Пајтић јавно признао да је ДС ради по међународном диктату!

ТатаМата

Zainteresovan član
Poruka
211
председник Демократске странке на семинару „Синдикати и политика“ који је организовала Фридрих Еберт фондација. – Економску политику смо углавном препуштали другима. Вођена је по међународном диктату, а диктат је гласио: приватизујте, дерегулишите, либерализујте. Мислили смо да ћемо слушањем савета оних који живе у друштвима богатијим од нашег постати као они а догодило се управо супротно. Постали смо земља јефтине радне снаге која купује стране инвестиције и која прихвата погубне савете који сада гласе: обесправите раднике, претворите их у робу са кратким роком трајања, снизите им плате, пензионерима смањите пензије – оценио је Пајтић.
http://www.pravda.rs/2015/06/01/paj...biju-sve-smo-radili-po-medjunarodnom-diktatu/

Наравно пропагира да народ гласа за ДС, само ко је толико наиван да му верује? То је као кад силеџија каже жртви коју је силовао да је неће силовати поново.
 
E sad neka Pajtić da izjavu policiji, da se podnese prijava pa kad vidim da je neko ( čitaj Labus, Dinkić, Đelić, Svilanović, Vlahović) zabršio u buvari na 15-20 godina zbog izdaje ekonomskih interesa nacije, onda ću verovati da je ovo više od još jednog selfmarketinškog političkog trika.


Nikad me neće ( i nema zašto ) biti sramota što sam bio za demokratiju, ali me sramota što sam glasao za kvazi demokrate , klasične kvislinge
 
pa šta mislite da su to radile samo demokrate????mislila sam da gore od njih ne može.....ali sam se prevarila...
p.s.
Pajtić mi se nokada nije dopadao ali kada sam videla šta sve rade da ga skinu počela sam da navijam za njega...
Чињеница је да гори не постоје. Пајтић је са ДС све чинио да нанесе што већу штету Србији и његова дела показују да се ради о антисрпској психопати коме никад није доста српских жртава.
 
дерегулишите, либерализујте

Па што онда нису урадили дерегулацију и либерализацију, већ све супротно (либерализација је милион пута шири појам од споразума о отварању граница са ЕУ).

- - - - - - - - - -

У Србији не постоји институција која не ради по неком страном диктату. Није постојала ни за време Обреновића, Карађорђевића, па чак и Немањића.

Постојаће кад дођу Дверјани.
 
Jeziva ispovijest evropeistickog otpadnika. Alek Briselski ce govoriti isto ovako 2025. Srbija na evropskom putu....

On već sada tako govori i postavlja strane savetnike, osvedočene neprijatelje Srbije.
I jedan i drugi su zlo i sramota srpskog naroda i još uvek nažalost, nisu deo istorije.
Pitanja su: KO NIJE IZDAJNIK? KOGA BIRATI?
 
http://www.pravda.rs/2015/06/01/paj...biju-sve-smo-radili-po-medjunarodnom-diktatu/

Наравно пропагира да народ гласа за ДС, само ко је толико наиван да му верује? То је као кад силеџија каже жртви коју је силовао да је неће силовати поново.

ono sto mene brine je tend koji se sa odlaskom zutih a dolaskom zutara nastavlja...
nista nije promenjeno sem sto je sve sto su radili zuti radikalizovano na najnapredniji nacin...
bolest!
 
У Србији не постоји институција која не ради по неком страном диктату. Није постојала ни за време Обреновића, Карађорђевића, па чак и Немањића.
Лупаш глупости. Немањићи нису прихватили издајство Србије. Нити је Карађође прихватио уцењивање од Енглеске. Пајтић је јавно признао да су чинили велеиздају по диктату запада који је дефинитивно непријатељ Србији.

- - - - - - - - - -

ono sto mene brine je tend koji se sa odlaskom zutih a dolaskom zutara nastavlja...
nista nije promenjeno sem sto je sve sto su radili zuti radikalizovano na najnapredniji nacin...
bolest!
Могла бих руска власт да хоће уложити у српску политику и добила бих загарантовану власт која је добра за Србију и Русију, овако руска власт је пустила Србију низ воду и вади се као па ето бирали сте, колико пара толико и музике, не може руска власт да тражи нешто у нечему што није ни уложила. Русија никад не бих ушла у рат са западом због Србије, повукли су војску са Косова због тога што им се финансијски не исплати. Русија је одавно престала да буде савезник Србији.
 
Лупаш глупости. Немањићи нису прихватили издајство Србије. Нити је Карађође прихватио уцењивање од Енглеске. Пајтић је јавно признао да су чинили велеиздају по диктату запада који је дефинитивно непријатељ Србији.

Пајтић ништа није признао. Једини разлог зашто даје ову антипаметну изјаву је зато што ДееСовци по сваку цену, из највећег очаја желе да на било који начин поново добију више гласова од оних 6 % колико им пирпада. Целокупну причу ДееСа је покупио СНС и то им одлично иде. ДееС не може на тој причи више да добије ни један једини глас, што се видело у претходне три године. Једини, очајни, начин да дођу до нових гласова је да крену са супротном политиком од СНСа а да би то урадили, морају да имају супротну политику од самих себе. Да би пљунули на СНС они морају да пљуну на себе. Отуд и ова гомила глупости изречена из Пајтићевих уста. Пишају уз ветар, са надом да ће можда, случајно, да промаше себе и ипак погоде СНС.
 
Па што онда нису урадили дерегулацију и либерализацију, већ све супротно (либерализација је милион пута шири појам од споразума о отварању граница са ЕУ).

