-a i njihove bezrezervne podrške demokradamai ovim koji podržavaju likove kao šabića-jankjovića , radulovića -koji konstantno imaju bezrezervnu podršku ovoga smeća od lista , tu se sada provlači neka priča da su umrli zbog smanjenja penzije -što nije istina jerpenzije ispod 25 hiljada nisu smanjivane ali je lagati i lajati protiv vlasti više nego poželjno u blic-u
 
evo šta kažu novosti koje mnogo realnije gledaju na situaciju
LOŠI USLOVIBRAČNI par Milobratović stanovao je u adaptiranoj vešernici zgrade u naselju Banovo brdo. Retke komšije koje su ih ikada posetile kažu da su živeli u teškim uslovima.
rep-i-050615-3856.jpg

- Prostor gde su provodili svoju starost nije imao nijedan prozor, pa je unutra bilo jako zagušljivo - rekla nam je predsednica kućnog saveta zgrade, gde su mrtvi pronađeni Nikola i Spasena. - Imali su problem i sa neuređenom kanalizacijom. Bili su bolesni i stari i nisu bili u stanju da brinu o higijeni. Pre dolaska u našu zgradu, kako smo načuli, živeli su u stanu u blizini, ali su u deobi imovine sa rođacima ostali sa ovom "šupicom".




Nikola je bolovao od multipla skleroze i bio je vezan za krevet. Njegova supruga Spasena bila je teško pokretljiva i takođe bolesna. Decu nisu imali, a od rođaka ili prijatelja ih niko nije obilazio.
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:551628-Penzioneri-umrli-nemocni-usamljeni-i-gladni
naravno uvek je bilo najlakše nekoga ispljuvati
 
Toliko mi je tesko kada procitam ovako nesto,da me je sramota u kojoj zemlji zivim.http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/565207/STRAVICNA-SUDBINA-Bracni-par-penzionera-preminuo-od-gladi

Pa nisu imali za racune i vuciceve harace i hranu. A penzioneri obicno stavljaju na prvo mesto placanje racuna umesto svoj stomak.

- - - - - - - - - -

evo šta kažu novosti koje mnogo realnije gledaju na situaciju






http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:551628-Penzioneri-umrli-nemocni-usamljeni-i-gladni
naravno uvek je bilo najlakše nekoga ispljuvati



Verovao ili ne , smisao socijalnih sluzbi je briga o ovakvim ljudima, a ne sedenje i citanje novina na poslu ispijanje kaficai razbiranje lokalnih traceva.

- - - - - - - - - -

У време ДОС-а овакве ствари се нису дешавале.

Овим напредњацима ће народ судити.

I u vreme DOS-a su se ovakve stvari desavale.

Secam se vesti o bracnom paru iz Kragujevca, koji je umro od gladi ali je na stolu imao slozene sve uredno placene racune. To je bilo za vreme vlasti DS-a i Tadica pre neku godinu.
 
a meni se povraća od toga blic-a i njihove bezrezervne podrške demokradamai ovim koji podržavaju likove kao šabića-jankjovića , radulovića -koji konstantno imaju bezrezervnu podršku ovoga smeća od lista , tu se sada provlači neka priča da su umrli zbog smanjenja penzije -što nije istina jerpenzije ispod 25 hiljada nisu smanjivane ali je lagati i lajati protiv vlasti više nego poželjno u blic-u
Kako ti objašnjavaš činjenicu da se sada živi siromašnije nego pre 10 godina.

Vi ćete kasnije ponovo da se izvinite za svoju glupost, ali šteta koju ste naneli ovom bračnom paru je značajna.
 
Pa nisu imali za racune i vuciceve harace i hranu. A penzioneri obicno stavljaju na prvo mesto placanje racuna umesto svoj stomak.

- - - - - - - - - -





Verovao ili ne , smisao socijalnih sluzbi je briga o ovakvim ljudima, a ne sedenje i citanje novina na poslu ispijanje kaficai razbiranje lokalnih traceva.

- - - - - - - - - -



I u vreme DOS-a su se ovakve stvari desavale.

