Stednja u ruskoj banci u Srbiji
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Stednja u ruskoj banci u Srbiji

Obećava
    Učlanjen
    08.02.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    16

Podrazumevano Stednja u ruskoj banci u Srbiji

Da li je sigurno orociti novac u Sberbank, obzirom na nestabilnost u ruskom regionu? Znam da je ovo stara i velika banka, ali me zanimaju vasa misljenja.

Hvala

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Re: Stednja u ruskoj banci u Srbiji

Sve banke su prevaranti dakle lovu u slamaricu i kraj price.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Slično ovoj temi podržavam predhodnog člana, zaraditi neċeš to je činjenica ma koliko god privlaċe građane sa glupim reklamama
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/729245-Bankarske-prevare-gradjana

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio kicha1 Pogledaj poruku
    Da li je sigurno orociti novac u Sberbank, obzirom na nestabilnost u ruskom regionu? Znam da je ovo stara i velika banka, ali me zanimaju vasa misljenja.

Hvala
    Radio sam nekada sa starijim Hrvatom i njegovo iskustvo je:Bio je kalfa pre rata pa je stavio novac u banku u tadašnjoj Jugoslaviji.Došo Pavelić i propalo.Stavljao u novoj državi Pavelićevoj dođe Tito on ponovo izgubi i kaže nedam više ni u CH banku akamoli u Jugoslovenskoj
    već potrošim sam.Ja sam takođe štedeo u Jugoslaviji dođoše Dosmanlije i pokupiše.Sada savetujem decu "pare ne u banku".

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1947

Citat Original postavio franak Pogledaj poruku
    Radio sam nekada sa starijim Hrvatom i njegovo iskustvo je:Bio je kalfa pre rata pa je stavio novac u banku u tadašnjoj Jugoslaviji.Došo Pavelić i propalo.Stavljao u novoj državi Pavelićevoj dođe Tito on ponovo izgubi i kaže nedam više ni u CH banku akamoli u Jugoslovenskoj
    već potrošim sam.Ja sam takođe štedeo u Jugoslaviji dođoše Dosmanlije i pokupiše.Sada savetujem decu "pare ne u banku".
    Ajd ne bandrljaj ovde da je Tito sve izgubio jer ako nešto neznaš nemoj pisati.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kicha1 Pogledaj poruku

Hvala
    Jeste, zato što Agencija garantuje za depozite.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio perafitilj Pogledaj poruku
    Ajd ne bandrljaj ovde da je Tito sve izgubio jer ako nešto neznaš nemoj pisati.
    Neka forumaši procene šta je tačno.Jugoslavija do drugog svetskog rata imala je 20 i 50 dinara i to srebni.Sa strane je pisalo Kraljevina Jugoslavija ne sećam se više.U Hrvatskoj za vreme Pavelića bile su takozvane kune.Kada je došo Tito ukinut je novac i od Kralja i od Pavelića srebrni novac je pretopljen
    to tvrdim i garantujem.Posle Tita novac stranih radnika je bio blokiran tako da su ljudi ponovo izgubili.Imaš li možda neku drugu informaciju?

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1947

Neka forumaši procene šta je tačno.Jugoslavija do drugog svetskog rata imala je 20 i 50 dinara i to srebni.Sa strane je pisalo Kraljevina Jugoslavija ne sećam se više.U Hrvatskoj za vreme Pavelića bile su takozvane kune.Kada je došo Tito ukinut je novac i od Kralja i od Pavelića srebrni novac je pretopljen
    to tvrdim i garantujem.Posle Tita novac stranih radnika je bio blokiran tako da su ljudi ponovo izgubili.Imaš li možda neku drugu informaciju?
    To što prićaš nije tačno.Ljudi su izgubili novac posle Miloševića.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio perafitilj Pogledaj poruku
    To što prićaš nije tačno.Ljudi su izgubili novac posle Miloševića.
    Znači ostalo je tačno novac je propao kako onima za vreme kralja kao i za vreme Pavelića.Takozvana "stara devizna štednja" je posle Miloševića od strane dosmanlija ili demokrata svečano ozakonila pljačku.Tako smo dobili mnogo uspešnih "biznismena"koji ndo tada nisu imali ni gaće na sebi,a ljudi koji su decenijama radili u inostranstvu i sve što su zaradili to je "staro i ne važi" Posle bombardovanja ovdi su ljudi skupljali pomoć za izgradnju dosmanlije su i to uništile čini mi se oko 12 milijona franaka.Dugo su se klubovi raspravraljali i
    dokazivali da je to pomoć za obnovu.(nije mi poznato kako se završilo) Zato i kažem nikada pare tamo jer je veliki rizik.To je iskustvo neko ima sreću neko nema.Pozdrav

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Znači ostalo je tačno novac je propao kako onima za vreme kralja kao i za vreme Pavelića.Takozvana "stara devizna štednja" je posle Miloševića od strane dosmanlija ili demokrata svečano ozakonila pljačku.Tako smo dobili mnogo uspešnih "biznismena"koji ndo tada nisu imali ni gaće na sebi,a ljudi koji su decenijama radili u inostranstvu i sve što su zaradili to je "staro i ne važi" Posle bombardovanja ovdi su ljudi skupljali pomoć za izgradnju dosmanlije su i to uništile čini mi se oko 12 milijona franaka.Dugo su se klubovi raspravraljali i
    dokazivali da je to pomoć za obnovu.(nije mi poznato kako se završilo) Zato i kažem nikada pare tamo jer je veliki rizik.To je iskustvo neko ima sreću neko nema.Pozdrav
    Suviše dugo sediš u Cirihu pa ne znaš šta se dešavalo u Srboslaviji.

Najpre je crveno-crni režim pokrao deviznu štednju, a onda je DOS počeo da je vraća ljudima. Baš 1. juna je počela isplata pretposlednje tranše stare devizne štednje.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku
    Suviše dugo sediš u Cirihu pa ne znaš šta se dešavalo u Srboslaviji.

Najpre je crveno-crni režim pokrao deviznu štednju, a onda je DOS počeo da je vraća ljudima. Baš 1. juna je počela isplata pretposlednje tranše stare devizne štednje.
    Tačno je da sam isuviše dugo u Cirihu.Dosmanlije su počele da vraćaju uz predhodni zakon koji su napravili kako bi zakonski opljačkali građane.Znate li možda koliko će vratiti ili su vratili? Nije neka matematika ako ste imali 100-200hiljade franaka primera radi izračunajte
    koliko će dobiti nazad posle 16 godina? Mislim franaka.Baš me interesuje da to izračunate jer vidim da se mnogi bune kod kredita u francima.Verovatno ne odgovara im i krive banku ili državu.

Slične teme

1. DISKRIMINACIJA ZENA u Srbiji i CG
    Autor Zena u forumu Žene
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 20.01.2017., 19:36
  2. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 04.01.2012., 20:49
  3. Najnovija istrazivanja u Srbiji...
    Autor Mako u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.09.2003., 09:02
  4. Odgovora: 3