Kako ovo shvatiti?

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Moja drugarica je u vezi sa deckom, koji ima nekoliko devojaka pored nje. Ja sam se sokirala pre par nedelja, kada mi je to ispricala. Slucajno je saznala, cackajuci po njegovom telefonu. Ona je zapocela vezu sa njim slucajno. Htela je kao da ima nekog za nesto neobavezno i to mu je i rekla. Ne znam, kako, ali je cackala po telefonu i otkrila te njegove poruke. Raskinuli su. Zalila mi se i rekla da sa njim nece vise biti, ali sam saznala da su se pomirili i da je ona to ponovo prihvatila. Ja se ovoga puta suzdrzavam od komentara, jer sam prosli put rekla sve najgore za njega, a i mislim to. Cak je i ona rekla da od pomirenja nema nista. Ovog puta cutim.
JA imam svoje misljenje i o njemu i o njoj, koje je veoma lose, ali mi je drugarica i plasim se da cu joj sasuti u lice i nesto mnogo gore. Zbog toga se suzdrzavam komentara i hocu da puknem.
Volela bih da mi vi kazete, sta mislite o tome, cisto da bih mozda bila nekako blaza prema njoj. Da ne postavljam dalja pitanja... molim vas za misljenje.
 
Ona je pocela vezu iz zelje da ima nekog za nesto neobavezno.
- Tipicno za kres vezu.
Sto trazila to i dobila.

Ti imas misljenje o njemu i njoj koje je veoma lose.

Znas oboje pa si stekla misljenje o njima.

Ako sve to prihvatas normalno kao tako, u tom slucaju vazi ona izreka "s kim si taki si". Ako ne mozes promenit po svojoj zelji pridruzi se ili uruci im jedno veliko caoooooo
 
Ona je pocela vezu iz zelje da ima nekog za nesto neobavezno.
- Tipicno za kres vezu.
Sto trazila to i dobila.

Ti imas misljenje o njemu i njoj koje je veoma lose.

Znas oboje pa si stekla misljenje o njima.

Ako sve to prihvatas normalno kao tako, u tom slucaju vazi ona izreka "s kim si taki si". Ako ne mozes promenit po svojoj zelji pridruzi se ili uruci im jedno veliko caoooooo

Naravno da ih znam oboje. Ona mi je drugarica, a njega tako znam povrsno, ali dovoljno. Kres, pa je dobila po dandari, sto bi rekla moja koleginica Vendi.

Pa, postoji nekoliko stvari koje privlače žene.

Jedna od njih je kada je muškarac popularan među drugim ženama.

To ga znači čini još vrelijim frajerom.

Meni to ne znaci bas to.

ma pusti njih, gledaj ti sebe

Jako mi je draga drugarica. Ne mogu bas tako da okrenem glavu.
 
Naravno da ih znam oboje. Ona mi je drugarica, a njega tako znam povrsno, ali dovoljno. Kres, pa je dobila po dandari, sto bi rekla moja koleginica Vendi.



Meni to ne znaci bas to.



Jako mi je draga drugarica. Ne mogu bas tako da okrenem glavu.

Za desavanja koja opisujes samo je on kriv.

Tvojoj drugarici bi potreban vatrogasac da ugasi pozar koji joj zahvati medjunozje. Ona se postara te nadje njega, sa nadom i zeljom da ugasi taj pozar. E tek posle pocetnog gasenja nastupaju problemi.

Posto ti je drug profesionalac za gasenje medjunoznog pozara a profesionalci se uvek trude da za sebe obezbede dovoljno angazmana tako i on nastupi sa pogresnog aspekta umesto da gasi pozar on ga jos vise rasplamsa.

Nego pokusaj ti sugerisat drugarici da trazi drugog vatrogasca.
 
Moja drugarica je u vezi sa deckom, koji ima nekoliko devojaka pored nje. Ja sam se sokirala pre par nedelja, kada mi je to ispricala. Slucajno je saznala, cackajuci po njegovom telefonu. Ona je zapocela vezu sa njim slucajno. Htela je kao da ima nekog za nesto neobavezno i to mu je i rekla. Ne znam, kako, ali je cackala po telefonu i otkrila te njegove poruke. Raskinuli su. Zalila mi se i rekla da sa njim nece vise biti, ali sam saznala da su se pomirili i da je ona to ponovo prihvatila. Ja se ovoga puta suzdrzavam od komentara, jer sam prosli put rekla sve najgore za njega, a i mislim to. Cak je i ona rekla da od pomirenja nema nista. Ovog puta cutim.
JA imam svoje misljenje i o njemu i o njoj, koje je veoma lose, ali mi je drugarica i plasim se da cu joj sasuti u lice i nesto mnogo gore. Zbog toga se suzdrzavam komentara i hocu da puknem.
Volela bih da mi vi kazete, sta mislite o tome, cisto da bih mozda bila nekako blaza prema njoj. Da ne postavljam dalja pitanja... molim vas za misljenje.
ako neka je sigurno je malo porasla na lestvici:heart:
 
Za desavanja koja opisujes samo je on kriv.

Tvojoj drugarici bi potreban vatrogasac da ugasi pozar koji joj zahvati medjunozje. Ona se postara te nadje njega, sa nadom i zeljom da ugasi taj pozar. E tek posle pocetnog gasenja nastupaju problemi.

