Skandal: Baletska predstava prekinuta, lekari otišli na ćevape

http://www.krstarica.com/vesti/skandal-baletska-predstava-prekinuta-lekari-otisli-na-cevape/

Srbijo, zemljo...
Da je scenario nekog filma, parodije koja ismejava "džet set" srpskog društva, pa i 'ajd...
:sad2:
Bacanje para, bahatost, glupiranje, nepoštovanje i nikom ništa.
Hahaha?

Ma i to sa pozorisnim predstavama je preterivanje. Ja ne znam ima li jos neki narod koji toliko pozorisnih predstava ima.
Evo meni, malo malo pa dodju da prodaju te ulaznice za pozoriste. Od gluposti ljudi napravise biznis.
 
Kakve veze imaju balet i fuckin Žizela sa neonatalogijom ? Još se za to izdajaju sredstva iz budžeta, a zdravstvo na nivou Liberije .

Ово је поента свега.

Такође, свако ко је био у прилици да проведе мало времена са "кремом српске медицине" је свестан да су махом, у неких добрих 80% случајева, у питању деца којекаквих Сека са Козарице и сличне "црвене буржоазије" ретардиране, који код куће свакако нису могли да науче љубав према операма, балетима или финим манирима.

Но, и да нам је сваки лекар као некакав Бон Тон Мајстор, то не мења чињеницу да је букирање балета из буџета у времену када се у Тиршовој једе бајата салама и више него, просто, погрешно.
 
Ovaj komentar objasnio:

"normalno da ce gomila umornih ljudi koji rintaju po ceo dan da ode da jedu zajedno i uzivaju u prijatnim konverzacijama nego da sede i cute i prave se da uzivaju u baletu a koji je uglavnom najvise zamiljiv ljudima koji se bave istim..."

To što je čovek akademski građanin ne čini ga imunim na kafanu niti ga obavezuje da voli balet :cool:
 
Poslednja izmena:
Ovaj komentar objasnio:

"normalno da ce gomila umornih ljudi koji rintaju po ceo dan da ode da jedu zajedno i uzivaju u prijatnim konverzacijama nego da sede i cute i prave se da uzivaju u baletu a koji je uglavnom najvise zamiljiv ljudima koji se bave istim..."

To što je čovek akademski građanin ne čini ga imunim na kafanu niti ga obavezuje da voli balet :cool:

Svičuješ...
Prostakluk kojim su ponizili svoje zvanje i rad umetnika nema opravdanja. Bili su gladni? Ne vole operu, balet? Nije bitno - kontroliši se i trpi!
To ti je kao kada Nole psuje i napušava publiku - nema opravdanja. Nervozan, besan, nepravda? NEMA OPRAVDANJA, RUUUUŽNOOOO!!!
Blato.
 

Back
Top