Još ovu temu i netju više

Obećavam :lol:

Jeli vi drage Žemske imate osjećaj da ste nekad mnogo lepe pa vam naidje isto tako da skora ništa ružnije niste videli u ogledalu

Šta je to ?

I jel muškarci takodje pate od tog sindroma ?

Jel to do hormona ?
pa, dabome
danas sam mnogo lepa
juce sam bila mnogo ruzna
kod mene je to do eksanja
kad sam dobro i friski pohebana, onda sam i lepa
ili za one romanticne dusice, da kazem da sma najlepsa kad sam zaljubljena
moz i tako
 
Obećavam :lol:

Jeli vi drage Žemske imate osjećaj da ste nekad mnogo lepe pa vam naidje isto tako da skora ništa ružnije niste videli u ogledalu

Šta je to ?

I jel muškarci takodje pate od tog sindroma ?

Jel to do hormona ?

Mnogo lepa nisam nikada. Ali ima dana kada sam sebi podnosljiva i ok a i onih kada mrzim ogledalo.
I subjektivni osecaj mi je najvazniji, ne moze mi to promeniti kompliment sa strane.
A sve je to do psihe i (ne)raspolozenja. Jos ako stanem na vagu i vidim 300 gr vise nego juce- propao mi dan.

Eto, nisi jedina :)
 
O da; pre neki dan sam bila ružna, i to ne ono obično ružna, već baš baš ružna :ružan smajli:
I obično u paketu sa tim ide i da me niko ne voli i da mi niko ne daje pažnje koliko bih htela i da, kada neko nešto i kaže, kaže to sa nekim posebnim hladnijim podtonom koji registrujem i koji mi se ne sviđa. Uglavnom, pičkaimmaterina tih dana, svima!

Danas sam lepa i blistava :ogledalo:. Priznajem da se ponekad pitam kako je to moguće, ali se tešim da niko nije lep i pametan svih 7 dana u nedelji, iliti svih 30 (da ne kažemo 28) dana u mesecu.
 
Obećavam :lol:

Jeli vi drage Žemske imate osjećaj da ste nekad mnogo lepe pa vam naidje isto tako da skora ništa ružnije niste videli u ogledalu

Šta je to ?

I jel muškarci takodje pate od tog sindroma ?

Jel to do hormona ?

Ima dana kada se osećam loše pa se onda to reflektuje i na izgled.....ali u poslednje vreme sam nekako baš baš zadovoljna sobom pa mi se čini da blistam
i u ogledalu:malav:
 

Back
Top