Oće da bude žesnsko a ne a privlače ga žene

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Čitam danas vesti , i klasika ispadne mi hiiljadu i jedna glupost usput , reko ajd i to da pročitam ...
Uglavnom , Brus Jenner ( olimpijac nekad) postao žena ( operacije , hormoni etc)...
Ajd msm hebeš to , ali kaže ne privlače ga muškarci , nego baš naprotiv žene ...sad tu ne kapiram koja je onda potreba da se transformiše u ženu , šta , da bi nosio haljinu msm :confused:
http://www.svet.rs/strani-svet/jet-...zener-se-zeni-najboljom-drugaricom-bivse-zene

Verujem da ovde ima neko kome je to jasno , ali meni nije , msm ispadne da čovek zbog trivijalnih stvari menja pol ( oblačenje , šminka itd) ...jedino mi je logično da je gej a nema herca da prizna.
Kako god , ovo mi deluje kao ono ludi zapad pa šta pamatno i očekivati :think:

Jel vama tu išta jasno ?:lol:

- - - - - - - - - -

Nek neko promeni naslov :lol:

Trebalo je da stoji hoće da bude žensko a ne privlače ga muškarci već žene
 
Kako nema , ako se oseća kao žena valjda bi trebali da ga privlače i muškarci onda ?
Pokušavam da se vodim logikom , a ne definicijama itd...Msm ako ga tako jako privlače žene , pa zar misli da će sve našminkan imati bolju prodju ...

- - - - - - - - - -

Ружан мушкарац, још ружнија жена. Боље да се обесио.

Pa jes čudno , msm koji moj je čekao 65 godina ...i sad uradi to , i kad čuješ razloge deluje neuverljivo , makar meni ja to uopšte ne kapiram .

- - - - - - - - - -

Допинговао се хормонима своједобно, ко и многи други, нпр Карл Луис, а вероватно и добио кинту од геј лобија да се просерава.
У Риму су таквима хранили лавове.

Može da bude ...al da je u najmanju ruku bizarno , vala jeste .
 
Kako nema , ako se oseća kao žena valjda bi trebali da ga privlače i muškarci onda ?
Pokušavam da se vodim logikom , a ne definicijama itd...Msm ako ga tako jako privlače žene , pa zar misli da će sve našminkan imati bolju prodju ...
Koliko je meni poznato, rodni identitet i seksualna orijentacija nisu nužno u korelaciji.
Iako najčešće jesu (primer hetero žene koju privlače muškarci), ima i kada nisu (primer homo žene koju privlače žene).

Brus je po svom rodnom identitetu žene, a po svojoj seksualnoj orijentaciji očigledno homo.

- - - - - - - - - -

Ружан мушкарац, још ружнија жена. Боље да се обесио.
Čemu ovakav komentar? :confused:

Čovek živi svoj život kako mu se hoće i može.
 
Koliko je meni poznato, rodni identitet i seksualna orijentacija nisu nužno u korelaciji.
Iako najčešće jesu (primer hetero žene koju privlače muškarci), ima i kada nisu (primer homo žene koju privlače žene).

Brus je po svom rodnom identitetu žene, a po svojoj seksualnoj orijentaciji očigledno homo.

- - - - - - - - - -


Čemu ovakav komentar? :confused:

Čovek živi svoj život kako mu se hoće i može.

Kakav komentar sa moje strane ? Smatram da nisam dao nikakav ružan komentar , baš naprotiv ...neka radi svako ono što ga čini srećnim .
Samo mi nje jasno ta relacija ...kao što i sama navodiš to je redak primer i pitanje je koliko je i taj mali postotak isrken .
 
Čitam danas vesti , i klasika ispadne mi hiiljadu i jedna glupost usput , reko ajd i to da pročitam ...
Uglavnom , Brus Jenner ( olimpijac nekad) postao žena ( operacije , hormoni etc)...
Ajd msm hebeš to , ali kaže ne privlače ga muškarci , nego baš naprotiv žene ...sad tu ne kapiram koja je onda potreba da se transformiše u ženu , šta , da bi nosio haljinu msm :confused:
http://www.svet.rs/strani-svet/jet-...zener-se-zeni-najboljom-drugaricom-bivse-zene

Verujem da ovde ima neko kome je to jasno , ali meni nije , msm ispadne da čovek zbog trivijalnih stvari menja pol ( oblačenje , šminka itd) ...jedino mi je logično da je gej a nema herca da prizna.
Kako god , ovo mi deluje kao ono ludi zapad pa šta pamatno i očekivati :think:

Jel vama tu išta jasno ?:lol:

- - - - - - - - - -

Nek neko promeni naslov :lol:

Trebalo je da stoji hoće da bude žensko a ne privlače ga muškarci već žene

mislim ni naslov nis dobro anpisao

a mislim, sto se ljud backaju budalama, poremecajima?

