Od koga biste pobegli glavom bez obzira...

ghost-protocol

Primećen član
Banovan
Poruka
869
...i zašto ?

Izaberite lice koje vas najviše plaši



psiho-test-foto-printskrin-1433266507-671889.jpg



izvor:

http://www.smedia.rs/zanimljivosti/...ra-izaberite-lice-koje-vas-najvise-plasi.html
 
2. Epileptičar

Potiskivanje - Kada govorimo o poremećajima ličnosti povezanim s bolestima mozga, oštećenja i disfunkcije kao što se događa u nekim slučajevima epilepsije, neke od dijagnostičkih značajnosti mogu da budu impulsivnost, razdražljivost, ispadi besa i agresije.
Ako ovaj krupni gospodin s okruglom glavom izaziva gađenje i strah u vama, verovatno ste rano u svom detinjstvu potisnuli neke od tih osećaja i ponašanja u svoju podsvest: impulsivnost, razdražljivost, ispade besa i agresije.

Poricanje - Verovatno ste ljubazna i mirna osoba. Bivajući krotki i prijateljski nastrojeni, pružate utisak odgovorne osobe sa samokontrolom.

Stabilni ste u svojim osećajima i lako se povezujete s ljudima, idejama i stvarima

Pa ovo i ima neke veze :think:
 
Peticu...

vidi istina

Potiskivanje - Neke osobine ličnosti histeričnih ljudi su površne i nestabilne emocije, narcisoidnost i egzibicionizam. Ako ste izabrali ovu neobičnu damu s teškim kapcima kao osobu koja vas plaši najviše od svih, možda je to zato što ste potisnuli želju da zaplenite pažnju i žeđ za odobravanjem.

Poricanje - Odajete utisak skromne osobe intenzivnog unutrašnjeg života. Međutim, u stvarnosti, naizgled mirna i sramežljiva osoba, može da poseduje neodoljivu i preteranu želju za šarmiranjem drugih. Vi studiozno brinete o svom izgledu i ponašanju. Na primer, uvek pokušavate da budete elegantni i dobro obučeni, nadopunjavajući svoju odeću dodacima koji privlače pažnju drugih.
 
4. Šizofreničar

Potiskivanje - Šizofreničarsku ličnost karakteriše intenzivna apatija, iskrivljene misli i nekompatibilne emocije. Ako se ježite od ovog ravnodušnog pogleda i poker lica, verovatno ste potisnuli osećaj ravnodušnosti prema drugima i povlačenja od stvari i događaja u ranoj fazi svog detinjstva.

Poricanje - Vi ste verovatno prilično društvena osoba. Vi verujete u druženje i komunikaciju s drugima, uživate u društvu i često izlazite. Društvenost je često varljiva i možda krije izolovanu osobu koja živi s osećajem da je uvek sama. Vaši odnosi mogu da se učine bezlični i površni, kao da im nedostaje pravih osećaja.

Duboko u sebi, vi možete da osećate da ne trebate druge i život s njima.

:think: zabrinjava me što ovo zvuči smisleno :sad2::mrgreen:
 
8.Disocijativni poremecaj identiteta

Potiskivanje - Ova vrsta ličnosti se izražava željom osobe da živi i bude prihvaćena kao član suprotnog pola. Ako vam ovaj mladić izgleda opasno i izopačeno, možda ste rano u svom detinjstvu potisnuli pitanje o svom polnom identitetu.

Poricanje - Ako je odbrambeni mehanizam poricanja obavio svoj posao, vi možete da imate tendenciju da nedvosmisleno potvrdite svoj biološki pol. U tom slučaju, vaše ponašanje, maniri i izgled naglašavaju da ste “pravi” muškarac ili prava žena. Ako ste muškarac, vrlo ste “mačo”, a ako ste žena, uvek pokušavate da izgledate seksi i da koketirate da biste privukle muškarce.

:zcepanje:
 
Definitivno od četvorke, ima taj neki mrtvo-zlobni izraz.

