ukrades jedan dinar ostanes bez dva ?

Retko ko od lopova je uspeo da prodje nekaznjeno...

Recimo lopov ukrade milion kad tad izgubi vise od jednog miliona koji je ukrao, recimo izgubi slobodu, ode u zatvor, svakom je sloboda najvrednija.

Jedino imam popova i vladika prevaranata kako varaju narod , bogate se itd... Na racun prica o Bogu . Ne znam kako njih karma kaznjava....
 
Moj pogled na postenje je ako ja nekome ukradem dinar netko drugi ce meni ukrast dinar i tada vise nisam dinar u plusu vec dva u minusu . Jel to suludo , glupo ili samo posteno razmisljanje ?
Morao bi na malo veće iznose da se baziraš...
To što je bankar Medof pukao ne znači da su pukli svi bankari s piramidalnim bankama...Naprotiv-
štampaju novac svaki dan i lavovski deo prisvajaju...
To što ih svet ne naziva lopurdama je iz sličnih razloga što ni sveštenike niko ne naziva opsenarima...:mrgreen:
Jeste,u pitanju su lopovske opsene!
Ako se baviš opsenama-tvoj pogled na poštenje je-smešan!
 
to je valjda magijsko mishljenje, mada meni se desilo otisla sam na promocija-rucak i istog dana ostala bez otiraca : >>>

- - - - - - - - - -

ma svi smo veshtice samo takve. a nasla sam negde neko vrachanje kako da dobijem pare, nesto s paradajzom i mesecom... pa jeste dobila sam tad neke pare ali nisam ponovila
 
to je valjda magijsko mishljenje, mada meni se desilo otisla sam na promocija-rucak i istog dana ostala bez otiraca : >>>

- - - - - - - - - -

ma svi smo veshtice samo takve. a nasla sam negde neko vrachanje kako da dobijem pare, nesto s paradajzom i mesecom... pa jeste dobila sam tad neke pare ali nisam ponovila

A jesi probala ono sa belim lukom i kisobranom?
 
ne mislim da je tako.
najveci broj ljudi koji ima love nije ih stekao na posten nacin..
u sustini, ne kradem jer me mama i tata nisu naucili, pa eto..saljkam i to je to.
dam kad mi se oce, ne merim, volim da dam..to me obraduje, u datom trenutku, osim sto nekom pomogne. dal se vrati ..ne znam, nije ni bitno..puno puta sam ja dobila nesto od nekog, bez ikakvog razloga i interesa
 

Back
Top