Proslost

sokvisnja

Iskusan
Poruka
5.885
Bas smo nesto vodili razgovor u drustvu po pitanju interesovanja za zivote bivsih, gde su, kako su, sta rade. Naravno, podrazumeva se da su to bili ljudi koje ste mnogo voleli, sa kojima ste mnogo podelili i koji su u nekom trenutku bili jako bitni. Ne tamo neka sema ili veza u kojoj i nije bilo puno ljubavi.

Neki ljudi su stava da ih apsolutno nista ne interesuje, ni gde su, ni sta rade, ni da li su zivi. Dok druga smatra da je prirodno da ce te uvek interesovati kako je ta osoba.

Kojoj grupi vi pripadate i zasto?
 
ima gi razni jbg. zavisi kakav je covek bio.
neke smatram prijateljima, i bilo bi mi najnormalnije da me potraze kad god, i da ja njih potrazim..
neke ni na ulici ne zelim da sretnem
 
Zavisi. Sa jednim sam dobra i dalje, cujemo se i vidimo ponekad. Sa jednim sam u Ok odnosima, ne srecemo se, ne cujemo, ne znam sta je s njim, al kad odem u Srbiju bas cu ga nazvati. Jednom svesrdno zelim sve najgore u zivotu. Tj. dvojici.
 
Знам и где је и с ким је и колики му је син али ме не интересује. То као да је било пре хиљаду година.
Ионако је преко океана.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ah, spram mog skromnog ljubavnog života i te dve veze koje sam imala pre nego što upoznah mog gospodara muža moram reći da mi je statistika podeljena, za jednog mi je drago da je dobro i da je ok i volim što je tako a drugom nek je daleko lepa kuća, što dalje od mene :))))
 
Bas smo nesto vodili razgovor u drustvu po pitanju interesovanja za zivote bivsih, gde su, kako su, sta rade. Naravno, podrazumeva se da su to bili ljudi koje ste mnogo voleli, sa kojima ste mnogo podelili i koji su u nekom trenutku bili jako bitni. Ne tamo neka sema ili veza u kojoj i nije bilo puno ljubavi.

Neki ljudi su stava da ih apsolutno nista ne interesuje, ni gde su, ni sta rade, ni da li su zivi. Dok druga smatra da je prirodno da ce te uvek interesovati kako je ta osoba.

Kojoj grupi vi pripadate i zasto?

...hm...kada sam bila mladja volela sam da se druzim sa bivsim momcima, to mi je negde bio prelazni period jer se inace jako vezujem za ljude pa kao nismo zajedno ali tu je.

...sada sam se potpuno promenila, nemam snage vise i ne pronalazim interesovanje u sebi za njih...samo sam sa jednim momkom, najvecom i najvaznijom vezom i stalnim vracanjem, dobrim, u dusu dobrim poznavanjem i prepoznavanjem, u stalnom kontaktu...on je moje drugo ja, oslonac, pomoc, bliskost, i za svadju i za provod i za plakanje...i to traje 12 godina, iju, zapravo 13.
...za ostale vazne veze znam u nacelu...dok se za nebitne ne setim ni da pitam...
 
nista mi ne fali ako cujem o njima, a svakoj zelim sve najlepse
samo se ja ne raspitujem a cesto cujem uvek sretnes nekog ko zna bivsu ili koju je skoro sreo pa ti spomene tako neke detalje
 
Bas smo nesto vodili razgovor u drustvu po pitanju interesovanja za zivote bivsih, gde su, kako su, sta rade. Naravno, podrazumeva se da su to bili ljudi koje ste mnogo voleli, sa kojima ste mnogo podelili i koji su u nekom trenutku bili jako bitni. Ne tamo neka sema ili veza u kojoj i nije bilo puno ljubavi.

Neki ljudi su stava da ih apsolutno nista ne interesuje, ni gde su, ni sta rade, ni da li su zivi. Dok druga smatra da je prirodno da ce te uvek interesovati kako je ta osoba.

Kojoj grupi vi pripadate i zasto?

ovoj sto ih ne interesuje
mislim, sto bi me interesovalo kad prema njima ne osecam apsolutno nista
mene kad prodje, proslo je i nema tu vise interesovanja za tu osobu sta i kako....
 
prva duga veza i dalje zivi u mom kraju, znam da je ozenjen i ima sina i jako mi je drago zbog toga. ne srecemo se cesto, zapravo jako je retko, ali se uvek izljubimo i smaramo jedan drugog pricom o deci.
za osatle koji su mi ista znacili niti pitam, niti me zanima.ako cujem neki info, registrovacu i to je to.nemam interes da znam detalje, ali ne bezim od toga da ih cujem ako mi ih neko plasira.skoro svi su mi u lepoj uspomeni i u korektnim smo, iako neposotjecim odnosima :) i u mojoj glavi su na nivou poznanika iz nekog davno proslog vremena.
ne mogu cak ni da kazem da sam srecna zbog njih ili sta vec.ne razmisljam o njima, neka ih neka pavaju tamo gde smo se razisli.
 
Za ovog jednog me bas briga, kao i za ovog drugog, a sa ovim jednim sam i dalje u dobrim odnosima i znam sta mu se desava u zivotu. Sa njim i kada bih nekim slucajem prekinula kontakt, pitala bih se sta je sa njim. Ok je covek.
 
Naravno da jeste.

I ja slicno razmisljam i malo mi je cudno to odsustvo interesovanja. Ok, razumem kada postoji jak razlog, mnogo losih stvari, neka patologija, nasilnistvo, alkohol, droga. Ali ovako...kako je moguce da te apslutno nista ne interesuje a neko ti je bilo nekada toliko bitan?

a sto bi me interesovalo...ne razumem :confused:

mene stvarno ne interesuje nista specijalno o njima..ako cujem cula sam, ok..ali me ne dotice, niti ima nekih emocija
 
Naravno da jeste.

I ja slicno razmisljam i malo mi je cudno to odsustvo interesovanja. Ok, razumem kada postoji jak razlog, mnogo losih stvari, neka patologija, nasilnistvo, alkohol, droga. Ali ovako...kako je moguce da te apslutno nista ne interesuje a neko ti je bilo nekada toliko bitan?

foliraju se sta drugo ocekujes
 
Naravno da jeste.

I ja slicno razmisljam i malo mi je cudno to odsustvo interesovanja. Ok, razumem kada postoji jak razlog, mnogo losih stvari, neka patologija, nasilnistvo, alkohol, droga. Ali ovako...kako je moguce da te apslutno nista ne interesuje a neko ti je bilo nekada toliko bitan?

Da ovo vidi moja najbolja drugarica, odgvor bi bio totalno suprotan mom jer ona voli da cacka na fb po profilima ljudi i da gleda sta ko radi. Ja to ne volim. Bivsi nisu bez razloga bivsi. Taj period mog zivota je jednostavno zavrsen i sta me briga sta on radi.
 
Bas smo nesto vodili razgovor u drustvu po pitanju interesovanja za zivote bivsih, gde su, kako su, sta rade. Naravno, podrazumeva se da su to bili ljudi koje ste mnogo voleli, sa kojima ste mnogo podelili i koji su u nekom trenutku bili jako bitni. Ne tamo neka sema ili veza u kojoj i nije bilo puno ljubavi.

Neki ljudi su stava da ih apsolutno nista ne interesuje, ni gde su, ni sta rade, ni da li su zivi. Dok druga smatra da je prirodno da ce te uvek interesovati kako je ta osoba.

Kojoj grupi vi pripadate i zasto?

ko josh s tim da se bakce?
ne kapiram , ali zaista ne .
 

Back
Top