Кад не може у Београду може на Златибору - Руска канцеларија
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Кад не може у Београду може на Златибору - Руска канцеларија

Aktivan član Tekila Gerila (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Кад не може у Београду може на Златибору - Руска канцеларија

Otvorena Kancelarija za saradnju sa Rusjom

Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin, predsednik Srpske narodne
    partije Nenad Popović i predsednik opštine Čajetina Milan
    Stamatović otvorili su danas na Zlatiboru prvu regionalnu Kancelariju za saradnju sa Rusijom, čiji osnivač je opština Čajetina.

Čepurin je istakao da je otvaranje kancelarije avangardni korak ocenivši da potencijali za saranju Srbije i Rusije nisu dovoljno iskorišćeni. “Imamo velike mogućnosti za razvoj saradnje i to treba da radimo sistemski. Budućnost i za Rusiju i za Srbiju je na istoku, koji postaje svetski centar razvoja. Zato naša saradnja ide u pravom smeru i za Rusiju ona nije ništa manje bitna nego saradnja sa ostalim zemljama”, naglasio je Čepurin. Predsednik SNP Nenad Popović naglasio da će Kancelarija za saradnju sa Ruskom federacijom doprineti i proširenju turističkih potencijala Zlatibora, ali i daljem podsticanju izvoza. On je istakao da je samo za proteklih godinu dana sa izvoz poljoprivrednih proizvoda sa Zlatibora na rusko tržište povećan tri puta. Cilj kancelarije je da pruži podršku u udruživanju privrednika za zajednički nastup na ruskom tržištu, kao i pomoć privrednicima da na efikasniji način promovišu svoje proizvode u Rusiji”, istakao je Popović. On je naglasio da će kancelarija na Zlatiboru privući i investitore iz zemalja u okruženju, zainteresovanih za izvoz u Rusiju po povlašćenim uslovima. Opština Čajetina je otvaranjem kancelarije na Zlatiboru pokazala kako i male lokalne samouprave mogu doprineti razvoju ekonomske saradnje sa Rusijom, istakao je predsednik opštine Milan Stamatović. “Kancelarija će takođe posredovati u kontaktu sa ruskim institucijama i organizacijama, promovisaće investicione potencijale Zlatiborskog okruga u cilju privlačenja investitora iz Rusije”, rekao je on. Kancelarija za saradnju sa Rusijom na Zlatiboru nalazi se u zgradi Turističke organizacije Zlatibor i radiće svakog dana od 8 do 16 sati. Otvaranju Kancelarije prethodio je okrugli sto na temu “Zlatiborski okrug kao model uspešne ekonomske saradnje Srbije i Rusije” uz učešće više od 20 najvećih privrednika iz zlatiborskog kraja.

http://vesti.krstarica.com/drustvo/otvorena-kancelarija-za-saradnju-sa-rusjom/

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: Кад не може у Београду може на Златибору - Руска канцеларија

Ima tamo dosta radio sistema...radara i komunikacionih antena....

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    taman za aerodrom

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    855

На Златибору ахахахаха

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Klasično srpski (balkanski) - ismejvati sve, i dobro i loše...

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Budućnost i za Rusiju i za Srbiju je na istoku, koji postaje svetski centar razvoja.

vrlo zanimljiva recenica

zapad se u poslednjih 25 godina pokazap kao ppropagator demokratskih revolucija, posle kojih su zemlje desavanja ostajale u razvalinama, u stanju ratovanja otvorenijem ili prikrivenijem. zato se za zapad ne moze reci da siri razvoj u svetu

onda ostaju rusija, i kina, da predvode savremenu civilizaciju u XXI veku, ali i da zastite sve nas od agresora
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Какве везе радио системи имају са овом канцеларијом?

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Jary Pogledaj poruku
    taman za aerodrom
    Sto ce ti aerodrom na Zlatiboru kad ga imas na 10 km vazdusne linije od Zlatibora, na Tari (vojni aerodrom Ponikve). A i ne znam sta bi bila svrha aerodroma.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    Budućnost i za Rusiju i za Srbiju je na istoku, koji postaje svetski centar razvoja.

vrlo zanimljiva recenica

zapad se u poslednjih 25 godina pokazap kao ppropagator demokratskih revolucija, posle kojih su zemlje desavanja ostajale u razvalinama, u stanju ratovanja otvorenijem ili prikrivenijem. zato se za zapad ne moze reci da siri razvoj u svetu

onda ostaju rusija, i kina, da predvode savremenu civilizaciju u XXI veku, ali i da zastite sve nas od agresora
    Da je do Rusije i Kine, danas bi bilo 19. vek, a ne 21., jer sve genijalne ideje stižu iz tzv. zapadnog svijeta.

Nekad davno, vrlo, davno, je bilo drugačije.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

nemas ti pojma ni o cemu, kao i svi hrvati

i ne znas na cemu se zasniva razvoj evrope u srednjem veku
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    273

Велика вајда од канцеларија... Исто као оно кад Путин "осуђује", а наивни на то коментаришу: " Ал` им је рекао!"
    На граници Русије поклано хиљаде Руса, а КГБ-овци купују возове од Немаца(који учествују у организацији клања Руса) и продају НАСА-и 40 ракетних мотора док САД шаље инструкторе и оружје да би што више Руса погинуло.

То вам је Путин... и његове канцеларије.

