Leto 2015

Gde ćete?

  • letovaću negde u srbiji

  • grčka

  • turska

  • hrvatska

  • crna gora

  • bugarska

  • negde drugde u evropi

  • izvan evrope

  • ostajem kod kuće

  • ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako se na letovanju mogu poneti samo zelje,onda ce ovaj narod negde ici na letovanje.Sa ovako bednim platama (i jos vise onih,bez plate),anketa deluje
deplasirano.Pitati nekoga danas,gde ides na letovanje ??? Zaista spada u bezobrazna pitanja.Danas na letovanje,mogu ici jedino,politicari,kriminalci ili oni,
koji se bave trgovinom na crno.Posten covek (pod uslovom da ima platu),sa tim parama,tesko moze sebi da priusti,i izlet na ovu nasu Avalu planinu,na domak grada.

Pitati nekog penzionera,koji najcesce izdrzava i svoju nezaposlenu decu,gde ce letovati ??? Pa to bi bio vrhunac drskosti i bezobrazluka.
 
Ako se na letovanju mogu poneti samo zelje,onda ce ovaj narod negde ici na letovanje.Sa ovako bednim platama (i jos vise onih,bez plate),anketa deluje
deplasirano.Pitati nekoga danas,gde ides na letovanje ??? Zaista spada u bezobrazna pitanja.Danas na letovanje,mogu ici jedino,politicari,kriminalci ili oni,
koji se bave trgovinom na crno.Posten covek (pod uslovom da ima platu),sa tim parama,tesko moze sebi da priusti,i izlet na ovu nasu Avalu planinu,na domak grada.

Pitati nekog penzionera,koji najcesce izdrzava i svoju nezaposlenu decu,gde ce letovati ??? Pa to bi bio vrhunac drskosti i bezobrazluka.

Ovakve teme mogu da uvrede jedino ako ih doživiš kao neko odmeravanje financijskih i klasnih "snaga".
Lično, čak i kad imam u planu nešto, uglavnom ne volim to unapred da delim sa širokim narodnim masama..koga boli ***** gde ću i s kim ću..eventualno mogu nakon putovanja da ispričam neki utisak, bacim fotku itd.
 
Ako se na letovanju mogu poneti samo zelje,onda ce ovaj narod negde ici na letovanje.Sa ovako bednim platama (i jos vise onih,bez plate),anketa deluje
deplasirano.Pitati nekoga danas,gde ides na letovanje ??? Zaista spada u bezobrazna pitanja.Danas na letovanje,mogu ici jedino,politicari,kriminalci ili oni,
koji se bave trgovinom na crno.Posten covek (pod uslovom da ima platu),sa tim parama,tesko moze sebi da priusti,i izlet na ovu nasu Avalu planinu,na domak grada.

Pitati nekog penzionera,koji najcesce izdrzava i svoju nezaposlenu decu,gde ce letovati ??? Pa to bi bio vrhunac drskosti i bezobrazluka.

Pa ne bih se složila s tobom, pogledaj u Turističkim agencijam i videćeš da su aranžmani rasprodati.. pa nisu sve političari i kriminalci pokupovali to a i zna se gde takvi letuju...neće sigurno uzeti apartman u nekoj vili ...nego će hotel s bazenom i all inclusive
 
da, ali koju?
ako znaš neku dobru blatnu banju, reci...

Čuš da ide u blatnu banju!!!!!!!!!!
Dođi kod mene u čistu Moraču da te podiknem gore na Platije odakle se vidi cio Balkan.
Gore je takav mir i tišina, samo ponekad zasmeta kakav avion.
Dobićeš osedlanog dorata kome ne treba benzin - ide bolje od kawasakija po ovim vrletima.
 
