Odevna kombinacija sa leptir masnom .
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Odevna kombinacija sa leptir masnom .

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Odevna kombinacija sa leptir masnom .

Izvinjavam se ali ne razumem se bas u slaganej odevnih premdeta pa bih vas pitao da li je ok da obucem belu kosulju sa plavom leptir masnom i dole plave pantalone sa tamno plavim patikama ? Ide li to ? (znaci bez sakoa samo kosulja bela )
    Poslednji put ažurirao/la KENTO : 03.06.2015. u 18:54

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    411

Podrazumevano Re: Odevna kombinacija sa leptir masnom .

te masne su totalno pederske. Bolje da si uzeo crvenu ako vec volis da izgledas kao pripadnik LGBT zajednice.

Bez masne bi mogao da prodjes.

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma ne pitam da li je lepo ili ne nego ide li to ovako moze li . I zasto su gej , bas cool izgledaju .

Zainteresovan član Letizia (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    23

Zašto si promenio boju mašne? Mene je baš oduševila ideja bela košulja-bela mašna. Sa tamnijom mašnom, a bez sakoa ili smokinga rizikuješ da te zamene za konobara, a to sigurno ne želiš. Ako je u pitanju maturska sve prolazi, ali pod uslovom da se nosi ležerno. Tako ćeš imati veće šanse da je na kraju večeri neko i odveže

E, da ..mašna na lastiš- ne, nikako što bi rekla Ruška. Isključivo prava mašna na vezivanje i vodi računa da je širina mašne približna širini kragne na košulji. Nešto ovako ..

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Letizia Pogledaj poruku
    Zašto si promenio boju mašne? Mene je baš oduševila ideja bela košulja-bela mašna. Sa tamnijom mašnom, a bez sakoa ili smokinga rizikuješ da te zamene za konobara, a to sigurno ne želiš. Ako je u pitanju maturska sve prolazi, ali pod uslovom da se nosi ležerno. Tako ćeš imati veće šanse da je na kraju večeri neko i odveže

E, da ..mašna na lastiš- ne, nikako što bi rekla Ruška. Isključivo prava mašna na vezivanje i vodi računa da je širina mašne približna širini kragne na košulji. Nešto ovako ..

Hvala brate to sma pogresio za belu masnu , mada sad je kasno da menjam jbg al steta sto se ranije nisam setio . Hvala ti i naravno da necu nositi na lastis vec pravu masnu . Mada mislim da ce i ova kombinacij biti pristojna i ako ce masna biti plava a ne bela

- - - - - - - - - -

E da i vazno pitanje da li da upasujem kosulju u pantalone ili ne . Meni se licno svidja kada nije upasana

Zainteresovan član Letizia (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    23

Citat Original postavio KENTO Pogledaj poruku
    Hvala brate to sma pogresio za belu masnu , mada sad je kasno da menjam jbg al steta sto se ranije nisam setio . Hvala ti i naravno da necu nositi na lastis vec pravu masnu . Mada mislim da ce i ova kombinacij biti pristojna i ako ce masna biti plava a ne bela

- - - - - - - - - -

E da i vazno pitanje da li da upasujem kosulju u pantalone ili ne . Meni se licno svidja kada nije upasana
    Možda je već prošla maturska .. Šta god da si obukao već posle pet minuta nije bitno

E da, pozz brateee

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •