Novo prozno takmičenje ~ Ispod kože (Koža) (rok 8. juni)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lanavi

Aktivan član
Poruka
1.908
Poštovani pisci i čitaoci, pokrećemo novo prozno takmičenje pod nazivom "Ispod kože" ili pak "Koža" ukoliko Vam tako bolje zvuči.

Molimo Vas da se tokom pisanja pridržavate Opštih uslova i Pravilnika foruma, i da mi na pp svoje radove pošaljete najkasnije do 8-og juna u 20 časova.

Tekstovi ne bi trebali da prelaze 5000 karaktera.

Dodirnite je, zavucite u sve njene kutke...


2d11rmq.jpg


Izvolite!
 
Odlucila sam da podrzim ovo takmicenje, iako su moguce malverzacije. Htela sam da napisam pricu. Pocela sam, ali sam shvatila da je prica previse licna i odustala sam da je objavim ovde, ali ne i negde. Ne mislim da ovo takmicenje, iako su moguce malverzacije, nije dovoljno prihvatljivo za mene, nego sam toliko zaljubljena i toliko mi se uvukao jedan decko ispod koze da prosto ne mogu i nemam snage da je objavim sada. Mislim da me svi razumete, jer svi smo nekada prosli kroz to.
 
Nema problema...mozes da mi posaljes svoju intimnu pricu, procitacu je. Necu siriti glasine. A ako treba i neki savet da ga zadrzis ili sutnes, tu sam. :*

Joj, stala sam na pola, jer nemam snage. Toliko mi se vraca osecanja i bas mi je bilo tesko. Ja trazim da mi da neko savet, kako da se odljubim. Sada smo prijatelji,a jako mi se svidja. Ne mogu to da mu kazem, jer... ne mogu. On ima kao neku vezu. Hajde, pricacu ti na pm.
 
Nema problema...mozes da mi posaljes svoju intimnu pricu, procitacu je. Necu siriti glasine. A ako treba i neki savet da ga zadrzis ili sutnes, tu sam. :*
Meni ne moraš da je šalješ-ishakovaću je sam s tvog profila...;):lol:

- - - - - - - - - -

Joj, stala sam na pola, jer nemam snage. Toliko mi se vraca osecanja i bas mi je bilo tesko. Ja trazim da mi da neko savet, kako da se odljubim. Sada smo prijatelji,a jako mi se svidja. Ne mogu to da mu kazem, jer... ne mogu. On ima kao neku vezu. Hajde, pricacu ti na pm.
Čitaj moje postove na ženama-zamrzićeš muški rod kompletno!
To ti moj savet...
Ako su slabi onda i od Umri muški (TP):mrgreen::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top