Otkaz

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Radite na istom mestu. Mozda u istoj kancelariji i u vezi ste sa kolegom/inicom s posla. Dolazi do raskida. On kaze da ce da da otkaz. Vi mu kazete da ne daje. Da li biste vi dali otkaz zbog te druge osobe?

Iskreno receno, ja bih rekla da ne daje otkaz, ali bih ja dala otkaz.
 
Najpre, radi li se o paralelnoj vezi ili o vezi koju nema potrebe skrivat.
Ako je paralelna veza bez obzira sta ucinili doci ce dan pa ce se oboje kajat zasto nisu mnogo ranije napustili posao. A mozda im bude kasno ako neko ne bude mogao prihvatit saznanje.

U suprotnom zasto napustat posao koji odgovara.
 
Najpre, radi li se o paralelnoj vezi ili o vezi koju nema potrebe skrivat.
Ako je paralelna veza bez obzira sta ucinili doci ce dan pa ce se oboje kajat zasto nisu mnogo ranije napustili posao. A mozda im bude kasno ako neko ne bude mogao prihvatit saznanje.

U suprotnom zasto napustat posao koji odgovara.

Normalna veza. Niko se ne skriva.
 
Radite na istom mestu. Mozda u istoj kancelariji i u vezi ste sa kolegom/inicom s posla. Dolazi do raskida. On kaze da ce da da otkaz. Vi mu kazete da ne daje. Da li biste vi dali otkaz zbog te druge osobe?

Iskreno receno, ja bih rekla da ne daje otkaz, ali bih ja dala otkaz.


Ja bi da oboje daju otkaz i zaposle se u drugoj istoj firmi.

- - - - - - - - - -

kakva si ti dusa od coveka


A sta mislis kakvu tek picu onda ima?
 
Mislim da je izuzetno glupo uopste stupati u vezu sa nekim ko je u istom kolektivu. Bio je takav slucaj na mom radnom mestu, cak su se i vencali. Posle prvih meseci mracne srece, poceli su da se svadjaju ko ludi. Naravno, svadju nisu ostavljali kod kuce, tako da smo svi mi ostali morali ni krivi ni duzni da trpimo ogromnu kolicinu negativne energije, da ne pricam o tome sto su tako nadrndani znali i da se bacaju na druge koji nikakvih dodirnih tacaka sa njima nemaju (sem tog radnog mesta).
 
Mislim da je izuzetno glupo uopste stupati u vezu sa nekim ko je u istom kolektivu. Bio je takav slucaj na mom radnom mestu, cak su se i vencali. Posle prvih meseci mracne srece, poceli su da se svadjaju ko ludi. Naravno, svadju nisu ostavljali kod kuce, tako da smo svi mi ostali morali ni krivi ni duzni da trpimo ogromnu kolicinu negativne energije, da ne pricam o tome sto su tako nadrndani znali i da se bacaju na druge koji nikakvih dodirnih tacaka sa njima nemaju (sem tog radnog mesta).

Glupo jeste, ali ljudi stupaju u te veze. To sto njih dvoje nemaju svoj zivot, nego im je poao jedina stvar u zivotu, to je nesto sasvim drugo. Ja ne radim u nekoj kancelariji u cetiri zida, ali sam prosto razmisljala, jer sam sada u situaciji slicnog izbora, da li da se odselim ja od posla decka, koji mi se svidja ili da on da otkaz. Ipak, srocila sam ovu temu ovako.
 

Back
Top