Domaci VENDOXIN napitak
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Domaci VENDOXIN napitak

Stara legenda Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3991

Podrazumevano Domaci VENDOXIN napitak

koji bi trebao da pomogne kod lecenja vena.
    Imate li iskustva sa tim, i kakva su?
    Pijem ga evo vez 7 dana 2x dnevno, i iskreno receno grozan mi je zbog te ljute
    rakije sa kojom je napravljen, ali je to najmanji problem..mene zanima mogu li
    se nadati ikakvom izlecenju ili samo bzvz przim zdrelo, zeludac i sve ostale
    organe tim napitkom???

Molim one koji ne shvataju koliki je problem sama bolest vena da se uzdrze od bezpotrebnog pametovanja
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Domaci VENDOXIN napitak

Kazu da pomaze i to se brzo oseti,a sad znam da je skup,pa imas na internetu repept kako da ga pravis jer je preskup.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    902

moja tetka ih je pre nekoliko godina uzimala, jer je imala problema sa zacepljenim venama i trombozom. kapi bi po reklami trebalo direktno da uticu na na poboljsanje cirkulacije,smanjenje tromboze itd. medjutim bilo je sasvim suprotno. po INR parametru (mislim da bi najlakse receno to bio stepen razredjenosti krvi, koji je trebao da bude sto visi, da bi bila niza opastost od otkacivanja tromba), one su joj totalno odmogle. kada je pocela da ih koristi, inr je bio oko 3, a nedelje nakon koriscenja pao je ispod jedan. vreme koje je trebalo da se podigne INR od 1 do 3 mislim da je bilo za mesec dana, a uz pomoc VENDOKSIN kapi pao je za samo 3 nedelje. cim je prestala da ih koristi poboljsali su se rezultati.

- - - - - - - - - -

mislim da zbog bombasticne reklame,mnogi ocekuju cuda od ovih kapi ali nista od toga.

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3991

Citat Original postavio bankai Pogledaj poruku
    Kazu da pomaze i to se brzo oseti,a sad znam da je skup,pa imas na internetu repept kako da ga pravis jer je preskup.
    Ja sam ga napravila i pijem, ali me zanimaju iskustva drugih.
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Nov član
    Učlanjen
    20.08.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za te kapi ne znam kako pomazu al za flastere znam da pomazu,za koje i doktori tvrde.

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3991

Kakvi flasteri? Koji? Kako se zovu? Gde ih ima, koliko kostaju?

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1708

Citat Original postavio Affro* Pogledaj poruku
    koji bi trebao da pomogne kod lecenja vena.
    Imate li iskustva sa tim, i kakva su?
    Pijem ga evo vez 7 dana 2x dnevno, i iskreno receno grozan mi je zbog te ljute
    rakije sa kojom je napravljen, ali je to najmanji problem..mene zanima mogu li
    se nadati ikakvom izlecenju ili samo bzvz przim zdrelo, zeludac i sve ostale
    organe tim napitkom???

Molim one koji ne shvataju koliki je problem sama bolest vena da se uzdrze od bezpotrebnog pametovanja
    oni koji shvataju ozbiljnost te bolesti ni ne misle da ce uz pomoc par travki da izlece tako ozbiljnu stvar
    zar stvarno mislis da par travki moze da resi problem takve prirode
    ja razumem da si ocajna ali to ne znaci da treba da nasedas na sve
    unisteni zidovi krvnih sudova se nece vratitti uz pomoc nekih kapi
    to je kao kad bi rupu u zidu resavala krecenjem
    dobronamerno ti kazem ne bacaj pare, operacija i nista drugo tu ne pomaze, da pomaze odavno bi bilo uvrsteno umesto operacije u tretman
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.08.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    15

