Jeste vi za ozbiljnos na forunu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ili ne u komentarima. Nisam vicna anketama, na staromodan nacin prebrojavam glasove i racunam procente.

Sve ima svoje mesto. Zivotne teme gde se uglavnom raspravlja o braku, vezama, prijateljstvu, novcu i kupovini, odnosno tracari jesu plodno tle za mlataranje, ali nekim ljudima to smeta.

Plasim se sebe malo. Znam da ako bih se ozenio i imao dete, da bih se pretvorio i krajnje strogu, donekle agresivnu i krajnje netolerantnu osobu.
 
Tvoje teme su kul, ali mozda treba promeniti mesto. Na primer poseban pdf u okviru Zena sa naslovom "Neozbiljno, zezanje..." ili nesto slicno.

Sta znam ja kad god pokrenem revoluciju na forumu neko bude banovan, a da to nisam ja. Moderatori su u fazonu pusti budalu, pa samo ozbiljne forumase koji predstavljaju realnu pretnju banuju... previse je to za moju savest... previse...
 
Nije moguce.:lol:

Mozda hodas po tankoj ivici prihvatljivosti, imas dobar osecaj za ofsajd.:lol:

Ne znam... znam samo da si dig'o moje spam teme iz mrtvih, da sam sama povedena tim tamnim delovima moje proslosti otvorila dosta spam tema u zadnja dva dana i da sve ukupno ostavlja jako los utisak, a bana jos nema... ni buntovnik u sumraku sa cigarom ne mogu da budem... msm treba ti bar tri bana za to... al' nikako... jedino kad me neko bas tuzi za eksplicitnu uvredu dobijem C1... eto koliko me ne vole. Provalili skrivene zelje i nece da mi pomognu u njihovom ostvarenju...
 
Ok mi je zezanje kada svi prihvate temu kao kao takvu. Ali ne volim kada se pojavi neko sa ozbiljnim pitanjem i odmah krene trolovanje i zahebancija. Pogotovo kad pitanje postavi neko nov

Pa hijene, cim se malo otvoris odma bi da grickaju.:roll::lol:

- - - - - - - - - -

Ne znam... znam samo da si dig'o moje spam teme iz mrtvih, da sam sama povedena tim tamnim delovima moje proslosti otvorila dosta spam tema u zadnja dva dana i da sve ukupno ostavlja jako los utisak, a bana jos nema... ni buntovnik u sumraku sa cigarom ne mogu da budem... msm treba ti bar tri bana za to... al' nikako... jedino kad me neko bas tuzi za eksplicitnu uvredu dobijem C1... eto koliko me ne vole. Provalili skrivene zelje i nece da mi pomognu u njihovom ostvarenju...

Zavera protiv tebe, jedino da nekoj moderatorki otmes svalera il tako nesto.:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top