Dnevne i nocne more zbog ljubavi

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Inspirisana odgovorom na jednoj od mojih tema, pokrecem ovu temu. Molim vas da budete iskreni, jer nekome to moze da znaci.

Trenutno i ja imam more zbog ljubavi. Jednostavno, ja bih da zaboravim jednog decka, ali to ne mogu. Ne znam, kako to da uradim. Kako da ga istrgnem iz srca? Kada padne noc mislim o njemu, kada lezem da spavam mislim na njega, u molitvama sam ga spominjala, prva stvar ujutru - pomislim na njega. Jednostavno, ima ga i previse i ja to osecam da bi trebalo da prekinem, ali ne mogu. Stalno se vraca. Desava mi se da vozim auto i da jednostavno ne znam kada sam prosla nesto i sl. Da ne pricam da cesto zaboravim kuda idem ili sta treba da radim, jer mislim na njega. Neko mi prica nesto, a ja sam uvek imala dar za slusanje drugih, ja uopste ne cujem sta mi prica, samo mislim na njega.

Kakve su vas more? Imate li ih? Kako se pokazuju? U cemu je problem?
 
Kad bi prestala da se zaljubljujes u svakog drugog tipa kog upoznas i da se tripujes da si zaljubljena, mozda bi ti i bilo bolje.
Kad prestanes da mislis o tome kako da ga zaboravis, zaboravices ga. Previse se opterecujes oko njega, zato ti je i tako.
 

Back
Top