Citat Original postavio Ivanno Pogledaj poruku
    moja tetka ih je pre nekoliko godina uzimala, jer je imala problema sa zacepljenim venama i trombozom. kapi bi po reklami trebalo direktno da uticu na na poboljsanje cirkulacije,smanjenje tromboze itd. medjutim bilo je sasvim suprotno. po INR parametru (mislim da bi najlakse receno to bio stepen razredjenosti krvi, koji je trebao da bude sto visi, da bi bila niza opastost od otkacivanja tromba), one su joj totalno odmogle. kada je pocela da ih koristi, inr je bio oko 3, a nedelje nakon koriscenja pao je ispod jedan. vreme koje je trebalo da se podigne INR od 1 do 3 mislim da je bilo za mesec dana, a uz pomoc VENDOKSIN kapi pao je za samo 3 nedelje. cim je prestala da ih koristi poboljsali su se rezultati.
    - - - - - - - - - -
    .
    Ako ti tetku još bole zglobovi, uzmite i Zglobex a za opadanje kose..... E pa neću da i ja reklamiram.
    Ljudi su ludi, hoće na svašta da troše. Mene zanimaju organi gonjenja... Zar nije kažnjivo baviti se nadrilekarstvom?
    mislim da zbog bombasticne reklame,mnogi ocekuju cuda od ovih kapi ali nista od toga

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3991

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    oni koji shvataju ozbiljnost te bolesti ni ne misle da ce uz pomoc par travki da izlece tako ozbiljnu stvar
    zar stvarno mislis da par travki moze da resi problem takve prirode
    ja razumem da si ocajna ali to ne znaci da treba da nasedas na sve
    unisteni zidovi krvnih sudova se nece vratitti uz pomoc nekih kapi
    to je kao kad bi rupu u zidu resavala krecenjem
    dobronamerno ti kazem ne bacaj pare, operacija i nista drugo tu ne pomaze, da pomaze odavno bi bilo uvrsteno umesto operacije u tretman
    Ma nisu moje vene u takvom stanju da bi se morale nuzno operisati, to sam ja pila kad su me ubedili da mi je ovo na. Nozi tromb, sad kad znam da je tumor, cekam operaciju. Inace ja znam ljude kojima je taj vendoxin ma kako glupo zvucalo stvarno puno pomogao i koji skoro da nemaju problem sa venama i cirkulacijom. Da skodi nece, 150 g travcica kosta 110 din., litar rakije ne znam koliko moze biti, ali to je sigurno jeftinije od bilo cega drugog, nece nikog ubiti. Zglobex i sve ostalo sto se nudi kao i Arteroprotekt i jos kojesta je skroz druga prica.
    Tebi svakako hvala na savetu, znas da postujem tvoje misljenje i znanje vezano za lekove

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1708

Citat Original postavio Affro* Pogledaj poruku
    Ma nisu moje vene u takvom stanju da bi se morale nuzno operisati, to sam ja pila kad su me ubedili da mi je ovo na. Nozi tromb, sad kad znam da je tumor, cekam operaciju. Inace ja znam ljude kojima je taj vendoxin ma kako glupo zvucalo stvarno puno pomogao i koji skoro da nemaju problem sa venama i cirkulacijom. Da skodi nece, 150 g travcica kosta 110 din., litar rakije ne znam koliko moze biti, ali to je sigurno jeftinije od bilo cega drugog, nece nikog ubiti. Zglobex i sve ostalo sto se nudi kao i Arteroprotekt i jos kojesta je skroz druga prica.
    Tebi svakako hvala na savetu, znas da postujem tvoje misljenje i znanje vezano za lekove
    dobro aj domaca radinost je jeftinija
    a jesi pretrazila pojedinacno svaku bljku kako deluje, da ne napravis sebi neki karambol?
    nije svaka biljka pogodna svakome
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Slične teme

1. Sta je bolje domaci ili strani hip hop?
    Autor CRUCIAL-G_iR_l u forumu Muzika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 18.06.2011., 21:41
  2. Domaci hip-hop
    Autor irena u forumu Muzika
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 29.01.2010., 16:14
  3. Najbolji domaci sajt...
    Autor JaH_G|rL u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 17.01.2010., 17:09
  4. Domaci metal bendovi