Naoružani napadači upali u školu u Kotežu

Aston M

Aktivan član
Poruka
1.614
Dve maskirane osobe sa pištoljima i nožem upale su danas oko 17 časova u Osnovnu školu „Vasa Pelagić" u Kotežu i pod pretnjom oružjem od profesorke oteli dnevnik nakon čega su pobegli sa lica mesta.

Kako saznaje N1, oni su upali na čas u odeljenje VII4, uperili pištolj u učenike a profesorki pod pretnjom nožem odeuzeli dnevnik i pobegli sa lica mesta.

Odmah nakon toga učenici su pohitali da jave roditeljima šta se desilo na šta je profesorka geografije burno reagovala odeuzevši svim učenicima mobilne telefone uz reči da ne smeju nikome da kažu šta se desilo.

Policija vrši uviđaj na licu mesta.

http://rs.n1info.com/a65900/Vesti/Naoruzani-napadaci-upali-u-skolu-u-Kotezu.html

Izgleda neki što imaju jedinice pred kraj godine;)
 

Nije...
Danas će u 17h da otmu dnevnik uz upotrebu oružja, sutra će sa heklerima bez dozvole da upadnu u NBS i da pogase banke...
Nego, primetio sam da sve teme koje imaju veze sa pandurima i njihovima oma karakterišu kao glupe i nezanimljive.
Kotež je mešana sredina - tamo žive panduri i bosanski dileri.
Niko nikog ne dira.
 
Nije...
Danas će u 17h da otmu dnevnik uz upotrebu oružja, sutra će sa heklerima bez dozvole da upadnu u NBS i da pogase banke...
Nego, primetio sam da sve teme koje imaju veze sa pandurima i njihovima oma karakterišu kao glupe i nezanimljive.
Kotež je mešana sredina - tamo žive panduri i bosanski dileri.
Niko nikog ne dira.

Scenario 1 - neko je zaista toliko glup da otme dnevnik pod pretnjom pistolja i noza, a u ucionicu moze da useta svako kada god hoce (od gnevnog roditelja, pa do kako vidimo naoruzanog napadaca).
Scenario 2 - inicijacija za neku bandu lokalnih siledzija
Scenario 3 - upozorenje pre nego sto joj dodju na kucnu adresu, ali zbog necega sto nema veze sa skolom i ocenama...
 
Nije...
Danas će u 17h da otmu dnevnik uz upotrebu oružja, sutra će sa heklerima bez dozvole da upadnu u NBS i da pogase banke...
Nego, primetio sam da sve teme koje imaju veze sa pandurima i njihovima oma karakterišu kao glupe i nezanimljive.
Kotež je mešana sredina - tamo žive panduri i bosanski dileri.
Niko nikog ne dira.

Zato našoj policiji treba dati veća ovlaštenja, neka hapse i maloletne i ako treba da im prebroje rebra, nek' to urade. Bolje sprečiti nego lečiti.
 
Nista zacudjujuce. Ni moja osnovna i srednja skola nisu bile bolje.
Pojedinci su vredjali profesore (secam se kad je jedan decko ustao i rekao profesoru celavi majmune), svadjali se sa njima, maltretirali druge djake... Ovo je samo logican nastavak onoga sto se vec desava godinama. Ovo je uradio neki od klinaca koji ima jako lose ocene ili ima problema sa vladanjem ili izostancima.

Ni profesori mi nisu ostali u lepom secanju, jedino koga postujem jesu profesori na fakultetu, na njih nemam zamerke.
 
Zato našoj policiji treba dati veća ovlaštenja, neka hapse i maloletne i ako treba da im prebroje rebra, nek' to urade. Bolje sprečiti nego lečiti.

Slažem se sa tobom.
Policija mora da ima veća ovlašćenja.
Sa tim ovlašćenjima će prvo da uhaspe svog direktora
Ovako mogu da mu ga dućkaju

- - - - - - - - - -

Nista zacudjujuce. Ni moja osnovna i srednja skola nisu bile bolje.
Pojedinci su vredjali profesore (secam se kad je jedan decko ustao i rekao profesoru celavi majmune), svadjali se sa njima, maltretirali druge djake... Ovo je samo logican nastavak onoga sto se vec desava godinama. Ovo je uradio neki od klinaca koji ima jako lose ocene ili ima problema sa vladanjem ili izostancima.

