Teška mržnja i nepodnošenje prostitutki - otkud to ?

Sekenenre Tao

Aktivan član
Poruka
1.414
Nikada nisam ni mrzeo ni voleo prostitutke.

Na neki način ih se plašim
i ne bih koristio njihove usluge !
( strah od zaraze )

Ima u rijalitiju jedan od učesnika koji teško vređa i kinji prostitutke ( Gastoz )
pa sam se baš pitao o čemu se radi !?

Čini mi se da je večeras jedna učesnica pogodila u centar.
Naime Ružica je iznela tvrdnju da je Gastozova majka bivša pariska prostitutka !

Da li je to pravilo ?
Da li čovek mrzi prodavačice ljubavi
samo ako je ostavljena beba od strane majke-prostitutke ?
 
I kod vrhunskih prostitutki nalazim po neki traljavi detalj koji me odbije...Meni jako fali hemija u tom i
kad sam jako davno probao s jednom baš skupom u Holandiji,to iskustvo mi bilo ko neko s lutkom ,šta li...
Nemam ništa protiv,ali sponzoruše zbog mog nesjajnog iskustva nemaju šanse...Bez hemije ništa!
Obićno se zajebavam i nameštam drugare...:mrgreen:
 
Imam drugarice, koje vode ljubav za novac. Postoje osobe, koje vole da se izivljavaju na zenama, pa ta mrznja prelazi na prostitutke. Posebno sam primetila da mrze transvestite. Nikada mi nece biti jasno, kada mi neko prica kako je udario samar transvestitu. Lepo je i ovom siledziji, a lepo je i transvestitu. Mislim da nijednom, ni drugom u glavi nisu cista posla.
 
ako kresnes ribu i platis pice i to je pro samo jeftinija,naci paz se niko nije siguran!

Priča mi jedan ortak pre neki dan o nekoj curi:
"Al nije ona klasična ku*va. Njoj moraš poklone da kupuješ". :lol:

- - - - - - - - - -

Nikada nisam ni mrzeo ni voleo prostitutke.

Na neki način ih se plašim
i ne bih koristio njihove usluge !
( strah od zaraze )

Ima u rijalitiju jedan od učesnika koji teško vređa i kinji prostitutke ( Gastoz )
pa sam se baš pitao o čemu se radi !?

Čini mi se da je večeras jedna učesnica pogodila u centar.
Naime Ružica je iznela tvrdnju da je Gastozova majka bivša pariska prostitutka !

Da li je to pravilo ?
Da li čovek mrzi prodavačice ljubavi
samo ako je ostavljena beba od strane majke-prostitutke ?

Prestani da gledaš "parove".
 
Poslednja izmena:
Kao prvo, prostitutke su moralnim ljudskim nacelima postavljene u najnizu vrstu iz prostog razloga sto prodaju nesto sto im je poklonjeno.
Kao drugo, ovakavo moralno shvatanje su uvele zene i s pravom se ljute na prostitutke, jer dostupnost prostitutki je ispod nivoa drugih zena, pa se osecaju zapostavljene.
Patoloska mrznja je svakako Frojdovo maslo, znaci nalazi se negde u ranim godinama, a sasvim je personalna.
 
Mrznja je tako jaka rec. Pre bih rekao da vecina ljudi ne opravdava njihovo ponasanje. Mozda je u pitanju lak novac, pa ne volimo sto neko uz minimalno truda zaradi 2 puta vise nego mi sto radimo po 8h dnevno.
A i takvo smo drustvo da osudjujemo promiskuitet, jos ako je iskljucivo i jedino zbog novca.

Muskarci su tu i mozda malo stroziji po kriterijuma, jer se medju muskim svetom ne vrednuje promiskuitet kod zena, vecinu muskaraca to odbija.
A i zivimo u takvom drustvu da prostitutki, tj. sponzorusa, ima i tom pojavom su mnogi muskarci ogorceni, pa verovatno i to utice.

E sad, to je ona lepa i "idealna" situacija gde su te dame same svoj gazda. Medjutim ima i slucajeva gde su osobe primorane, sto zbog teske zivotne situacije, sto zbog pretnje od svog "gazde", uvedene u svet belog roblja i trgovine ljudima, mada takvi slucajevi su tragicni.
 
Poslednja izmena:
Nikada nisam ni mrzeo ni voleo prostitutke.

Na neki način ih se plašim
i ne bih koristio njihove usluge !
( strah od zaraze )

Ima u rijalitiju jedan od učesnika koji teško vređa i kinji prostitutke ( Gastoz )
pa sam se baš pitao o čemu se radi !?

Čini mi se da je večeras jedna učesnica pogodila u centar.
Naime Ružica je iznela tvrdnju da je Gastozova majka bivša pariska prostitutka !

