biti sexualni objekat

Poruka
6.415
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne
 
ne znam ni ja,nisam htela da se pravim previse iskusna,ali ja se stvarno nikad nisam tako osetila,e sad da li sam to ja ili jednostavno nisam naisla na takve

Naravno da nisi osetila to kad se za tako nešto ne izdaješ i nema šta na takve da naiđeš msm

A sve te se same guze, skidaju, mackaju, trackaju, pa kuku lele neko hoće da ih ebe.

Ili one druge dahću, uzdišu, kenjkave se, pa opet neko oće da ih ebe.

Msm ok šta u tom ebanju ima tolko loše?

Ako oš ebi se, ako neš ćuti.

Foliranti jbt.
 
Од девојке зависи. Ви постављате те релације и бирате тако, бирамо, постављамо се лол и све тако. Може и мушко да буде обј. наравно, ал чисто да кажем да не буде после, аа, као само жене. И мушки и женски постоје објекти. И висока и нискоградња .лол
 
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

pa mislim da se one osecaj ko seksualni objekat koje nemaju sta vise i interesantnije da pruze muskarcu ospim prazjenja
krecu se u takvim krugovima gde muskarci samo recke i traze
ili ako nadju nekog taj ih samo drnda povremeno a nema tu nikakvih emocija sa njegove strane
 
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

Ne znam... msm znam moje poimanje objektizacije. Zene uglavom pod tim podrazumevaju kad ih muskarac ne postuje kao osobe vec ih samo hebe sto je mnogo rasprostranjenije nego sto vecina koja nije u tom polozaju misli.
 
Ne znam... msm znam moje poimanje objektizacije. Zene uglavom pod tim podrazumevaju kad ih muskarac ne postuje kao osobe vec ih samo hebe sto je mnogo rasprostranjenije nego sto vecina koja nije u tom polozaju misli.

Ako same sebe ne poštuju ne znam zašto očekuju da ih drugi poštuju, eto to mi nije baš najjasnije i zato me ova tema nervira, msm te takve.
 
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

lutka za sex kojom on upravlja :aha: :lol:
 
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

Ако и твоја другарица има близу четири банке, то онда није дечко. :roll:
 
hihi kak je samosvesna, "tacno znas sta hoce i naravno sta nece"

ajd sto ladno trazi izgovore da ostane sama, to je razumljivo. al da se tolko drzne da Tebe smara, e to ne kapiram. a ti :lol:
Можда се издаље набацује ЛЛ, или већ некој другој Wиби којој је исто испричала?!?
Бтв&Бтв, две стратегије, памет у главу и доопе уза зид, или да је преузмеш као личну робињу са широким спектром употребе?!?:think:
ЛЛ чујемо се?
 
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

mmm...malo trik pitanje...pa ne znam, ima onih naglasenih cura ciji um ne prati slobodu odevanja i ponasanja pa prosto ne znaju kako da iznesu drustvo u kome se krecu i verovatno pristaju na svasta a posle bi da to bude nesto drugo a nije...i tako...
...imas cure koje se zaljube...odmah se setim one pesme Tango i recenice "nije umela da se sacuva, samo za njega a bila je svacija"...njih mi je pa tek zao a bojim se da moze svima da se desi...retko ko je toliko racionalan a mozda i ne treba da bude..."bleeding love"...one se najcesce otrezne vremenom...

...onda imas one cije signale pogresno ljudi tumace...neretko problem sa muskom figurom, mnoge poznate zene to imaju...Merlin, Madona, Severina...mislim da je procenat ogroman kod oba pola...to su one koje nose zig na celu koji poput reklame vristi "voli me, cuvaj me, pazi me, mazi me"...najcesce pokusavaju kao deca da izazovu emociju jer im emocija negde duboko fali...e tu dodje do velikog nesporazuma, one bi jedno a oni bi drugo...njima vec tesko da ima izlaza...

...imas one koje jednostavno uzivaju da budu objekti...to im je negde vizija lepog i pozeljnog...

...e sada sve to isto samo u muskom rodu...

...pa su tu oni kojima su sve zene qrve,,,
...prate ih oni koji misle da im necije ponasanje/izgled nesto daje za pravo, narocito u odredjenim drustvima, potpomognuto odredjenim vaspitanjem...
...tu su oni nesredjeni koji ne znaju sta ce pa daj da uvrede

...varijacija na temu milion...
 
pa nije ta baš skroz luda
mislim postojita objektivizacija u smislu da te neko želi
prvenstveno zbog tvoje neke sekundarne karakteristike
mislim to može i da se primeni na većinu veza
al to je prosto ono kad znaš da te neko želi i "voli"
jer imaš nešto što se da materijalizovati a ne tutto completo
misim ja razumem drugaricu
a ne znam dal ti razumeš mene
to onda nije veza jer šta ste se koji ****** povezali
to je neka šemica i međusobni interes
i da desilo mi se, al je indiskretno
a ja sam poznat po diskreciji
ja kad nekog želim kao objekat ja to vala tako i kažem
NPR: Lanselote od tebe vredi samo tvoje telo
i ja bih ga koristio kao OBJEKAT
Eventualno postojanje ličnosti ćemo zanemariti
i - EJJ ĆAOOO DLUGALI :kiss:
 

Back
Top