I od keca, podseća me na jednog forumaša, a on je ono baš bolesnik.

I ovaj pod brojem dva je neki manijak, seksualni napasnik najverovatnije, poluperverzan izraz ima.

Ovaj pod tri je glupander neki, nema brige.

Petica i šestica su ok.

Sedmica smarač, niš specijalno.

Osmica, hm... nisam sigurna al ovaj bi možda samo sebi naudio. :/
 
Definitivno od četvorke, ima taj neki mrtvo-zlobni izraz.

I od keca, podseća me na jednog forumaša, a on je ono baš bolesnik.

I ovaj pod brojem dva je neki manijak, seksualni napasnik najverovatnije, poluperverzan izraz ima.

Ovaj pod tri je glupander neki, nema brige.

Petica i šestica su ok.

Sedmica smarač, niš specijalno.

Osmica, hm... nisam sigurna al ovaj bi možda samo sebi naudio. :/
i ja sam tako odmah počela da redom procenjujem face pa mi se 1. učinio kao brat od tetke H. Himlera...onaj klinac 8. otprilike kao ovi mali Ameri što poubijaju pola škole...ove ženske mi deluju ko čuvarke u ustaškom logoru,
ali mi je neku jezu i odbojnost najvišei izazvao čovek pod brojem 2. za kojeg sam pomislila da je pedofil...ili u krajnjem slučaju manijak u stilu Pere Mitića: ))
Tek posle sam otvorila link i pročitala da se radi o projekciji i potiskivanju.
Zanimljivo.
 
i ja sam tako odmah počela da redom procenjujem face pa mi se 1. učinio kao brat od tetke H. Himlera...onaj klinac 8. otprilike kao ovi mali Ameri što poubijaju pola škole...ove ženske mi deluju ko čuvarke u ustaškom logoru,
ali mi je neku jezu i odbojnost najvišei izazvao čovek pod brojem 2. za kojeg sam pomislila da je pedofil...ili u krajnjem slučaju manijak u stilu Pere Mitića: ))
Tek posle sam otvorila link i pročitala da se radi o projekciji i potiskivanju.
Zanimljivo.

Слично размишљамо.

4. ми је одмах запела за око, и баш делује као чуварка; 2. - исто педофил.

1. ми делује као неки вребач, а 8. као млађахни амери који затуку своје на спавању.

У сваком случају сви делују болесно и слике су им као са надгробних споменика.
 
i ja sam tako odmah počela da redom procenjujem face pa mi se 1. učinio kao brat od tetke H. Himlera...onaj klinac 8. otprilike kao ovi mali Ameri što poubijaju pola škole...ove ženske mi deluju ko čuvarke u ustaškom logoru,
ali mi je neku jezu i odbojnost najvišei izazvao čovek pod brojem 2. za kojeg sam pomislila da je pedofil...ili u krajnjem slučaju manijak u stilu Pere Mitića: ))
Tek posle sam otvorila link i pročitala da se radi o projekciji i potiskivanju.
Zanimljivo.

E, tako nekako, da

Слично размишљамо.

4. ми је одмах запела за око, и баш делује као чуварка; 2. - исто педофил.

1. ми делује као неки вребач, а 8. као млађахни амери који затуку своје на спавању.

У сваком случају сви делују болесно и слике су им као са надгробних споменика.

Sve isto sem ove osmice jer mi deluje kao da je na samrti, kao tuberan neki na korak od smrti tako da bi pre rekla da je samoubica
 
Br. 5. Deluje mi nekako zivcano i neuravnotezeno .

Dok mi je najiritantnija osmica , ali me ne plasi toliko jer bih bar mogao da ga napucam u samoodbrani .

A sedmica mi deluje vise kao neki dobrica sa kojim ne bih trebao da se kacim . ;p

Dok trojku vidjam svaki dan ispred prodavnice kako ljusti pivo :p .

Znaci definitivno br.5
 
Poslednja izmena:

Back
Top