Село гори, а деда Путин отвара канцеларије... и иде по сајмовима у земљама које му, индиректно, кољу народ.
    Живи монденски, галантно, као некада вуцибатине Карађорђевићи... А, онда дође погибија за наиван народ који се одушевљава саморекламерским вођама. Тако то иде кроз историју.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1196

Citat Original postavio Gumigelenk Pogledaj poruku
    Da je do Rusije i Kine, danas bi bilo 19. vek, a ne 21., jer sve genijalne ideje stižu iz tzv. zapadnog svijeta.

"Genijalno iz tzv. zapadnog sveta" ?!

U ovom stilu :

https://www.youtube.com/watch?v=ncq_Wye43TM

ili ovako :

https://www.youtube.com/watch?v=VthmMnVzX5I

...
    I sve tako i to polako , pa sve brze i brze u ono sto smom gledali u "zapadnom kultnom filmu - Gorstak i onaj lajt motiv : Da moze da ostane samo jedan" ...!
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Велика вајда од канцеларија... Исто као оно кад Путин "осуђује", а наивни на то коментаришу: " Ал` им је рекао!"
    На граници Русије поклано хиљаде Руса, а КГБ-овци купују возове од Немаца(који учествују у организацији клања Руса) и продају НАСА-и 40 ракетних мотора док САД шаље инструкторе и оружје да би што више Руса погинуло.

То вам је Путин... и његове канцеларије.

Село гори, а деда Путин отвара канцеларије... и иде по сајмовима у земљама које му, индиректно, кољу народ.
    Живи монденски, галантно, као некада вуцибатине Карађорђевићи... А, онда дође погибија за наиван народ који се одушевљава саморекламерским вођама. Тако то иде кроз историју.
    Imas sto evra od mene.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    "Genijalno iz tzv. zapadnog sveta" ?!

U ovom stilu :

....!
    Ma da, roknuti Hirošimu je zločin, a roknuti 50 miliona ljudi (Mao) i 50 miliona ljudi (Staljin) je bezvezarija.

Zločin nije ekskluziva ni Istoka ni Zapada, ali je zato u recentnoj istoriji napredak čovječanstva ekskluziva USA + EU i američkih saveznika Japana + Koreje.
    Nema u toj priči ni Kine ni Rusije ni Indije ni Brazila.

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Ma kako da ne........MA KAKO DA NE.........Rusi i Kinezi su prelazili Tihi okean da ratuju u Koreji.....da ratuju u Vijetnamu.....Rusi i Kinezi su svrgavali vlade po Juznoj Americi i Africi i finansirali kojekakve pokrete u tim zemljama i dodavali ulje na vatru......sigurno su Rusi i Kinezi imali svoje kolonijalne posede po svetu, takoreci do kraja 70-ih. Verovatno su oni vrsil vazdusne napade svuda po svetu, od Gadafija 1986. pa nadalje. Oni su slali vojnike u Bejrut.....oni su prelazili Atlantik i napadali Irak......ubijali sankcijama stotine hiljada dece koja su umirala u nedostatku lekova.....zatim stotine hiljada ubijenih u ratovima koji su direkto izazvali zapadnjaci, od SFRJ preko bliskog istoka i Afrike. Nemoj tu da mi kenjjas i da se pravis lud. Samo je 80 000 ljudi u Srbiji i Republici Srpskoj umrlo od raka do sad, i umire jos uvek.

Poznat Višnja V. (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    222

Što si se nešto prolepšao, više nisi baby gay varijanta, sad si pravo oličenje zla.
    " VJEČAN JE SAMO NAŠ SAN O VJEČNOSTI " - I. ANDRIĆ

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    333

Ma da, roknuti Hirošimu je zločin, a roknuti 50 miliona ljudi (Mao) i 50 miliona ljudi (Staljin) je bezvezarija.

Zločin nije ekskluziva ni Istoka ni Zapada, ali je zato u recentnoj istoriji napredak čovječanstva ekskluziva USA + EU i američkih saveznika Japana + Koreje.
    Nema u toj priči ni Kine ni Rusije ni Indije ni Brazila.
    zapadna propaganda da je staljin roknuo toliko ljiudi
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    597

Meni je milo em drago da će proizvođači nadaleko čuvenih zlatiborskih delikatesa naći put do ogromnog tržišta kao što je BRIKS.

A i znaju ti Rusi što su tu otvorili kancelariju, mlad kajmak je mlad kajmak
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    597

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Može na njima da se suši meso
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Elita frootsman (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    609

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Да се на њих прикључи руска војна база чији је зачетак златиборска канцеларија.

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio frootsman Pogledaj poruku
    Да се на њих прикључи руска војна база чији је зачетак златиборска канцеларија.
    Čekaj prvo da dođu Južni tok i Hugo Čavez

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1196

Talking Re: Кад не може у Београду може на Златибору - Руска канцеларија

Citat Original postavio Kroasan Pogledaj poruku
    Meni je milo em drago da će proizvođači nadaleko čuvenih zlatiborskih delikatesa naći put do ogromnog tržišta kao što je BRIKS.

A i znaju ti Rusi što su tu otvorili kancelariju, mlad kajmak je mlad kajmak

Sa "veoma velikom mogucnoscu da se sirovinski sastav vratio u BAZU i kod dobavljaca" ...?!
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Slične teme

1. СВЕ се може кад се Срби СЛОЖЕ!
    Autor kisela bombona u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.08.2009., 16:54
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.02.2007., 04:05
  3. Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 27.09.2006., 22:58
  4. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.10.2005., 21:48
  5. Odgovora: 43