PS i nisdam procitao ceo tekst a ni link ne otvaram
 
Čitam danas vesti , i klasika ispadne mi hiiljadu i jedna glupost usput , reko ajd i to da pročitam ...
Uglavnom , Brus Jenner ( olimpijac nekad) postao žena ( operacije , hormoni etc)...
Ajd msm hebeš to , ali kaže ne privlače ga muškarci , nego baš naprotiv žene ...sad tu ne kapiram koja je onda potreba da se transformiše u ženu , šta , da bi nosio haljinu msm :confused:
http://www.svet.rs/strani-svet/jet-...zener-se-zeni-najboljom-drugaricom-bivse-zene

Verujem da ovde ima neko kome je to jasno , ali meni nije , msm ispadne da čovek zbog trivijalnih stvari menja pol ( oblačenje , šminka itd) ...jedino mi je logično da je gej a nema herca da prizna.
Kako god , ovo mi deluje kao ono ludi zapad pa šta pamatno i očekivati :think:

Jel vama tu išta jasno ?:lol:

- - - - - - - - - -

Nek neko promeni naslov :lol:

Trebalo je da stoji hoće da bude žensko a ne privlače ga muškarci već žene

Sve mi je jasno, bar na nivou da ljudi nisu po sablonu radjeni i da svako moze da bude sta hoce dok god ne ugrozava nikoga.
 
Sve mi je jasno, bar na nivou da ljudi nisu po sablonu radjeni i da svako moze da bude sta hoce dok god ne ugrozava nikoga.

Ma dobro to , to nije problem ...Moje pitanje je zašto neko hoće da bude žena ako krucijana stvar koja čini svaku ženu ( potreba za musškarcem , i obrnuto ) u njegovom slučaju nije prisutna ...Koji jači razlog ima od toga ..to ja nekapiram .
 
Mesas lezbejstvo, transeksualnost i transvestitost. Posmovi su dosta razgraniceni.

Ne mešam ...ali koliko tranvestita želi da promeni po ? Mnogo
Koliko lezbejki ? Mnogo
Razlozi za tako nešto kod ovog čoveka meni nisu jasni ...ne tangira me ni malo , niti mi smeta ...samo nije mi logično , eto .
On može u najboljem slučaju da bude drugarica sa nekom ženom sada , ne znam kako se to uklapa u njegov profil koji kaže da baš voli žene itd...
 
Kakav komentar sa moje strane ? Smatram da nisam dao nikakav ružan komentar , baš naprotiv ...neka radi svako ono što ga čini srećnim .
Samo mi nje jasno ta relacija ...kao što i sama navodiš to je redak primer i pitanje je koliko je i taj mali postotak isrken .
Moj drugi deo posta je bio namenjen električnoj :)

A šta je to što ženu čini ženom - pa ne bih rekla da je potreba za muškarcem krucijalna stvar koja određuje jednu ženu. Prvenstveno je dređuje celokupno njeno žensko biće.

Missim, interesantna je ta pojava kod pojedinih muškaraca da sebe proglase za krucijalnu stvar ženskosti neke žene, kao i da lezbejke proglase za pritajene muškarce, jer božemoj, nemoguće je da jedna prava žena ne žudi za muškarcem :eek: :lol:
 
Ne mešam ...ali koliko tranvestita želi da promeni po ? Mnogo
Koliko lezbejki ? Mnogo
Razlozi za tako nešto kod ovog čoveka meni nisu jasni ...ne tangira me ni malo , niti mi smeta ...samo nije mi logično , eto .
On može u najboljem slučaju da bude drugarica sa nekom ženom sada , ne znam kako se to uklapa u njegov profil koji kaže da baš voli žene itd...

Nijedan ni transvestit ni lezbejka. Ukoliko zele onda su transrodni. Definicije sluze upravo za definisanje. Kako se neko izjasnjava je vec druga stvar i zavisi od okolnosti.
 
Moj drugi deo posta je bio namenjen električnoj :)

A šta je to što ženu čini ženom - pa ne bih rekla da je potreba za muškarcem krucijalna stvar koja određuje jednu ženu. Prvenstveno je dređuje celokupno njeno žensko biće.

Missim, interesantna je ta pojava kod pojedinih muškaraca da sebe proglase za krucijalnu stvar ženskosti neke žene, kao i da lezbejke proglase za pritajene muškarce, jer božemoj, nemoguće je da jedna prava žena ne žudi za muškarcem :eek: :lol:

Nisam rekao da je to jedina stvar , ali zar nije na vrhu piramide ?
Hoćeš da staviš to u istu ravan ne znam , sa oblačenjem recimo :lol:
 
Moj drugi deo posta je bio namenjen električnoj :)

A šta je to što ženu čini ženom - pa ne bih rekla da je potreba za muškarcem krucijalna stvar koja određuje jednu ženu. Prvenstveno je dređuje celokupno njeno žensko biće.

Missim, interesantna je ta pojava kod pojedinih muškaraca da sebe proglase za krucijalnu stvar ženskosti neke žene, kao i da lezbejke proglase za pritajene muškarce, jer božemoj, nemoguće je da jedna prava žena ne žudi za muškarcem :eek: :lol:

imalo bi smisla da se razumes u lezbejke, kod njih uvek ima jedna koja izigrava muskarca, mozes protiv sebe citaj lazes sebe al ne protiv prirode
 
Nisam rekao da je to jedina stvar , ali zar nije na vrhu piramide ?
Hoćeš da staviš to u istu ravan ne znam , sa oblačenjem recimo :lol:

Msm da je smesno i porediti kad postoje ljudi koji vole isti pol. Oblacenje ce cak posluziti kao egzatnija odrednica od seksualnosti, jer pokazuje kako covek vidi ili zeli da vidi sebe. Za razl od urodjene seksualnosti ili pola .
 

Back
Top