Ni profesori mi nisu ostali u lepom secanju, jedino koga postujem jesu profesori na fakultetu, na njih nemam zamerke.

Da, profesori na fakultetu su mnogo prijatniji.
I ja bih bio veseo kada bih naplaćivao masovnu sujetu
To nažalost nastavnici po osnovnim i profesori po srednjim školama ne mogu.

- - - - - - - - - -

Scenario 1 - neko je zaista toliko glup da otme dnevnik pod pretnjom pistolja i noza, a u ucionicu moze da useta svako kada god hoce (od gnevnog roditelja, pa do kako vidimo naoruzanog napadaca).
Scenario 2 - inicijacija za neku bandu lokalnih siledzija
Scenario 3 - upozorenje pre nego sto joj dodju na kucnu adresu, ali zbog necega sto nema veze sa skolom i ocenama...

Senario 4: Bila opklada ko će ludje
 
Uhvatili ih.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=02&nav_category=16&nav_id=999844

- - - - - - - - - -

Slažem se sa tobom.
Policija mora da ima veća ovlašćenja.
Sa tim ovlašćenjima će prvo da uhaspe svog direktora
Ovako mogu da mu ga dućkaju

- - - - - - - - - -



Da, profesori na fakultetu su mnogo prijatniji.
I ja bih bio veseo kada bih naplaćivao masovnu sujetu
To nažalost nastavnici po osnovnim i profesori po srednjim školama ne mogu.

- - - - - - - - - -



Senario 4: Bila opklada ko će ludje

Barem ovi na fakultetu nesto rade i sa strane,a ne prodaju muda za bubrege kao ovi u osnovnoj i srednjoj skoli.
Svako ko zna nesto radi i privatno osim sto predaje u skoli, ovi u osnovnim i srednjim skolama ne rade nista sto nema veze sa prosvetom.
 
Scenario 1 - neko je zaista toliko glup da otme dnevnik pod pretnjom pistolja i noza, a u ucionicu moze da useta svako kada god hoce (od gnevnog roditelja, pa do kako vidimo naoruzanog napadaca).
Scenario 2 - inicijacija za neku bandu lokalnih siledzija
Scenario 3 - upozorenje pre nego sto joj dodju na kucnu adresu, ali zbog necega sto nema veze sa skolom i ocenama...

scenario 4 - glupi ucenici misle da ce se izvuci ako uniste dnevnik pa unajme huligane da odrade posao
 
scenario 4 - glupi ucenici misle da ce se izvuci ako uniste dnevnik pa unajme huligane da odrade posao

To upravo i pokazuje koliko su glupavi. Prvo, ta skola ima elektronski dnevnik. Drugo svaki nastavnik em zna u prste koje je ocene dao kom djaku, a ako nesto i zaboravi svaki nastavnik ima sopstvenu evidenciju ocena, plus portfolio za svakog djaka.

Glupost nevidjena.
 
Nije...
Danas će u 17h da otmu dnevnik uz upotrebu oružja, sutra će sa heklerima bez dozvole da upadnu u NBS i da pogase banke...
Nego, primetio sam da sve teme koje imaju veze sa pandurima i njihovima oma karakterišu kao glupe i nezanimljive.
Kotež je mešana sredina - tamo žive panduri i bosanski dileri.
Niko nikog ne dira.

ako vala i treba...
ionako banke nikom dobro nisu donele,
samo pljackaju narode sirom sveta...
to sve treba u prdekanu ili u rudnik...
ko se buni, pljas pljas pljas!!!
 
ako vala i treba...
ionako banke nikom dobro nisu donele,
samo pljackaju narode sirom sveta...
to sve treba u prdekanu ili u rudnik...
ko se buni, pljas pljas pljas!!!

Da nema banaka ne bi bilo ni preduzeca, ne bi bilo niceg.
Niko te ne bije po usima da ides i da im ostavljas pare i da pozajmljujes pare od njih. Idi kod zelenasa ili kod nekog prijatelja pa pozajmi lovu.
 

Back
Top