BAHATO Prepotentni Amerikanac maltretira srpsku policiju

Milan Djurkovic CG

Domaćin
Banovan
Poruka
3.577
Ispalio se amer kao mladi majmun...još ubeđen čovek da je dokumentovao slučaj korupcije :lol:

P.S. ali brate mili da ne znaju zajedno tri reči engleskog a patroliraju na autoputu koji km od granice...kadrovska omaška

jel policija u sad zna srpski?znaju *****...nego cim nesto, pripucaju!
da si rekao da ne znaju madjarski, rumunski, bugarski, rvatski, bosanski, makedonski, siptarski ili crnogorski pa i da razume covek...:lol:
 
jel policija u sad zna srpski?znaju *****...nego cim nesto, pripucaju!
da si rekao da ne znaju madjarski, rumunski, bugarski, rvatski, bosanski, makedonski, siptarski ili crnogorski pa i da razume covek...:lol:

Al ti je logika u p... .sviđalo se nekome ili ne engleski je univerzalan jezik na kojem se ljudi svuda sporazumevaju pa ako pošalješ patrolu na međunarodni auto-put za očekivati je da će im isti zatrebati pre ili kasnije.
Nije samo stvar u pisanju kazni,možda sutra zatreba hitna medicinska pomoć ili neko želi da prijavi krivično delo u toku,to može biti razlika između života i smrti. Gde god da su me zaustavljali bilo da sam ja vozio ili bio u busu,na autoputevima od Grčke,preko Mađarske,Češke,Nemačke,Austrije čak i Italije( koji su alergični na sve što nije italijanski) svuda se komunikacija obavljala na nekom osnovnom engleskom,često tarzan nivo znanja ...ali nije bilo: "G-d-e ž-i-v-i-š?" Ko u Đekni jbt..:D
 
Poslednja izmena:
ових дана хит на порталима је видео који је снимио амерички држављанин кога је зауставила српска полиција. наслов каже да је српски полицајац покушао да узме што већи мито, иако је то очигледна лаж. па докле бре више овакво иживљавање на србима? :evil:

 

Back
Top