Posto ti je drug profesionalac za gasenje medjunoznog pozara a profesionalci se uvek trude da za sebe obezbede dovoljno angazmana tako i on nastupi sa pogresnog aspekta umesto da gasi pozar on ga jos vise rasplamsa.

Nego pokusaj ti sugerisat drugarici da trazi drugog vatrogasca.

Da je profesionalac, ne bi mu ona nasla poruke u telefonu. Pre je glup, a i ona jer pristaje na svasta. Ali, to je valjda i trazila, kres-sema, tacno to. Izgubljeni slucajevi oboje. Gledaj svoja posla Cico...
 
Da je profesionalac, ne bi mu ona nasla poruke u telefonu. Pre je glup, a i ona jer pristaje na svasta. Ali, to je valjda i trazila, kres-sema, tacno to. Izgubljeni slucajevi oboje. Gledaj svoja posla Cico...
Pravi profesionalac uvek ostavi trag da bi proverio sebe i ismejavao druge.

Njemu je ona samo objekat za kresanje a posto mu se vratila, njegovo samopouzdanje je dozivelo vrhunac.

Pitanje je trenutka kada ce se isto ponovit.
 
Moja drugarica je u vezi sa deckom, koji ima nekoliko devojaka pored nje. Ja sam se sokirala pre par nedelja, kada mi je to ispricala. Slucajno je saznala, cackajuci po njegovom telefonu. Ona je zapocela vezu sa njim slucajno. Htela je kao da ima nekog za nesto neobavezno i to mu je i rekla. Ne znam, kako, ali je cackala po telefonu i otkrila te njegove poruke. Raskinuli su. Zalila mi se i rekla da sa njim nece vise biti, ali sam saznala da su se pomirili i da je ona to ponovo prihvatila. Ja se ovoga puta suzdrzavam od komentara, jer sam prosli put rekla sve najgore za njega, a i mislim to. Cak je i ona rekla da od pomirenja nema nista. Ovog puta cutim.
JA imam svoje misljenje i o njemu i o njoj, koje je veoma lose, ali mi je drugarica i plasim se da cu joj sasuti u lice i nesto mnogo gore. Zbog toga se suzdrzavam komentara i hocu da puknem.
Volela bih da mi vi kazete, sta mislite o tome, cisto da bih mozda bila nekako blaza prema njoj. Da ne postavljam dalja pitanja... molim vas za misljenje.

Odličan izbor boje slova.
Probaj sa belim, mislim da ćeš darmar da napraviš ! :hahaha:


- - - - - - - - - -

ma pusti njih, gledaj ti sebe

Ako sebe gleda rizikuje da obnevidi....!
A, šta onda ?
Takva će teško da se uda.
 
Ako ona u jednoj radnoj aktivnosti sa njim dozivi 2, 3 i vise orgazama ma ne budi maliciozna ona je zbog tog spremna i na batine, ako ih eventualno popije, nac ce opravdanje samo da ne prestane radna aktivnost
 
Mozda je to nekome vaznij od samopostovanja.
Cico, mozda.

Sta je samopostovanje, mozda da sebe postavimo na poziciju koju odredi okruzenje ili na poziciju koju mi odredimo?

Cico, kako rece u nekim tvojim pisanijima ti nisi imala priliku osetit cari sexa [emoji12], to je razlog sto ne razumes ni jedno ni drugo.

Kada dodje trenutak da osetis sta znace vezani orgazmi a ako ti se na kraju jos desi erupcija [emoji100] , ma Cico tek onda ces [emoji102] sa [emoji7], a sve drugo ce ti donosit [emoji24].
 
Cico, mozda.

Sta je samopostovanje, mozda da sebe postavimo na poziciju koju odredi okruzenje ili na poziciju koju mi odredimo?

Cico, kako rece u nekim tvojim pisanijima ti nisi imala priliku osetit cari sexa [emoji12], to je razlog sto ne razumes ni jedno ni drugo.

Kada dodje trenutak da osetis sta znace vezani orgazmi a ako ti se na kraju jos desi erupcija [emoji100] , ma Cico tek onda ces [emoji102] sa [emoji7], a sve drugo ce ti donosit [emoji24].

Ako ona nije zadovoljna tom vezom i ako mi se pozalila, znaci da tu nesto nije kako treba. Sto se tice samopostovanja ili bilo cega drugog. To je veoma dobar nacin da ti obesmislis bilo tsa. KO bilo sta odredjuje okruzenje ili ja? Podji od toga, zasto si jos uvek ziv. Da li zbog okruzenja ili zbog sebe? Ako je zbog sebe, sta ces ti samom sebi, kad ces jednog dana umreti. To su glupa pitanja, koja treba da nekako opravdaju necije promasaje.
Ok, cari seksa. Osecacu te cari seksa, dok se njemu ne javi erektilna disfunkcija. Sta cemo onda? Da ga sutnem? Da trazim novog?

@Vita Jela: Ona njemu donosi poklone. Izasli su par puta na veceru. On nju nesto ne smirgla, koliko sam ja shvatila, ali sam odlucila da vise nista ne komentarisem. Samo zelim da potvrdim, da li je zaista blesava.
 

Back
Top