- - - - - - - - - -



Постојаће кад дођу Дверјани.

Ако буду ишли корацима Светосавске Србије, мора да бивају устоличени уз благослов Папе у почетку њиове владавине.
 
http://www.pravda.rs/2015/06/01/paj...biju-sve-smo-radili-po-medjunarodnom-diktatu/

Наравно пропагира да народ гласа за ДС, само ко је толико наиван да му верује? То је као кад силеџија каже жртви коју је силовао да је неће силовати поново.

Све што су радили ДС/СПС ПОТПУНО ИСТО И ЈОШ И ГОРЕ РАДЕ СНС/СПС --------

ПАЈТИЋ ЈАВНО ПРИЗНАО: Уништили смо Србију – све смо радили по међународном диктату!

02.јун 2015.
autonomas-pajtic-790x552.jpg


Данас је Србија не само сиромашна и незапослена, већ је драстично економски неуједначена. Вредан, напоран и стручан рад не гарантује ником да ће својој породици моћи да обезбеди пристојан живот, рекао је Бојан Пајтић, председник Демократске странке на семинару „Синдикати и политика“ који је организовала Фридрих Еберт фондација.


Пајтић ја нагласио да део кривице за стање у којем се Србија налази сноси и Демократска странка.
– Економску политику смо углавном препуштали другима. Вођена је по међународном диктату, а диктат је гласио: приватизујте, дерегулишите, либерализујте. Мислили смо да ћемо слушањем савета оних који живе у друштвима богатијим од нашег постати као они а догодило се управо супротно. Постали смо земља јефтине радне снаге која купује стране инвестиције и која прихвата погубне савете који сада гласе: обесправите раднике, претворите их у робу са кратким роком трајања, снизите им плате, пензионерима смањите пензије – оценио је Пајтић.
Председник ДС је нагласио да је странка апсолутно против политике актуелне власти за коју је навео да је политика која води у пропаст.

-Ми смо за укидање субвенција које су финансиране од стране наших пореских обвезника. Страним и домаћим инвеститорима морамо омогућити пореске олакшице и инвестиције у инфраструктуру. О томе ће сигурно говорити господин Иван Стефановић који је творац економског програма Владе у сенци ДС – рекао је он и навео да млади одлазе, да економија нестаје пред нашим очима, и навео да штрајкови трају месецима, да пропадају школство и здравство.

Пајтић је навео да је у Војводини један од параметара и услова за добијање подстицаја и то да предност имају оне фирме и компаније које у свом предузећу имају организован синдикат.
-Исто је тако добар пример и вођење одговорне социјалне политике у местима где је наша организација имала одговорност. Најбољи примери су у Покрајини и у Београду, где се водило и води рачуна о најсиромашнијим грађанима, пензионерима, трудницама или особама са инвалидитетом или са сметњама у развоју – навео је председник ДС.
Предстоји јако тешко време, оценио је Пајтић, у којем ће бити још лоших мера од стране Владе, стоји у саопштењу ДС-а.

– Имамо најаве о отпуштању људи из јавног сектора у јулу месецу, без јасних критеријума ко ће и на који начин бити отпуштан. Опет у време годишњих одмора, као и најаву поскупљења струје што је додатни удар на и овако осиромашено становништво – рекао је он.

Председник ДС је нагласио да ће се странка одлучно борити против овакве политике и да ће бити увек отворена за све слободне синдикате који желе да се боре за права радника и који имају храбрости и снаге да стану уз ДС, као социјалдемократску организацију која представља једину релевантну и непоколебљиву опозицију.
Извор: Правда
 
Poslednja izmena:
Ако буду ишли корацима Светосавске Србије, мора да бивају устоличени уз благослов Папе у почетку њиове владавине.
Срби су се одрекли католицизма, на то имају право, али Ватикан то никад није могао прихватити. То се јасно види по њиховим делима према србима, подржавају геноцид који су помогли усрашама да спроведу у другом светском рату, 90их такођер исто и настављају са истом политиком према србима.
 
Љубомир Кљакић: Контролисана дезинтеграција

У књизи сам понудио аргументе на основу којих мислим да смо ми фактички доживели колапс. Уосталом, немогуће је да постоји заједница од нешто преко седам милиона становника, а да се у њој ништа озбиљно не производи; таква алхемијска формула до сада није смишљења. Наш образовни и здравствени систем реформише светска банка, а не људи који се баве образовањем и здравством. Целу Србију реформише Међународни монетарни фонд, а безбедносне војне и полицијске системе − НАТО и његове афилијације; тако да је Србија у ствари земља која не располаже сама са собом.


Odavno napisano, i sve obrazloženo do detalnog geostrateškog inženjeringa imperije: demisije, distopije, deregulacije, deindustrijalizacije,...


http://www.slobodanjovanovic.org/2012/05/16/ljubomir-kljakic-kontolisana-dezintegracija/
 
Пола Срба се католицизма није одрекло.

Зато сад имамо Хрвате.
Опет грешиш, већина данашњих хрвата су покатоличени срби који углавном имају болесноумну мржњу према народу од којег су настали.
 
Постали смо земља јефтине радне снаге која

Ова прича са јефтином радном снагом се стално понавља. Претворили су непријатељи овај народ честити у извор јефтине радне снаге, у робље, ово оно.

Питање - где су те фабрике које користе ту радну снагу? Где су ти страни послодавци који се окоришћују тим робљем?

Нема их, зар не? Нема инвестиција. У ствари, баш нико није заинтересован за српску радну снагу, јефтину или не.

Зашто је то тако тешко признати? Зашто непрекидне лажи?
 

Back
Top