Ako se na letovanju mogu poneti samo zelje,onda ce ovaj narod negde ici na letovanje.Sa ovako bednim platama (i jos vise onih,bez plate),anketa deluje
deplasirano.Pitati nekoga danas,gde ides na letovanje ??? Zaista spada u bezobrazna pitanja.Danas na letovanje,mogu ici jedino,politicari,kriminalci ili oni,
koji se bave trgovinom na crno.Posten covek (pod uslovom da ima platu),sa tim parama,tesko moze sebi da priusti,i izlet na ovu nasu Avalu planinu,na domak grada.

Pitati nekog penzionera,koji najcesce izdrzava i svoju nezaposlenu decu,gde ce letovati ??? Pa to bi bio vrhunac drskosti i bezobrazluka.

Niti sam političar,ni kriminalac,niti radim na crno...jednostavno radim.
Nije to nikakav luxuz uplatiti apartman u grčkoj,sipati benzin i spucati 15 dana na Halkidikiju uz giros i mythos za ishranu. Očigledno ako ne možeš naći aranžman ni za predsezonu ni za špic da ljudi imaju dovoljno za ta sitna ali baš sitna zadovoljstva. Neko nema ok, ali zašto nazvati kriminalcima sve ostale bez ikakvog suda i uvida u situaciju.

Šta ti treba ovo proserevanje? Iskreno koji je cilj ovako glupog posta? Da se neko oseti krivim što radi ili ne pretura po kontejneru?

Misliiim....proleteri svih zemalja...:roll:
 
Mek, ta neka mrna, zavučena i tiha mesta na moru ili spadaju u onaj luksuzniji aranžman ili ti je do njih potrebno dva dana plovidbe brodicom plus tri dana jahanja na magarcu.
Znam za par takvih mesta na hr. primorju ali ne bih da ih reklamiram, daleko im lepa kuća.
 
Mek, ta neka mrna, zavučena i tiha mesta na moru ili spadaju u onaj luksuzniji aranžman ili ti je do njih potrebno dva dana plovidbe brodicom plus tri dana jahanja na magarcu.
Znam za par takvih mesta na hr. primorju ali ne bih da ih reklamiram, daleko im lepa kuća.

Gde god da ode ima načina da se osami,samo treba auto da se malo izađe iz tih spavaonica i menzi što većina tih grčkih seoceta gde se nude aranžmani i jeste.

- - - - - - - - - -

:zaljubljena:

Bili smo prošle godine, Španija je fenomenalna, ali fenomenalna. :heart:

:ok:
Bio sam i pre ali više city break varijanta,sada ću malo i da se ispružim na plaži :)
 
Ne idem nigde, slobodno vreme ce da se potrosi na meditacije, eventualno odlazak na bazen.

Zrtvovanje dva dana od odmora na klackanje u putu u druge zemlje nema govora. Aerodorom jos gore, pretresaju ljude kao kriminalce, bacaju torbe kao da se prevozi stoka.
 
Kakvi su vam planovi za ovo leto? Idete li na letovanje?
Predložite neku mirnu destinaciju do 500e. Dakle, ne ono gde su neke lude žurke pored plaže sa gomilom mladih kretena.

za leto da proputujes barem 5 zemalja i kresnes isto toliko cava ,to ti je zadatak , bre ljudi krenu biciklom i 100e na more i provedu se.
 
Sredjujem vikendicu i prosirujem vinograd ,vinski podrum zavrsavam to ce da mi bude destinacija a gologuzija koja da poslednju paru da bi dupe umochila u slanoj vodi a posle kmeci i zali se da je bez kesha neka stavi prst na celo i razmisli sta joj sleduje u narednom periodu.
 
Sredjujem vikendicu i prosirujem vinograd ,vinski podrum zavrsavam to ce da mi bude destinacija a gologuzija koja da poslednju paru da bi dupe umochila u slanoj vodi a posle kmeci i zali se da je bez kesha neka stavi prst na celo i razmisli sta joj sleduje u narednom periodu.

Opa, znaci ozbiljno si resio da ulozis kesh u vino?
 

Back
Top