Da li je to pravilo ?
Da li čovek mrzi prodavačice ljubavi
samo ako je ostavljena beba od strane majke-prostitutke ?
Prostitucija nije psiholoski, nego filozofski fenomen. Razlozi su tako brojni da se ja sramim da navedem bar i jedan kao primjer, sto bi i trebalo kada bih umijo dobro da ga odaberem, jer ne znam da li ce taj primjer biti najjaci dokaz za mrznju prostitutki kao nesto opravdano. Samo da tebi i drugima kazem da je to (prostitutka, svaka) ista ona zena koje ce ako si joj muz pristati za pare da se razvede od tebe kada nekome bogatasu zasmeta da ti ona idalje bude zena.

To sto ti mislis da ti i prostitutke ne treba da pravite razliku ljudi (izbora partnera, prijatelja, i drugo) po "dobar-los" ne govori da niste ni~ni (ni dobri ni losi), nego da ste losi.

Da nema prostitutki bilo bi i manje loseg kriminala (posto postiji i dobar.)
 
Poslednja izmena:
...
Prestani da gledaš "parove".


Da ti znaš kakva je tamo galerija likova,
ne bi mi to nikada savetovao
( ako si sklon nauci zvanoj psihologija ! )


...
zene se ljute na prostitutke,
jer dostupnost prostitutki je ispod nivoa drugih zena,
pa se osecaju zapostavljene.
...


Ovde imamo primer muškarca Gastoza ( lik iz "Parova" )
koji napadajući verbalno prostitutke ( likuše iz "Parova" ) upada u psihološka stanja bez kontrole,
gde postaje ( verovatno bi to mogao stvarno i biti negde gde ga niko ne vidi ) verbalni Džek Trbosek !


Mrznja je tako jaka rec.
Pre bih rekao da vecina ljudi ne opravdava njihovo ponasanje.
...


Ne pričamo o većini ljudi,
već o psihološkom profilu Džeka Trboseka
koga sam prepoznao na TV-u ! ;)


...
Da nema prostitutki bilo bi i manje loseg kriminala (posto postiji i dobar.)


Znači treba ih nožem u vaginu ?
Direktno ?!

Hmmmm, kvare kriminal ..! :think:
 
Nikada nisam ni mrzeo ni voleo prostitutke.

Na neki način ih se plašim
i ne bih koristio njihove usluge !
( strah od zaraze )

Ima u rijalitiju jedan od učesnika koji teško vređa i kinji prostitutke ( Gastoz )
pa sam se baš pitao o čemu se radi !?

Čini mi se da je večeras jedna učesnica pogodila u centar.
Naime Ružica je iznela tvrdnju da je Gastozova majka bivša pariska prostitutka !

Da li je to pravilo ?
Da li čovek mrzi prodavačice ljubavi
samo ako je ostavljena beba od strane majke-prostitutke ?
sve je to psihopatija

zasto bi neko mrzeo nekoga izbogcega
 
Opet mislim da mrznja prostitutki je neopravdana, jer iako to sto rade nije bas legalno, moralno ne nanose drugima zlo.
Mislim da su gori oni koji kriziraju za fiks, koji diluju drogu deci i koji bi ti upali u kucu, napali na ulici, eventualno ubili da dodju do novca za fiks.

Prostitutke su nista za to, i nikog ne ugrozavaju, iako njihov posao nije bas najpostaniji i drustveno prihvacen.
 
Opet mislim da mrznja prostitutki je neopravdana, jer iako to sto rade nije bas legalno, moralno ne nanose drugima zlo.
Mislim da su gori oni koji kriziraju za fiks, koji diluju drogu deci i koji bi ti upali u kucu, napali na ulici, eventualno ubili da dodju do novca za fiks.

Prostitutke su nista za to, i nikog ne ugrozavaju, iako njihov posao nije bas najpostaniji i drustveno prihvacen.

Misliš mržnja prema prostitutkama,
a ne mržnja prostitutki,
zar ne ?!

Ti nikako da se uključiš,
izgleda si preoptrerećen !
Znam ja i tvoja bolja pisanija ..

Pa naravno da mržnja,
a naročito ona trbosekovska nisu ok.
O tome se i radi.

Ali šta uraditi kada se takav neki Džek
ipak zapati u narodnoj masi ? :think:
 
nemoj to da mi radiš...ja još uvijek negdje duboko u sebi,naivno vjreujem da postoji neko ko ne gleda interes(onaj nezdravi) da uđe u brak..
***** mu miša,pokopaćeš mi zadnju nadu...:batina:
naravno da postoji.
ali normalni zdravi ljudi srecni i u ljubavi, ne mrze nikoga.
mrze samo oni koji su necim ugrozeni. a ugrozeni su oni koji se kupoprodajom bave samo u legalnim tokovima.
 

Back
Top