Secam se vesti o bracnom paru iz Kragujevca, koji je umro od gladi ali je na stolu imao slozene sve uredno placene racune. To je bilo za vreme vlasti DS-a i Tadica pre neku godinu.

pises o necemu sto ne znas. i to koristis da lazes, jer to sto pises nije istina

gori si od talibanaa i evropejaca zajedno

sram te bilo da jedno ovakvu tragrdiju koristis za jeftine poiliticke ds i ldp ciljeve
 
Јесу ти људи имали децу, рођаке, или је Вучић крив?

Ovo je mozda deseti slican slucaj da ljudi umru od gladi.One po selima se zabasuruje jer jeSOCIJALNA ZASTITA OBORENA NA NULU. Ima se para samo za plate socijalnih radnika i nista vise. Uvek bude neka glupa prica ,gde im je rodbina i sl. Drzava nikada nije kriva.Sifguran sam da ih socijalni radnici nikada nisu ni obisli.A tek onaj Vulin ministar rada i socijalnog,lazni CHe Gevara.
 
i bundeva mi je taklodje nevidljiv, kao predstvanik drugih verskkih interesa kod nas.

nije problem sa neistomisljenicima, nego sa agresivnim i nekulturnim midzetima. i naravno onima koji lazu. a bas lazu, pogotovo kad nesto ne razumu, a malo razumu! ha, ha, ha

nazvati nekog danas naprednjakom je sjajno, bruka je biti demokrata, ldpovac, otporas. ti su nas shebali do koske i sad leti zimuju na alpima a zimi lletuju po arubama. kako neko postane vlasnik fidelinke?

- - - - - - - - - -

Ovo je mozda deseti slican slucaj da ljudi umru od gladi.One po selima se zabasuruje jer jeSOCIJALNA ZASTITA OBORENA NA NULU. Ima se para samo za plate socijalnih radnika i nista vise. Uvek bude neka glupa prica ,gde im je rodbina i sl. Drzava nikada nije kriva.Sifguran sam da ih socijalni radnici nikada nisu ni obisli.A tek onaj Vulin ministar rada i socijalnog,lazni CHe Gevara.

socijalnu zastitu je urnisao dinkic svojim merama stednje. zato je on i njegov rezim, narod zvao tranzicioni gubitnici, koji na kraju dinkicevog mandata zive losije nego na poocetku

- - - - - - - - - -

osim toga ne zna se tacan uzrok smrti.

tema je zuto preuvelicana, jer zuti kad duvaju medijski bas naduvaju

ljudi zdravi, pravi ali su umrli od gladi, pa jos vlada kriva?

koliko treba biti antisrpski nastrojen pa konzumirati ovakve zute tabloidne teme halaapljivo i bez razmisljanja???
 
kolicina cudnih forumasa koji se zalecu na temi pljuvanja po vladi srbije je proporcionalna njihovom egu i obrnuto proporcionalna onoom drugom broju koji sluzi za mrdanje mozga

njih ne sprecava medjusobna razlicitost verska, nacionalna i politicka.

njima je svako brat i jansa i tudjman, i bakir, i taci, i merkelova i bajden i saudijci i pakistanci

ja da sa njim polemisem!? ha, ha, ha nisu mi vrane popile mozak trol i spam su korisni za forum kao i rdja za kantu na bunaru
 
Ovo je mozda deseti slican slucaj da ljudi umru od gladi.One po selima se zabasuruje jer jeSOCIJALNA ZASTITA OBORENA NA NULU. Ima se para samo za plate socijalnih radnika i nista vise. Uvek bude neka glupa prica ,gde im je rodbina i sl. Drzava nikada nije kriva.Sifguran sam da ih socijalni radnici nikada nisu ni obisli.A tek onaj Vulin ministar rada i socijalnog,lazni CHe Gevara.

Ispasce ti starci da su krivi, zato sto nisu isli da se grabe da rade za tu socijalnu pomoc...
Jos ce ih kazniti "Che" da drzava nece da im plati sahranu jer je nisu zasluzili,nisu radili a imali su tek 60+ godina
 

Back
Top